Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) motoflug


motoflug
őstag

Nem tudom,hogy sírjak-e vagy nevessek.

(#2) Narxis válasza motoflug (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én inkább sírok...

Thanos was right.

(#3) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Gyakorlatilag a listák összes eleme értelmezhetetlen.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez igen. :(

<< Heimdal >>

(#5) 8th


8th
addikt

Sosem gondoltam volna, hogy zenei téren ennyire igénytelenek „vagyunk". Majka meg kisgrófó... ecsém. Két nagy kerek dupla nulla és erre izgulnak a népek. :(

(#6) twollah1976


twollah1976
őstag

Miért kéne sírni vagy nevetni?
Miért kell azonnal a diófához rohanni kötéllel a nyakban?

Használni kene azt ami a koponyánkban lötyög.

Gummimaci, Bogyó és babóca.
Sok kisgyerekes szülő, nagyszülő leültetni a gép elé a picit, elindítja a videót, a gyerek meg ideig óráig csöndben van.

Ma van a szülinapom!
Adja magát, főleg a kisgyerekeknek.

Nótár Mary, Jolly & Kis Grofó
Mulatós zene, sokan hallgatják, a fiatalok is.
Meglepő módon nekem a Jolly & Kis Grofó No roxa áj tetszett. Nem mondom, hogy minden nap azt hallgatom, de nem is nyomtam ki reflexből amikor meghallottam, megláttam.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Dilikutya válasza twollah1976 (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kiragadsz 3-4 példát, de a többi is ugyanaz a szint. De ha megnyugtat, a mai napig nem tudom hova tenni a PewDiePie féle fogyatékosokat sem. Felveszi videóra, ahogy játszik, közben kamerázza, ahogy beszél, összevágja, felteszi, és milliószám nézik a baromságait. Magyar követői is vannak.

Erre nem lehet mit mondani, ennél nem nagyon van lejjebb.

Jön a Jolly haza felé.
Ismerik őt már minden felé,
Minden szép lány csak róla beszél
Jolly áj devla lé
Beül a Jolly az A8-asba
Mi kell a nőknek, azt mindig ő tudja.
Whiskyt rendel liter számra,
Mindenki vele mulat,
A zenészek neked húzzák,
Azt éneklik, hogy te vagy a király
Noroc sa ai, Csak velünk mulat a világ
a Grófónak a Grófónak a Grófónak a pam pam
a Grófónak a Grófónak a Grófónak pam pam

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Bici


Bici
félisten

Azért azt is lássuk be, hogy jutubról nem az igényesebb réteg hallgat zenét általában és nagy mennyiségben. Vagyis adja magát, hogy a nagy letöltési számokat nem a minőségi zene fogja hozni, mivel azt nem onnan hallgatja a többség. (természetesen mindenből van kivétel.)
A nagy számokat azok generáljlák, akik a 99-es buszon torzulásig feltolt hangerőn hallgatják a mobilról a "zenét", meg a különböző bulikon, amikor a youtube-ról szól a "zene" és a buli alatt tízszer lemegy az aktuális legalja-sláger.

Ha a Liszt Ferenc zeneműbolt által eladott zeneszámok CD lejátszóban történő lejátszási adatait vizsgálnánk, akkor az ellenkezője jönne ki, csak azt - szerencsére - még nem követi senki.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#10) schawo


schawo
titán

Hú, ha ezt végig kellett volna néznem, már kiégett volna a retinám, és beszakadt volna a dobhártyám.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#11) Gyula84


Gyula84
veterán

:O

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#12) Apollyon válasza twollah1976 (#6) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Az fix, hogy ha lenne gyerekem akkor ilyen gumimacival meg a többi szeméttel nem akadályoznám a fejlődését.
Léteznek igények, meg létezik józan ész is. Ezen a két listán egyikből sem található.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#13) 8th válasza Dilikutya (#8) üzenetére


8th
addikt

Soha ne mond, hogy soha mert mindig van lejjebb.

Dj. Miki - Armani Gucci

Hé! Buon giorno! Gigolo
Ájj ájj gigolo [4x]

Olasz marka az Armani
Jajj de sukár ez a Gucci
Versace is a kedvencem
Nem vetem meg a Prada-t sem

Olaszosan öltözöm
Séromat megfésülöm
Felveszem a lakkcipőm
Na meg a nyakkendőm

Armani, Gucci
Armani, Gucci
Dolce & Gabbana
Versace, Prada [2x]

Jönnek majd a csajok
De kemény is vagyok
Gigolo az én nevem
Meg ne tudja senki sem

Szombaton én bulizok
Négy-öt gádzsit fogok
Ajj ajj gigolo
Minden gádzsi bomba jó

(#14) schawo válasza 8th (#13) üzenetére


schawo
titán

Mindig van lejjebb, de a lista a hivatalos legnépszerűbb. Ez meg csak úgy van itt. Nem hiányzott.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15) janos1988


janos1988
addikt

Az ujjharapós nagyon unalmas már. Egy családban ahol van két hasonló korú gyerkőc, naponta több viccesebb dolog is történik (ennél), nem értem mitől lett ennyire felkapott. A listákról meg...páran már leírták a véleményüket róla, nem ismétlem őket.

Viszont kezd úgy tűnni, hogy nem csak az univerzum és a hülyeség határtalan, hanem a guggli tárhelye is. Eszméletlen mennyiségű adatokat tolnak fel minden percben és, mint egy feneketlen kút. :C

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#16) Dilikutya válasza twollah1976 (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyébként a legrosszabb, amit tehetsz, hogy leülteted a kicsit valami audiovizuális trágya elé, hogy csöndben maradjon. Így jött létre a Teletubbies is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) kelly416


kelly416
veterán

Az még csak-csak, hogy szerencsére a harmadát sem ismerem, de hogy kerülnek fel "minden idők" listájára olyanok, akik gyanítom, hogy az elmúlt egy évben kerültek "látókörbe" egyáltalán? Nem bánom, hogy nem ismerem, de meglep, hogy olyanokat utasít maga mögé, amik hosszú-hosszú évek óta fent vannak...

(#18) Dezsike


Dezsike
tag

Érdekes adatok, látszik, hogy mi kell a mai fiatalságnak. Bezzeg én 2* évesen olyan koncertekre járok ahol a közönség soraiban többnyire középkorúak vannak, pedig nem retró, lightos rock és elektro keverék.

(#19) twollah1976 válasza Dilikutya (#8) üzenetére


twollah1976
őstag

Szerinted a mulatós zene miről szól?
Amint látod nem arról, hogy atomot hasítanak benne.

Amúgy meg felesleges ezen rugózni, fanyalogni, hogy mi a populáris.
Tőlünk kicsit távolabbra se jobb a helyzet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) zdanee


zdanee
őstag

2018-ra a top10-be nevezem: [link]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#21) Dilikutya válasza kelly416 (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyszerű. Egyre többen, egyre fiatalabban ismerkednek meg a Youtube-al, és az új dolgokat látják máshonnan is, itt is azt nézik, nem fognak régieket keresgélni, a fiatalok eleve nem vevők a régi dolgokra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) kaszaking


kaszaking
tag

Én ezen a listán inkább sírok mint nevetek. Magyarországon a zenei ízlés egyre csak lejjebb megy és minden szeméttel beérik :(

(#23) ALBY


ALBY
senior tag

Ipari fossss. :W szégyenlem magam helyettük is, és egyben sajnálom

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#24) Outlander


Outlander
őstag

Gondolom most megint az jön h itthon csak Ákos tud zenét, külföldön meg a Beatles...

Aki mást hallgat az b.zi... :U

Banyek, ahány ember annyi stílus, mondjuk speciel Majka azon száma tetszett nekem is, Alma együttes tipikus büntetős szülinapi szám, nem véletlen.... bár annak a paródiája jobb szerintem, annak ellenére h már ez nagyon elcsépelt.

A többi meg hát, a kisebbség aki most már többség, tornázza fel... én is utálom.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25) ALBY


ALBY
senior tag

A zene listából hiányolom a zenét,
vagy az nem kell ? végül is minek

A klasszikus Scooter - Maria egy igazi mestermű már a szememben ;)
pedig annak idején azt sem a magas intellektusa miatt szerettük :D

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#26) lezso6 válasza twollah1976 (#19) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A mulatós a mértéktelen vedelésről és az abból következő egyszerű (primitív és igénytelen) "életről" szól. Lásd azt a polgármesteres számot, ami arról szól, hogy segélyt akar, hogy elihassa a kocsmában. Nem véletlen, hogy Magyarországon ilyen népszerű a mulatós, mivel rengeteg az alkoholista.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#27) ALBY válasza Outlander (#24) üzenetére


ALBY
senior tag

kisarkítod

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#28) snecy20


snecy20
veterán

Ó, azok a reklámmentes idők... :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#29) Tomi_Ohl válasza janos1988 (#15) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Én sem értem, mi vicces rajta, de már megszoktam, hogy sokszor nem tudok nevetni a felkapott "vicces" videókon. Pl Bözsi nénin sem.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#30) #06658560


#06658560
törölt tag

Azoknak, akik a magyar mennyireszar, mindiglejjebb mentalitást hirdetik:
[link]

[link] Mondjuk ez kicsit mást mutat, sajnos ugyanezt a statisztikát nem találtam meg.

(#31) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Én zenéből minden evő vagyok, ha jó a fülemnek azt meg hallgatom, lehet az bármilyen stílus új vagy régi.
Sajnálatos hogy olyan számok nem kerültek fel a listára amiket én is hallgatok...
Pl.: Máté Péter, Omega, Illés, Demjén Ferenc, Bikini, Edda, Fonográf, Hungária, stb. Pár a kedvenceim közül :B

[ Szerkesztve ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#32) snecy20


snecy20
veterán

Megkaptuk a hivatalos bizonylatát az eligénytelenedésnek. :R

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#33) lezso6 válasza snecy20 (#32) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A nagy tömeg mindig rossz ízlésű, szóval nincs ebben semmi új. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34) Snoop-y válasza 8th (#13) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ha tudna szegeny hogy a gigolo-k altalaban kioregedett de gazdag nok kedveben jarnak akkor lehet nem szeretne az lenni...
Discovery-n is ha nezek valami barlangos filmet es kihuznak belole a deneverek mar rosszul vagyok :U

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#35) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Édes istenem. :W

PS4

(#36) Đobostorta


Đobostorta
tag

Ha jól tudom, a YouTube-ot 2005. február 14-én alapították, az első videó meg 2005. április 23-án került fel. Akkor májusban milyen évfordulót ünneplünk?

(#37) 8th válasza Outlander (#24) üzenetére


8th
addikt

Azt vágod, hogy az alma együttes gyerekeknek írja a dalait? Igen, a szülinapost is.

(#38) VoidXs


VoidXs
nagyúr

10 én után sikerült bevezetni a felbontás megjegyzését. Más jót nem tudok róluk mondani, az oldal folyamatosan csak romlik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#39) snecy20 válasza VoidXs (#38) üzenetére


snecy20
veterán

Számomra lassan a használhatatlan szintet súrolja, mostmár egy teljes album meghallgatása esetén nem csak számok előtt, számok között, hanem még közben is bekúrja a reklámot. Értsd, szól egy 4 perces dal, 2.10-nél jön a belepofázás... Ez mire jó?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#40) VoidXs válasza snecy20 (#39) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Hogy népszerűsítse az AdBlock-ot és a különböző klienseket :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#41) Rage47 válasza VoidXs (#40) üzenetére


Rage47
veterán

és hogy előfizess :)

(#42) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Ezek a toplisták valóban, egy félelmetes igénytelenséghalmazt tükröznek. DE!
A jutúbnak megvannak a pozitív oldalai is, a fiamat most vették fel művészeti osztályba, úgy, hogy nagy segítségére voltak mind a videómegosztón található rajzolást, ábrázolást bemutató videó, mind a tabletre letölthető ezirányú tartalmak. Szóval ezek a 21. századi technológiák jók, csak tudni kell a magunk javára fordítani. Persze, ez a majkás, mulató/nagyzoló cigós/rappelős videókra nem vonatkozhat sem most, sem máskor.

(#43) Rage47 válasza kislaszlo83 (#42) üzenetére


Rage47
veterán

+1

(#44) LLD


LLD
aktív tag

Ki mint vet úgy arat.Régen is meg volt ez az igénytelenség csak messziről üvöltött róla,hogy gané.
Az,hogy becsomagolva tálalják nekünk attól még a szar az szar marad! ;]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#45) snecy20 válasza Rage47 (#41) üzenetére


snecy20
veterán

Az ilyen húzásokkal az átlag júzerben pont ellentétes hatást váltanak ki.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#46) saelin


saelin
veterán

Erről a listáról eszembe jutott, hogy a szomszéd Feri bácsi milyen részegen szokott ilyen zenéket hallgatni... Mindezt késő este, FULL hangerőn! :O

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#47) Dilikutya válasza snecy20 (#39) üzenetére


Dilikutya
félisten

Zenehallgatásért nem streamelnék komplett videókat. Vannak online rádiók, ott a Deezer, a Spotify...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48) #06658560 válasza Dilikutya (#47) üzenetére


#06658560
törölt tag

Csak kicsit szűkebb kínálattal egyes esetekben. Bár legalább nincs GEMA.

(#49) Dilikutya válasza #06658560 (#48) üzenetére


Dilikutya
félisten

Melóhelyen kibírom, otthon meg minden elérhető ilyen-olyan formában. Videót sehol sem streamelnék zene miatt, pláne komplett lemezeket.
Pl. egy cégnél, ha mindenki a Youtube-ról hallgatná a zenét, szerinted mi lenne? Arról nem is beszélve, hogy nem praktikus, persze mindenki úgy szopatja magát, ahogy akarja. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#50) #06658560 válasza Dilikutya (#49) üzenetére


#06658560
törölt tag

Én se szeretem, de sok számot máshogy nem érek el-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.