Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Burki


Burki
aktív tag

Egy ilyen megoldásnak szerintem PC-n is sokan örülnének. Én legalábbis biztosan. Nem vagyok az a dobozgyűjtögetős típus, ha az ár jó, teljesen jól elvagyok a digital download verziókkal is.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#2) HosCincer


HosCincer
csendes tag

tehát ez lényegében egy fizetős demo, aminek valakik még örülnek is

[ Szerkesztve ]

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#3) Dreimus válasza HosCincer (#2) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nem épp. Érdemes lenne elolvasni a cikket mielött kommentelsz. Tehát a havi vagy éves díjért cserébe kapsz 13 majd októberben csatlakozó Hardlines-al 14 TELJES játékot és cserébe bizonyos frissen megjelenő játékokhoz hozzáférést x órán keresztül ami akár 10 óra is lehet. Ennyi idő alatt bőségesen el tudod dönteni kell e az adott játék vagy sem. Szerintem sokan örülnek, hogy a friss NFS és Star Wars-hoz kapnak lehetőséget, hogy kipróbálják tényleg olyan jó e mint amire vártak és ez nem demó tehát a teljes játékhoz hozzáférsz, tehát amennyiben profi vagy akkor akár végig is rusholhatod az egészet :)

[ Szerkesztve ]

(#4) anulu válasza Dreimus (#3) üzenetére


anulu
félisten

valamint minden ea jatek/dlc arabol 10% kedvezmenyt ha az xbox storeban veszed meg

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) gianni85 válasza Dreimus (#3) üzenetére


gianni85
veterán

Utolsó megjegyzés sajnos nem igaz... nem korlátlan a korai hozzáférés, arra azért figyelnek, hogy ne vihesd végig a játékot :)

(#2) HosCincer
Én inkább úgy mondanám, hogy játékos szempontból ez a legjobban befektetett évi 6000 forintom ;)

[ Szerkesztve ]

(#6) Dreimus válasza gianni85 (#5) üzenetére


Dreimus
senior tag

Azért változó, mert elvileg csak időkorláttal rendelkeznek semmi más megkötés nincs(What are pre-release trials? sor a lényeg), emiatt van az, hogy a mentéseket ezt követően is tudod használni, mert amennyiben lenne más korlátozás nem lenne kompatiblis.

[ Szerkesztve ]

(#7) Beri78


Beri78
őstag

ez nagyon jó dolog!

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#8) bulikavagyok válasza HosCincer (#2) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kíváncsi lennék, hogy hogy jutottál erre a következtetésre?! :)

(#9) Scholes9 válasza HosCincer (#2) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A demo azért az más.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) oriic válasza gianni85 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan, összesen elvileg 10 órát lehet talán early accessben játszani.

Live-Die-Respawn

(#11) gianni85 válasza Dreimus (#6) üzenetére


gianni85
veterán

Hardline-ban is csak a prologue és első misszió volt játszható. Hülyék lennének korlátlanul engedni olyan játékban, aminek a sztoriját végig tudod annyi idő alatt vinni. Egy Dragon Age mondjuk más tészta, ott 10 órával csak a felszínét kapargatod.

(#12) Assimilator


Assimilator
őstag

De egyebkent ami nem korai hozzaferesu, hanem "alapbol" benne van az Accessben, azzal barmeddig es barmennyit tudok jatszani, amig az EA el nem tavolitja az Accessbol?

(#13) bulikavagyok válasza Assimilator (#12) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pontosan, mintha megvetted volna a teljes játékot! De szerintem nem nagyon fognak onnan kiszedni semmit, legalábbis eddig még nem volt rá példa. Bár nyilván 5 év múlva már nem lesz benne például a BF4, mert ki játszana vele?! :)

[ Szerkesztve ]

(#14) Assimilator válasza bulikavagyok (#13) üzenetére


Assimilator
őstag

Kiralysag. Koszi szepen. :R
Eddig is XO-t akartam venni, de ezutan tuti.

(#15) gianni85 válasza bulikavagyok (#13) üzenetére


gianni85
veterán

Sportjátékok talán kiesnek, úgy rémlik a 14-es cuccok hiányoznak már, de ez normális

(#16) Assimilator válasza gianni85 (#15) üzenetére


Assimilator
őstag

Persze, azzal nincs is gond.

(#17) cskamacska válasza Dreimus (#3) üzenetére


cskamacska
addikt

Az a gond, hogy az EA is a megjelenés előtti kipróbálási lehetőséget reklámozza, de ha az EA Access valamiért megéri, az a Vault részben elérhető teljes játékok. Pár óra demózásért tényleg abszurd lenne a havidíj, pedig ez marad meg legtöbbeknek, EA továbbra is bénázik PR-ban. :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#18) Assimilator válasza cskamacska (#17) üzenetére


Assimilator
őstag

En is ezert kerdeztem.
Mert az ar onmagaban szerintem ajandek. Ezert is lett hirtelen gyanus, mert hat ugye ismerjuk az EA-t... :D

(#19) Necroman_Mk2 válasza cskamacska (#17) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Ezzel azt akarják elérni, hogy minél többen vegyék meg premierkor a programot. A Vault-nak meg nem kell külön reklám, ott a szolgáltatás van olyan jó, hogy a játékosok rákapjanak.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.