Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Vegye meg a halál ennyiért :DDD :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) Wesder válasza Scholes9 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

If You kmow what I mean ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) gerii


gerii
addikt

Komolyan kiadták a világmegváltó jackmentes szifont hozzávaló füles nélkül? Hány hónapja is? Jobs már pörög a koporsóban...

(#4) #06658560 válasza gerii (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mit gondolsz, honnan fogja szerezni az új HQ az energiát? ;]

(#5) bLaCkDoGoNe válasza gerii (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem. A dobozban ott van a készülékhez csomagolt lighning csatlakozós madzagos füles (ahogy minden iPhone mellett, csak korábban ugye jack-es volt).
Ezzel együtt 2016-ban a balfaszkodásnak új szintjére lépett az Apple, ebben teljesen egyetértek.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) Scholes9 válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos amit írsz és helytálló. Nem hiszem, h a közeljövőben mástól vennék majd telefont vagy tabletet, ennek ellenére a gyári bődületesen túlárazott kiegészítőikből eszem ágában sincs venni semmit :U :(((

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) RaveForce


RaveForce
veterán

Olyan szep.. akar egy orvosi muszer..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#8) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Egyébként nem lenne ez egy rossz cucc, futáshoz nagyon jól tudnám használni (a madzagos zavar, a bluetooth-os hajlamos kifordulni a fülemből, ha elfordítom a fejem), de nem 60k-ért.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) -Ben-


-Ben-
veterán

Jó vicc.... kíváncsi lennék, hogy kinek marad meg a fülében 10 percnél tovább. Nekem pl. még ülve se biztos, hogy nem esne ki. Ennyi pénzért meg vicc. Talán 15-20eFt -ért tennék vele egy próbát.

(#10) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ha van benne bocsánatkérés, akkor tuti kamu a levél, mivel az eléggé karakteridegen lenne számukra. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) Wesder válasza Zirowe (#10) üzenetére


Wesder
félisten

:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Boban022


Boban022
csendes tag

Fele ennyiért és feketében esetleg.

(#13) Cyrin


Cyrin
addikt

hááát, jól kifőzte az árat ez a Cook(ta)... :Y

(#14) Dryan0 válasza -Ben- (#9) üzenetére


Dryan0
csendes tag

Mire alapozod ezt, hogy kiesik a füledből? Nekem a kábeles például egy percig nem marad benn, de volt egy rossz itthon, levágtam és anélkül egyszerűen nem tud kiesni.

Aki meg az árral kapcsolatban fanyalog, javaslom nézzen körül a piacon, hogy milyen true wireless fülesek vannak aztán fanyalogjon mindenhol, mert MINDEGYIK ugyanennyibe, vagy többe kerül...

Lustáknak itt van pár példa...

Samsung Gear IconX 55-70 ezer (1,5 órás üzemidő, VICC)
Bragi the Dash 100 ezer (fos bluetooth kapcsolattal, meglehet nézni a facebook oldalukat a panaszokról..)
Bragi the Headphone 50 ezer (még nem jelent meg, ez már majdnem jó lenne, de nincs a tokjában akksi ami töltené..)
Earin 63 ezer (szintén fos bt kapcsolat, nevetséges üzemidő)
Erato Apollo 7 90 ezer (tesztek alapján ennek se valami jó a kapcsolata, üzemidő sem közelíti meg a 6 órát...)

(#15) Kormi76 válasza Dryan0 (#14) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Tehát akkor miért is volt jó elhagyni a jack-et?

(#16) bLaCkDoGoNe válasza Kormi76 (#15) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hogy jön ide ez a kérdés, főleg a linkelt hozzászólásra válaszként?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) Dryan0 válasza Kormi76 (#15) üzenetére


Dryan0
csendes tag

Hogy jön ez a kommentemhez? Egyébként az, hogy jó volt e mindenki döntse el maga. Engem nem érdekel, mert nem veszek új iPhonet és amúgy is bt-s fülest használok már régóta, mert sokkal kényelmesebb számomra. Próbáld ki, megfogsz lepődni mennyire jó. Ha neked fontos, ne vegyél új iPhonet. (Megjegyzem pár éven belül mindenki ki fogja szedni, majd túlélitek ezt is mint a floppyt és a dvd olvasót...) Akik a jack elhagyásáról panaszkodnak, állítom, hogy 90%-a nem is akar i7-et venni, csak szitkozódni jön. Ha arra célzol, hogy az ár miatt nem volt értelme kivenni: Ezek a teljesen vezeték nélküli fülesek egy új piac, lefog menni az ára amint Kína is beéri ezt a technológiát.

Szerk: @bLaCkDoGoNe: Közben megelőztél, ezek szerint nem csak nekem volt furcsa...

[ Szerkesztve ]

(#18) Limpii922 válasza bLaCkDoGoNe (#8) üzenetére


Limpii922
csendes tag

Nekem ez az earpods forma nem bir ki a fulemben 10 masodpercnel tobbet ugy hogy ulok...
Futas kozben szerintem a felet sem
Nembeszelve a forintos hangzasrol...
Ez ervenyes a samsung fulesere is.
The same shit..

[ Szerkesztve ]

(#19) bLaCkDoGoNe válasza Limpii922 (#18) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem a madzagos futás közben teljesen jó, csak zavar a madzag (futáskor az iPhone egy karpántban van a bal felkaromon).
A hangzás egy más tészta, az valóban nem a legjobb, de ennek is van – ebben az esetben – előnye: hallom magam körül a hangokat, zajokat, kisebb valószínűséggel csap el egy autó pl. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20) Ádám16


Ádám16
addikt

Ennek szerintem az iphone7tel kellett volna erkeznie, vagy kovetkezo evben, addif pedig hagyni a jack bemenetet. Na mindegy, gondolom, igy is minden 5. Fulben ezt fogom latni a metrón...

(#21) JColee válasza Zirowe (#10) üzenetére


JColee
őstag

Kínai másolatban is lesz levél?

(#22) Luck Dragon

Ezért az összegért még a top tízben sem lenne a választott füleseim közül.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) vicze válasza #06658560 (#4) üzenetére


vicze
félisten

100%-osan megújuló energia forrás, minden termékbemutató után megugrik a teljesítménye. ;]

(#24) vicze válasza Dryan0 (#14) üzenetére


vicze
félisten

Nem mindenhol és nem mindegyik,van használható olcsó is.

(#25) Dryan0 válasza vicze (#24) üzenetére


Dryan0
csendes tag

Ez milyen bumszli füles már? Ebben a 8 órás üzemidőben erősen kételkedek egy ilyen no-name gyártótól továbbá a bt kapcsolat minőségében is. A töltés is elég gagyi, egy ilyen fülestől szerintem elvárás, hogy a tokjában ha hurcolod magaddal az közben töltse. Ez a reviewer meg nevetséges, ordítozik kettőt, összesen 3 perc az egész, egy ilyen teszt alapján te megvásárolnád? Továbbá én személy szerint nem szeretem az ilyen hurkot ami a füledre megy rá, ennyi erővel kábel is összekötheti a kettőt, mert ez annyira tartja, hogy nem fog kiesni/elmozdulni/kihúzódni.

Ettől függetlenül ha valakinek nem okoznak ezek gondot, azoknak valóban, akár még jó vétel is lehet.

(#26) RaveForce válasza Dryan0 (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

egy ilyen teszt alapján te megvásárolnád?

linkelj már egy tesztet az apple füleséről, amit annyira felnyalsz a topikban a konkurensekkel szemben, most már kezdek kíváncsi lenni..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) Mr.Silkó válasza Scholes9 (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek, kutyának nem kell. :K

(#28) Dryan0 válasza RaveForce (#26) üzenetére


Dryan0
csendes tag

Hol "nyaltam fel" te szerencsétlen? Az számít annak, hogy leírtam, hogy nem esik ki vagy hogy a konkurens termékek ugyanannyiba kerülnek? Tesztekért keresgélj a YT-n

(#29) RaveForce válasza Dryan0 (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

Te szerencsetlen.... gratulalok. Szemelyeskedsz. Nem ereszkedek le hozzad a godorbe, plane hogy valaszolni se voltal kepes, irrevelans vagy innentol, minden jot.. "te szerencsetlen"! Idióta..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) Dryan0 válasza RaveForce (#29) üzenetére


Dryan0
csendes tag

Ja, hogy én személyeskedek? :) Eddig termékekről beszélgettünk, pro és kontráról, te meg jöttél egy cinikus hozzászólással, hogy én "felnyalom" (ami aztán marha kedves kifejezés, ezek után ne várd, hogy normálisan álljak hozzád.) az AirPodst... hogy is van ez akkor? :)

[ Szerkesztve ]

(#31) RaveForce válasza Dryan0 (#30) üzenetére


RaveForce
veterán

Tehat a kerdesemre tovabbra is semmi. Ertem. :) pro kontra... lefikaztal mindent es beallitottad az apple vackat a nonplus ultranak... aha.... aztan linkeltek mast es azt is lefikaztad... ez nem pro kontra, remelem belatod..

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) Dryan0 válasza RaveForce (#31) üzenetére


Dryan0
csendes tag

Nem tudom, hogy vagy vele, de nem kérdeztél te semmit. Legalábbis én azt, hogy "linkelj már" nem tekintem kérdésnek. Ha már itt tartunk, te válaszoltál az én kérdésemre? Hol állítottam, hogy az AirPods a non plus ultra? Hol nyaltam fel ?(hogy a hihetetlenül szofisztikált és semmiképp sem személyeskedő kifejezéseddel éljek...) Linkeltek mást, amiről leírtam a személyes véleményemet, majd a végén hozzátettem, hogy ha valakinek ezek nem okoznak gondot akár még jó is lehet. Mi ezzel a problémád? Szerintem az nem fikázás, hogy leírom, hogy a Gear IconX 1,5 órás üzemideje az vicc. Cáfold meg. Nem az? Vagy talán az fikázás, hogy teli van a Bragi the Dash 100! ezer forintos fülesről panaszokkal a gyártónak a facebook oldala? (Earin ugyanez) Ezek tények. Egy dologban igazad van, az Airpodsról nem írtam negatív dolgokat, ezt belátom. (Pedig korán sem tökéletes az sem...)

(#33) RaveForce válasza Dryan0 (#32) üzenetére


RaveForce
veterán

Oke, akkor kihangsulyozom hogy no offense, de a kommentjeidbol az jott le, hogy a konkurenseken tul lo az apple parosa, ezert kezdett furdalni hogy az mit tudhat es kertem valami linket erre, ha mar ehhez merunk.. :) de akkor kivarom a ma-s reviewt :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#34) Limpii922 válasza bLaCkDoGoNe (#19) üzenetére


Limpii922
csendes tag

Igen az mindenképp jó pont ha életben maradsz :D

(#35) vicze válasza Dryan0 (#32) üzenetére


vicze
félisten

Mondjuk úgy, az Apple oldal még nem tud tele lenni az AirPods-ra panaszkodókkal, mert nem adtak el belőle egy darabot se... ;)
Annyira jól sikerült, hogy 3 hónapja csúszik a megjelenés. :)

(#36) bLaCkDoGoNe válasza vicze (#35) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Önmagában az nem hátrány, ha jól működő készüléket akarnak piacra dobni, és emiatt adott esetben bevállalják a késést is az eredetileg tervezett időponthoz képest.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#37) Lami66


Lami66
őstag

60 ezerért aktív zajszűrős drótnélküli fejhallgatókat lehet kapni, de biztos lesznek sokan akik szerint ez a jobb vétel.

(#38) ripla


ripla
őstag

ez úgy néz ki, mint egy gyári hibás hajszárító. :D

(#39) Dryan0 válasza bLaCkDoGoNe (#36) üzenetére


Dryan0
csendes tag

Így van, azt is tegyük hozzá, hogy a Bragi is rengeteget csúszott (talán 1 évet, de nem tudom pontosan..), mire kiadták, aztán még is sz@r lett. :/ Az mondjuk igaz, hogy nem egy súlycsoport a két cég, szóval az Apple részéről kicsit cikisebb a dolog, főleg ilyen kommunikációval, hogy kiadunk egy közleményt amibe semmi konkrét nincs az okokról, aztán sunyiba átírjuk a store-on "október végétől elérhető"-t "hamarosan elérhető"-re...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.