Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) CséZé


CséZé
őstag

minden a pénzről szól. nem is értem mit kell ezen csodálkozni...

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hagyjuk már ezt a faszságot, teljesen mindegy, hogy hol van, valakinek úgyse jó. Az idei VB is katasztrófa volt és a legkevésbé sem a leírtak miatt. Lehet akár a szomszédban is, ha ilyen unalmas, jellemtelen és GÁZ focit néz az ember.

(#4) Lenry válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


Lenry
félisten

soha nem nézek focit, nem is érdekel és nem is igazán szeretem (ez anno elég komoly mínusz pont volt apósomnál), de már többektől is hallottam ezt a "jellegtelen foci" kifejezést.

mitől lesz ez a labdakergetés izgalmas/stílusos/stb? :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) CséZé válasza Lenry (#4) üzenetére


CséZé
őstag

nézd meg a heti el clásico-t :)

(#6) Gradilaci válasza Lenry (#4) üzenetére


Gradilaci
tag

-

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#7) gamek!ller válasza Lenry (#4) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nézted a RM - Barca meccset? Na az jó volt.

(#8) Lenry válasza gamek!ller (#7) üzenetére


Lenry
félisten

idézek: "soha nem nézek focit"

tudom, hogy a köv hsz az lesz, hogy "akkor úgyse értenéd"
francokat nem, mindent meg lehet érteni, és el lehet magyarázni és fel lehet fogni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) CséZé válasza Lenry (#8) üzenetére


CséZé
őstag

csak éppen nem tapasztalod, úgy meg nehéz :)

(#10) gamek!ller válasza Lenry (#8) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Akkor úgysem értenéd.. :)
Viccen kívül: Mindenki szereti valamivel butítani az agyát. Ha forma 1-et nézed.. : Annak sincs semmi értelme, nem stílusos meg ilyenek..

(#11) lezso6 válasza gamek!ller (#10) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

[MEGMONDÓEMBER]

Én úgy tartom a sportot művelni kell, nem nézni. Az, hogy nézed és szurkolsz az kb arra jó, hogy ad egyfajta identitás-érzetet, amivel összehozza az embereket. De pont ez a hátulütője is, ellentéteket generál ezen embercsoportok között. Mire jó ez? Verekedés közben miért nem tör ki focimeccs?

[/MEGMONDÓEMBER]

Én amúgy pálinkával szoktam butítani az agyam.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) gamek!ller válasza lezso6 (#11) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Félre ne értsd, nem vagyok elvetemült szurkoló, csak van egy fav csapatom amelyiknél jobban esik az adott gól. Ha az én csapatom veszít, akkor sincs semmi gond mert annyira már nem érdekel. Én Jaeger párti vagyok.

(#13) Lenry válasza CséZé (#9) üzenetére


Lenry
félisten

de valami biztosan van, ami mérhető, mutatható, magyarázható, én erre vagyok kíváncsi. ami a stílusos fociban van, a mostaniban meg nincs.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Crystalheart válasza Lenry (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nemtom, biztos ha ügyesebbek a játékosok vagy nagyobb attrakciókat csinálnak, mittomén. Én sem nézem. Bár hangsúlyozom, láttam már, pont ezért, hogy ne mondhassák, hogy úgysem érthetem, míg nem láttam. Már miért ne? De azért megnéztem egy állítólag izgalmas meccset, és hát szerintem, mint minden másik, elég unalmas volt. Persze ez is szubjektív, valaki élvezi. De aki ezért ellenségeskedik, vandálkodik, agresszív lesz, szidalmaz és őrjöng, az a barom már túlmegy a szubjektivitáson. Sokan nem bírják huzamosabb ideig a békét, ami most a fejlett világot uralja, és valahol le akarják vezetni az agressziójukat.

(#15) cucka válasza Lenry (#13) üzenetére


cucka
addikt

Nincs ilyen mutató, igazából ez a stílusos foci kérdés önmagában is blődség. Ha a laikus leül focimeccset nézni, akkor sok gólt vár, ha ez elmarad, akkor rögtön jön a panasz, hogy micsoda stílustalan és unalmas lett a foci, pedig ez nem igaz.
Általánosságban el lehet mondani azért, hogy az számít jó focinak, amikor jó képességű játékosok jól és a lehetőségekhez képest kreatívan játszanak, továbbá ez mindkét csapatra igaz. (Tehát innen kiindulva valaki elmagyarázhatná nekem, hogy az eheti El Clásico mégis mitől volt olyan nagyon remek meccs, mert amit én láttam, az kb. egy harmadosztályú ellenfél elleni edzőmeccs izgalmait tudta hozni)

[ Szerkesztve ]

(#16) Lenry válasza cucka (#15) üzenetére


Lenry
félisten

tehát nem bénáznak, kihasználják az adott helyzeteket, és úgy összességében történik valami a pályán és nem csak síp-fut-gól

ilyesmi magyarázatot szerettem volna kapni. köszönöm :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) maláj


maláj
őstag

nyert a pénz és a maffia - van akinek ez még újdonság :F

(#18) mephi666


mephi666
nagyúr

basszus, tegnap nekem is ugyanezek a gondolatok fordultak meg a fejemben, mint neked :C mi lesz a következő? 2022 - déli sark? esetleg szibéria? :U idióták ezek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#19) ftc


ftc
nagyúr

Ez MTI híre volt:

Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) szerint Katar túl kicsi ahhoz, hogy világbajnokságot rendezzen. „Jónéhány logisztikai problémánk adódna, amennyiben Katar adna otthont a tornának - nyilatkozott Harold Mayne-Nicholls, a FIFA hattagú szemlebizottságának vezetője. - Szervezési szempontból azonban az ország egyértelműen képes a rendezésre.”

A mindössze 11.493 négyzetkilométer területű állam - amely nyolcszor elférne Magyarország területén - a valaha volt legkisebb ország lenne, amely labdarúgó-világbajnokságnak ad otthont. „Eddig egyetlen hasonlóan szűkös tornát rendeztünk - mondta Mayne-Nicholls. - A legelső, az 1930-as uruguayi viadalon 13 csapat szerepelt és két stadionban játszották le az összes mérkőzést. Ez viszonylag egyszerűen működött 80 évvel ezelőtt, de jól tudjuk, hogy azóta szinte minden megváltozott.”

A 2018-as és 2022-es vb-re Anglia, Oroszország és az Egyesült Államok jelentkezett önállóan, míg Hollandia és Belgium, valamint Spanyolország és Portugália közösen, Katar, Japán, Ausztrália és a Koreai Köztársaság pedig csak a 2022-es eseményre nyújtotta be a pályázatát.

Időközben megnőtt az állam? vagy a szavazók zsebének a mérete?

(#20) Иван


Иван
őstag

Az orosz VB-nek viszont örülök. Ott tuti nem sülnek meg. Vlagyivosztokban :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#21) tiv83us válasza Иван (#20) üzenetére


tiv83us
veterán

Meg Del-Afrikat ugy-ahogy megertettem, szegeny orszag, kell huzni felfele, meg azert legalabb van kulturaja a focinak, de Katarnak? :F
Raadasul egy gazdag orszag, olyan muszlim beallitottsaggal, ami egy nyugati embernek nem biztos, hogy tetszik. Arrol mar nem is beszelve, hogy a terulete kb Heves es Borsod megyet sem teszi ki...
Erdekes...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#22) mephi666 válasza tiv83us (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

valld be, hogy csak az irigység beszél belőled, mert azt szeretted volna, ha az USA nyeri a rendezés jogát ;] :P

viccet félretéve: szerintem van elég sok ország, ahol normálisak a körülmények, normális az éghajlat is és jó kis vb-t lehetne rendezni... :K ("pénz beszél, kutyaszar táncol")

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) tiv83us válasza mephi666 (#22) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem bantam volna az teny, hogy az USA rendezi, de orultem volna Ausztralianak es a UK-nek is. Oroszorszag is renden lesz. Katart kicsit erdekesnek talalom...:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24) madstunt válasza Jhonny06 (#3) üzenetére


madstunt
addikt

Hát a német angol az elég jó mecs volt, helyenként nemhogy a körmömet hanem a kézfejemet is lerágtam az első félidő alatt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.