Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#182) tiv83us válasza JColee (#180) üzenetére


tiv83us
veterán

Egy sima "alkalmazott" vagyok, a keresetemrol nem akarok beszelni, de az itteni atlaghoz kepest total atlagos.
Magyarorszagon egy informatiks mennyit keres? 150 ezret? 200 ezret? Brutto?
Ebbol fizeted a kocsid/lakasod reszleteit? Alberletet? Szuper. Elmesz ket hetben egyszer vacsorazni a nejeddel. Bevasarolsz. Elsz. Mi marad? Semmi. Ebbol segitsek egy olyan not, aki 40, majdnem 45 evet gurizett az orszagaban es nem hajlandok megbecsulni?
Egy "normalisabb" orszagban egy nyugdijas, aki becsuletesen dolgozott vilag eleteben, az most a terkepet nezegeti, hogy hova repuljon el a hetvegere. Mert megerdemli. Megerdemelne.
Ehelyett egy nyugdijas Magyarorszagon nem a terkepet, hanem a szamlakat nezegeti, meg a telefonszamokat, hogy kitol kerjek kolcsom, hogy ne kapcsoljak ki a gazt.
Most durva leszek /ne vedd szemelyeskedesnek, mert nem az/.

QRVARA elegem van abbol, hogy mind kis 20-30-as /most ide legszivesebben azt irnam, hogy f@s25asf, de nem lehet/ ujdiplomas majom tuntetgetni jar ki es panaszkodik, hogy "mer baze az en adombol tarcsuk el a kocsog nejloszartyros burzsuj nyugdijasokat..."/
Barcsak okosabbak lettek volna picit a nyugdijasok es akkor nem lenne az a sok "hiperintelligencias" diplomas jogasz-bolcsesz-csillagasz, aki 30 evig anyaeknal lakik, majd nem tudja mit kezdjen magaval, mert a kutyanak sem kell. Es ez nagyjabol igaz mindenkire.
Mert a szakmunka budos.
A nyugdijas meg "ingyenelo", meg "szoci".
Nem is tudom, hogy jutottam el ide, hogy errol beszeljek, de azert gondolkozz el rajta.
Na, mara kikapcsolom magam.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.