Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

És ez a cucc nem fogja kidörzsölni a hátlapot?

Megyen!

(#2) norbi93 válasza CptAdamica (#1) üzenetére


norbi93
senior tag

de, majd veszel újat :DD

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Stabilan tart? MKBHD videójában láttam, hogy még a telefon súlyát sem bírja el. akkor most mi az iGazság?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) -Faceless- válasza janeszgol (#3) üzenetére


-Faceless-
őstag

A legviccesebb hogy pont a pénztárca kiegészítő a legkisebb neszre is leesik róla. Komolyan éppen arra nem tudtak erős mágnest rakni ami a legfontosabb lenne...

(#5) viera válasza janeszgol (#3) üzenetére


viera
őstag

Nézd meg iJustine videóját.
Simán elbírja a telefont. :)

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#6) kcsa


kcsa
veterán

Tehát ez egy olyan vezeték nélküli töltő, amivel pont úgy lehet telefonálni mint egy vezetékessel? Hogy mikre nem képes a mai tudomány :D

(#7) waccamár


waccamár
senior tag

imádom az apple-t, hogy a megoldáshoz kitalálja a problémát :D

kíávncsi vagyok hány embernek jelentett az VALÓS, megoldandó problémát, hogy akkor is töltsön a telefon, amikor a vezeték nélküli töltőn van.

és az első mondatomat mindenféle él nélkül mondtam, tényleg imádom ezért :D
se apple-hater nem vagyok, fanboy meg főképp nem (nincs semmilyen apple termékem, sosem volt iphone-om, egy ideig egy céges macbook pro-t használtam, azt viszont szerettem nagyon).

(#8) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Lehet hogy par gyarto keszit majd olyan tokokat is idegen telefonokhoz, amik megoldjak a magneses rogzitest is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#9) CptAdamica válasza -Faceless- (#4) üzenetére


CptAdamica
veterán

23 ezer forintért mit vártál? Baromi hasznos kiegészítő, amit bárhol egy pillanat alatt elhagyhatsz.

Megyen!

(#10) MikeWazowski válasza janeszgol (#3) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
nem is értem, hogy ezt hogy gondolták.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11) joey04 válasza waccamár (#7) üzenetére


joey04
titán

[link]

[link]

Remélem jön majd sok koppintás hamar, mert baromi jó megoldás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) #24536576 válasza joey04 (#11) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem látom, hogy mi olyan baromi jó benne. Legalább olyan macerás, mint a sima vezetékes töltő. Pénzkicsalás, nem több.

(#13) LurkerSheik válasza waccamár (#7) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Én is ezt érzem :U
Ha mágnesesen rögzül akkor ugyan a lightning is lehetne mágnessel rögzülő. Voilá, mint mackbookom az eredeti magsafe.
Szerintem ezzel szépen készítik a terepet a lightning és bármi csatlakozó elhagyására.
A szervizhez meg lesz két mágneses réz pötty csatlakozó.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#14) joey04 válasza #24536576 (#12) üzenetére


joey04
titán

leírtam. lehet közben használni a telefont. nekem semmi szükségem rá, de ha valóban elérkezünk majd a csatlakozó nélküli készülékekhez, akkor számomra ez az egyetlen értelmes megoldás.

na meg is jelent a 13-as kommentben közben. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) CptAdamica válasza joey04 (#11) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor már tényleg tök mindegy, hogy vezetéket dugod e bele. :D

Megyen!

(#16) joey04 válasza CptAdamica (#15) üzenetére


joey04
titán

igen, addig ameddig VAN HOVA bedugni a vezetéket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#17) #16820480


#16820480
törölt tag

Ez is mekkora szar már, hogy nem 120Hz-en tölt, csak 50-en ;]

(#18) CptAdamica válasza joey04 (#16) üzenetére


CptAdamica
veterán

Van hova bedugni. A vezetékmentes töltőnek pont az lenne a lényeg, hogy elhagyja a kábelt, ha rávan cuppantva a telefon hátlapjára, akkor adtunk a szarnak egy pofont.

Megyen!

(#19) mbotnd


mbotnd
tag

Ez csak pont azért hülyeség, mert ellentmond annak, amire ki lett találva. Így már nem csak simán leteszed-felveszed az asztalról a telefont, hanem a töltő is rátapad, így azt is le kell hámoznod. Akkor már egyszerűbb a sima kábel, gratulálok az "invencióhoz".

(#20) joey04 válasza CptAdamica (#18) üzenetére


joey04
titán

de ha nem lesz luk a telefonon? akkor tehetem padra, aztán ha használni akarom, akkor le kell vennem róla és nem tölt. Ezzel meg ugyanúgy tudom használni töltés közben, mint normál vezetékes módban. A lényeg meg nézőpont kérdése, az egyik amit te mondasz, a másik meg a portmentesség. Nekem előbbi nem fontos, utóbbi meg kimondottan hátrányos, szóval egyik mellett sem kardoskodok, annyi, hogy ez a mostani megoldás nekem biztosítaná a komfortos használatot abban az esetben, ha a gyártók elindulnának a lukmentes telefonok felé. Amire van sansz, mert almáról már cikkeztek, hogy 2021-ben eltűnhet a csatlakozó, 1 vagy több droidos gyártó meg már csinált is ilyen készüléket ha jól rémlik, csak nincsenek kereskedelmi forgalomban.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Gempas 70 válasza joey04 (#20) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Direkt nyomod ezt?? Te beszélsz feltételes módba... majd ha.. stb. addig ez okafogyott? Hogy ez most miét jobb mintha bele lenne dugva azt te sem tudod megmondani.. de csak tolod.. :)

(#22) joey04 válasza Gempas 70 (#21) üzenetére


joey04
titán

ez most miét jobb mintha bele lenne dugva azt te sem tudod megmondani

nem is akarom, és őszintén szólva nem is érdekel. btw ha nagyon akarom ráhúzom, hogy azért, mert kíméli a csatlakozót.

persze, hogy direkt tolom, amennyiben a saját véleményem elmagyarázása (nem másra ráerőltetése) direkt tolás. meggyőzni nem akarok senkit, csak elmagyaráztam, hogy nekem ez miért életképesebb megoldás. egyrészt túl sokat gondolsz bele, másrészt indokolatlanul felhúzod magad rajta és/vagy sokat agyalsz azon, hogy nekem mi a jó. majd én foglalkozok vele köszi. :)

mindegy én leírtam, akinek van esze felfogja, akinek meg nincs, az nem. egyetérteni meg nem kell vele. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) mepet


mepet
addikt

Jelenleg az iPhonehoz csak vezeték nélküli töltőket használok (kivétel: lásd később a túlhevülsénél). A mágnesesség csodáját már régóta használom a vezeték nélküli töltés közben, hála a Pitaka kínai prémium márka MagEZ termékcsaládjának. Az egyetlen komoly probléma a vezeték nélküli töltéssel a melegedés (konkrétan nyáron a kocsiban amikor nem klímázom, és odasüt a nap, akkor használhatatlan a vezeték nélküli töltés, mert fél óra alatt túlhevül a készülék és kiírja, hogy hűtsd le, pedig a töltőbe épített ventillátor is folyamatosan hűti.) Kíváncsi leszek majd a tesztekre, hogy mennyire gáz a melegedés. Főleg akkor, ha ez tényleg arra van kitalálva, hogy hátulról hevítse a telefont, miközben nyomom az arcomhoz...

(#24) waccamár válasza joey04 (#11) üzenetére


waccamár
senior tag

Na, akkor már 1 embernek ez tényleg valós probléma és valós megoldás :D

Elfogadom amúgy természetesen, no offense meg semmi :)

Nekem a dolgozóasztalomon van egy kábel meg egy vezetéknélküli töltő.
Ha nagyonnagyon le vagyok merülve és tudom, hogy kelleni fog a telefon vagy megyek valahova akkor felrakom a kábelre. Egyébként meg a wireless pad-en pihen - és ott is feltölt hamar 100%-ra.

(#25) Rimuru válasza CptAdamica (#15) üzenetére


Rimuru
veterán

Annyibol nem mindegy hogy egy ilyen megoldassal kenyelmesebben el tudod vezetni a kabelt nem ugy mint a fix csatlakozoval (engem zavarni szokott de lehet hogy egy ilyen ugyanugy zavarna).

Ennek a toltonek valsz a fix kabel lesz a halala. Apple kabelek nem arrol hiresek hogy jol birjak ez pedig a rancigalas miatt tobb terhelest is fog kapni. :))

Vigyázat, csalok!

(#26) tovgab


tovgab
aktív tag

Arról nem beszélve, hogy a nagy környezetvédelem közepette próbálnak mindenkit rávezetni a vezetékmentes töltésre, a maga hitvány hatásfokával! :Y :C
Pedig lehetett volna ezt jobban is. Miért ne csinálhatták volna a Macbook-ok MagSafe csatijához hasonlóra?! Megmaradna minden mostani előnye, és még a töltési veszteség is eltűnne. :W

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#27) szabakaa válasza viera (#5) üzenetére


szabakaa
aktív tag

miért nézné valaki önszántából ezt a ripacs nőt?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#28) joey04 válasza joey04 (#11) üzenetére


joey04
titán

na nem sokat kellett várni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.