Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

nem a google a hibás, ő csak relevánsnak tartja, ha egy oldalon 35.213 szer megjelenik a keresett szó, és keresztbe kasul van linkelve releváns oldalakkal (más tudakozó)

az összes rohadt tudakozós oldalt kellene bannolni a google-ből

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) bandus


bandus
veterán

szerintem az tényleg nem a google hibája, hogy még senki nem csinált nyelvvizsgákat összefoglaló oldalt, így azt megtalálni sem tudja. ;)

de amúgy még mindig az IELTS-et ajánlom:
[link]
[link]

ezeket a találatokat is google adta :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3) tildy válasza bandus (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm :R

Lehet tényleg ez lesz a jövő, az ilyen tematikus oldalak, csak épp baromira idegesítő az, hogyha nem egy konkrét termékre, hanem termékcsoportra keres rá az ember, akkor pont azt nem találja, amire szüksége lenne. Vagy túrhatja át az összes oldalt.
Én az alábbi keresőszavakat használtam "angol felsőfokú nyelvvizsga", "angol felsőfokú nyelvvizsga időpontok", "angol felsőfokú nyelvvizsga árak"

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4) Ndruu válasza tildy (#3) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Vagy például levonja azokat a keresési eredményeket (szűkít), amire nincs szüksége. Esetleg a speciális keresés is segít, ha nem ismerjük a különböző keresési kódokat.

padlószőnyeg -cylex -tudakozó -cégmátrix -mimi

Harrrr!!!!

(#5) Thunderzolee

Hát, még mindenesetre mindig jobb, mint kereső nélkül élni.

Hajrá!!! Goooole!! :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) biker válasza tildy (#3) üzenetére


biker
nagyúr

Lehet tényleg ez lesz a jövő, az ilyen tematikus oldalak, csak épp baromira idegesítő az, hogyha nem egy konkrét termékre, hanem termékcsoportra keres rá az ember, akkor pont azt nem találja, amire szüksége lenne. Vagy túrhatja át az összes oldalt.

hát ez az, ezek a szarok semmire sem jók.
van rajta egy cégnév, tevkör, telefon, sokszor még www cím sincs.
magyarul nulla infó, jó találat :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) Chieftec


Chieftec
őstag

Csaoo

Megtudja valaki mondani, hogy miert csinalja azt a gugli, hogy beutok valamit a keresobe, aztan ha javitani akarok rajt akkor csak 2-3. ra engedi es visszairja az eredetire... Rohadt idegesito....

(#8) Crystalheart válasza tildy (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem egy akármilyen cég/vállalkozó hivatalos bejegyzésénél kötelezően föl kellene venni egy online elérhető (de le is tölthető) adatbázisba minden fontosabb infót, címet, elérhetőséget, tevékenységi kört és egy tartalmas leírást a jogi személyről. A keresést lehetne kategóriák szerint, vagy térkép alapján végezni, vagy egyéb opcionális szempontok alapján. Mindez nonprofit alapon, állami jelleggel, alanyi jogon és alanyi kötelességként. Máshogy nem lehet megkönnyíteni az optimális szolgáltatás-keresést, hiszen a legtöbb cégnek még honlapja sincs, vagy rég magára hagyta. Így azonban rá is lennének szorítva az internet-használatra és a mindig frissített online adatbázisra. De ami a legfontosabb: a vásárlók visszajelzést küldhetnének a szolgáltatás minőségéről, akárcsak egy árveréses oldalon, így a hanyag munkákat magunk szűrhetnénk ki, és végre ösztönözne valami a minőségre. (Fennállana a veszélye a konkurens lehúzásának, de ezt kivédendő, hozzászólást csakis regisztrált, visszakereshető személy tehetne. Ööö... az alanyi jogon járó személyes profil már egy más dolog, ugyancsak egy idea, de össze lehetne kapcsolni a kettőt.) Forradalmasíthatná a kereskedelmet, hiszen akár egyszerű vásárlók is közvetlenül a termelőt kereshetnék föl kéréseikkel, ha van rá kapacitás. (Ennek lehetőségét persze a céges profilban kellene föltüntetni.)

Ha létezne egy ilyen, a Google már gond nélkül kiadná a megfelelő találatot.

[ Szerkesztve ]

(#9) x123456 válasza Ndruu (#4) üzenetére


x123456
aktív tag

Ez egy pontig működik, de amikor három oldalnyi szemetet próbálsz kiszűrni, hogy valóban releváns találatokat kapj... :U
Minap notebookba való winchestert, ill. ettől függetlenül ( :DD ) kerékpáros ruhát kerestem és próbáltam "offline" boltokat találni. A találatok többsége finoman szólva hulladék volt. :(

(#10) Patrik fejes


Patrik fejes
újonc

Azért utálom mert a jó fiókommal együtt a YouTube,meg a játékaimban emaillal vagyok belépve és mivel letiltották a fiókomat ezért a több éves munkám megsemmisült😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.