Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#84) hcl válasza Reggie0 (#60) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És? A telefonod is tudja, csak esetleg nem a gyártó beépített appjával. felesleges ezen rugózni (Windowsban is került ki feature...)

Az Intel likak meg nem az elterjedtséggel vannak arányban, hanem azzal, hogy összecsapták az elágazásbecslőt. Az AMD ezért volt mindig kicsit lassabb, mert ott korrektebb munkát végeztek. És még így sem voltak sokkal rosszabbak a procik.

S/M-ból az AMD is érintett volt, de az ARM, Power, és még sok más architektúra is, csak mondjuk 1 bugból, amit mikrokód szinten simán meg lehetett oldani.
Meg aztán az Intelnél ott volt a Management Engine flaw is, ugye gyak. egy Minix OS a procin, ami tök frissítetlen csomó ideje, lyukas mint a sajt, és backdoor az egész rendszerre. (És már a P4-eken is volt, csak ott még a chipseten futott.)

Nem melleseg ilyesmit most tapasztalnal a Volkswagen userek :D Dízelbotrány utáni sw frissítéstől elvileg gyengébb lesz az autó...

"Pont ez a valasz, miert is nem frissitik az androidot."
Mármint kik?
És miért lenne szarabb? Én szerettem a 4.4.4-et, 5-6-os eszközöm nem volt (nem is bánom, elég öszvérek azok), de 7-8-9 igen (ugyanazon a Samsung S5-ön), és egyre jobb. Mondjuk amit lehet, az Lineage OS-ként használom ezekből, de a céges telefonomon gyári droid van, és ott is max. a Samsung hülyeségei zavarnak bele.
És napi WTF : a 7-8-9 között inkább az újabbakat éreztem gyorsabnak ugyanazon az eszközön (jó, az S5 elég erős, a Nexus7 2012-n meg a 7 és a 8 is tetű, de ember, mivel jött az ki... meg 1GB RAM :D )

@cog777 : Köszi!

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.