Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Kezdem belátni hogy androidos telót kellett volna vennem, nem 5800-át. :(

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) morhange


morhange
tag

Szóval ez fizetős :F

Szerk: ja nem, csak a premium

[ Szerkesztve ]

(#3) tildy válasza morhange (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Az alap nem fizetős.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) bejmuller


bejmuller
aktív tag

milyen bitrate-es streamek erhetoek el? nagy adatforgalmat general?

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#5) tildy válasza bejmuller (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha van wifi, akkor jo, 4gn meg nem neztem. De allithato, hogy milyen bitraten menjen, alapbol tan 96on van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) tildy válasza tildy (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

3 akar tlenni az a 4 :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) bejmuller válasza tildy (#5) üzenetére


bejmuller
aktív tag

ok, koszi :) a 3g/hsdpa erdekelne jobban, mert buszon, mint tudjuk, nincs wifi :N

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#8) brownus


brownus
veterán

király, gyorsan beolvasta a qr code-ot is a kicsike:)

(#9) tildy


tildy
nagyúr

Csináltam screenshotot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) rankesz válasza tildy (#9) üzenetére


rankesz
veterán

Azért prószáld ki a psyradio.fm csatornáit is (főleg a prog jó)
Meg ami még nagyon üt az a P S Y D E C H E L I K . C O M

Bár amióta elqrták a shoutcast.comot ezzel a 2.0-val azóta nem egyszerű akármit is megtalálni ha nem winampot használsz... (ubuntu 10.04 pl)

(#11) Gdfath3r


Gdfath3r
tag

Javaslom probaljatok ki a Tune-In radio-t is: [link] Reszemrol ez a komplett webradio app.

Hivhato vagyok Viberen

(#12) BITBOYS válasza rankesz (#10) üzenetére


BITBOYS
addikt

psyradio.fm nagyon jó, évekkel ezelőtt minden nap hallgattam. Sajna csak weboldalon keresztül volt elérhető, miután száműzték a winamp rádiók közül. Digitally Imported váltotta le nálam, most mindenhol az megy :)

mod: már megint egy ezeréves posztra válaszoltam :C

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13) Gdfath3r válasza BITBOYS (#12) üzenetére


Gdfath3r
tag

Meg mindig aktualis a tema, megha kiastam, akkor is. :C

Hivhato vagyok Viberen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.