Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] 0

Hozzászólások

(#1) bubi92


bubi92
őstag

26

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mi annyi?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) #97544192


#97544192
törölt tag

69

(#4) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

1231564848891514!!!!44négynégy.

(#5) rep3at válasza #97544192 (#3) üzenetére


rep3at
őstag

Valami magyarázat?

Forward thinking. كرر

(#6) Gergő_


Gergő_
őstag

42

(#7) #97544192 válasza rep3at (#5) üzenetére


#97544192
törölt tag

Azért 69, mert jó szám, és jó tevékenység.

(#8) Psychonaut


Psychonaut
addikt

127.0.0.1

(#10) tildy


tildy
nagyúr

Minden kiderül idővel :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) ádyz válasza Psychonaut (#8) üzenetére


ádyz
addikt

192.168.1.1

(#12) Vakegérke válasza TazLeacher (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Naggyon lyó! :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Vakegérke válasza Kalandor (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Netán olyan kaja, amelyet mindketten szeretnek? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) tildy válasza Kalandor (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondom idővel minden kiderül.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) Dany007 válasza tildy (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor mért nem akkor írtad amikor eljön az 'idővel' ?! ;]

(#17) tildy válasza Dany007 (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Személyes blogba mindenki azt ír amit akar, (ha nem sért alapelvet) :P :DDD

Én azt mondtam. Csak tudod én mindig ilyen kis rendszerellenes vagyok, húzogatom a cica bajszát:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) Dany007 válasza tildy (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Jah, már gondoltam rá én is, hogy felsorolom a pozitív egész számokat a blogban, de inkább elvetettem mert még a végén követelnék a negatívokat is, aztán meg a törteket is... Annyi időm meg nincs :D

Btw, nem azt mondtam h nem szabad : P

(#19) Vakegérke válasza Dany007 (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sorold a prímeket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Thunderzolee

Már az éjjel is láttam ezt a bejegyzést, de olvasva a moderálással kapcsolatos véleményeid kifejtését más topicokban, gondoltam nem lehetsz valami túl jó kedvű, így nem mertem megkérdezni, mi is ez, nehogy leüvöltsd a fejem, minek kíváncsiskodok.. Most legalább látom, h majd kiderül. :)

Am részemről is inkább 69 párti vagyok. ;]
jer1cho, nem ismertem, de nagyon jó! :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#21) tildy válasza Thunderzolee (#20) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem harap a néni :DDD
Nem is üvölti le senkinek a fejét (max annak aki megérdemli:D)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) Vakegérke válasza tildy (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Közel két órája semmi, így azt hiszem, nyugodtan elmondhatom a véleményem.

Tényleg nem harap a néni, tanusíthatom.
Információim szerint nem voltam szimpatikus számodra (eleinte), és írásaim sem arattak sikert nálad. Mégsem szóltál egy árva kukkot sem. Nem bántottál egy szóval sem. Márpedig ez felér egy dicsőséggel, az ilyen hallgatásokból (is) szövik a glóriát.

No, kiskezicsókolom...
Talán rosz helyen, rosz időben, mégis úgy érzem, hogy ideje kinyilvánítanom köszönetemet.
Köszönöm, hogy nem harapott a néni. :R

Az már bonus, hogy időnként szeretgetett. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Szerintem számol. Ma is egyel nôtt a szám...

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#24) twollah


twollah
nagyúr

Szerintem ennyi kilo lett Tildy.

(#25) Gergő_


Gergő_
őstag

57 napos a baba? :)

(#26) Pisztillus válasza Grafiqs (#23) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kukk be az ON-ba, és kiderül, hogy a számok csökkennek. Most, amikor ezt a postot írom, akkor már csak 56. :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#27) concret_hp


concret_hp
addikt

ugye 0nál nem a világvége jön :F :DD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#28) tildy válasza Vakegérke (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

Bár sokszor nem értettünk egyet, : minden tiszteletema tiéd!
Akkor is , ha másképp látod a dolgokat, akkor is, ha én látom másképp, de van egy fontos dolog, amit tisztelek az emberben: az a korrektség!

És ezt látom benned.
Nem a korod az érdem, hanem ez. :R
twollah : de jó is lenne.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) Eastman válasza Gergő_ (#6) üzenetére


Eastman
őstag

42-2 :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#30) concret_hp


concret_hp
addikt

55.14 :P

vagy fullba vagy sehogy :D

(#31) Dany007 válasza tildy (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Nekem mikor írsz ilyet ? =/
:P

(#32) twollah válasza tildy (#28) üzenetére


twollah
nagyúr

Akkor mar zorognel!

Hooray for bobbies!

(#33) Vakegérke válasza Dany007 (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Provokáld ki, én is azt tettem. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Lenry válasza Thunderzolee (#20) üzenetére


Lenry
félisten

80.95.64.6

egyébként ha már 69... mindenre van megfelelő xkcd-s képregény

(#23) Grafiqs: nem hogy épp csökkent?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) tildy válasza Dany007 (#31) üzenetére


tildy
nagyúr

Majd ha megérdemled.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) talmida


talmida
Közösségépítő

Az biztos, hogy valami változással kapcsolatos a dolog, ha még a címen is ekkora nyomot hagy. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#37) concret_hp


concret_hp
addikt

53.4 :P

vagy fullba vagy sehogy :D

(#38) tildy


tildy
nagyúr

Kénytelen leszek megreguláznia számlálót.
Elromlott. Vagy csak a számok viccelnek meg :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39) localhost válasza tildy (#38) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És a nulla után tényleg nem lesz semmi?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#40) tildy válasza localhost (#39) üzenetére


tildy
nagyúr

Mind meghalunk :DDD
vagy megyünk mínuszba :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#41) 7 válasza tildy (#40) üzenetére


7
addikt

Azért majd épségben érjetek célba a kilövés után :P

(#42) concret_hp


concret_hp
addikt

nem 53 van ??

vagy fullba vagy sehogy :D

(#43) remixboy


remixboy
tag

WDF? :W na most tényleg mi akar lenni? :)) talán szept 53?

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#44) localhost válasza remixboy (#43) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Félszáz! :U

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#45) tildy


tildy
nagyúr

Az élet értelme. 42

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46) localhost válasza tildy (#45) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azt már féllábon is :)

- - - - - - - - - - - - - -

A törülköző, írja az Útikalauz, a lehető leghasznosabb dolog, amit csak magával vihet a csillagközi stoppos.
Egyrészt komoly gyakorlati értéke van:

beletakarózhatunk,
hogy meleghez jussunk, míg átugrándozunk a Laglan-Béta hideg holdjain;

heverhetünk rajta,
míg a Santagrinus-V ragyogó, márványhomokos tengerpartjain szívjuk a sűrű tengeri levegőt;

felvitorlázhatjuk vele minitutajunkat,
míg lefelé sodródunk a lassú, lomha Mothfolyón,

takarózhatunk vele,
miközben Knkrafoon sivatagainak vörös csillagai ragyognak ránk,

megnedvesíthetjük és fegyverként használhatjuk
kézitusában,

fejünkre tekerhetjük,
hogy távol tartsuk a mérges gőzöket, vagy hogy elkerüljük a Traal bolygó Mohó Poloskapattintó Fenevadjának pillantását (észvesztően ostoba állat, azt hiszi, ha ő nem lát téged, te se látod őt - annyi esze van, mint egy cipőtalpnak, de nagyon-nagyon mohó),

veszély esetén vészjelzéseket adhatunk vele,

és természetesen beletörölközhetünk,
ha még elég tiszta hozzá.

Másrészt, és ez a fontosabb, a törülközőnek roppant pszichológiai jelentősége van. Miért, miért nem, ha a strag stoppos észreveszi, hogy a stopposnak van törülközője, azonnal föltételezi, hogy fogkeféje, arctörlője, szappana, doboz kétszersültje, kulacsa, iránytűje, kötélgombolyagja, szúnyogriasztója, esőkabátja, űrruhája stb. is van. Sőt a strag boldogan odakölcsönzi a stopposnak a felsoroltak vagy egy tucat egyéb tétel bármelyikét, melyet a stoppos véletlenül " elvesztett ". A strag úgy gondolkodik, hogy aki széltében-hosszában bejárja stoppolva a galaxist, nomádul és csövezve él, hihetetlen nehézségekkel néz farkasszemet, és győz, és még azt is tudja, hogy hol a törülközője - az igazán olyan valaki, akit komolyan kell venni. Innen ered a kifejezés, mely a stoppos szlengbe is átkerült már:

-Hej, helltél már azzal a klufi Ford Prefecttel? Az aztán a sahár, mindig tudja, hol a törülközője!

Hellni:
megismerkedni, beszélgetni, találkozni, lefeküdni valakivel,

klufi:
nagyszerű, belevaló fickó,

sahár:
igazán nagyszerű, belevaló fickó.

Ford Prefect szütyőjében, a törülköző tetején a Szub-Éta Detekt-o-Méter pislogása felgyorsult: Néhány mérföldre a bolygó felszínétől a hatalmas sárga böhömök legyezőszerű alakzatba fejlődtek. Jodrell Bankban úgy vélték, ideje teázni.

-Van nálad törülköző? - fordult hirtelen Arthurhoz. Arthur a harmadik korsóval küszködött.

-Hogy micsoda? Nem, nincs:.. miért, kellene?

Arthúr már meg se lepődött. Szemlátomást nem lett volna értelme:Ford mérgesen csettintett.

-Igyál - sürgette.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#47) Lenry válasza tildy (#45) üzenetére


Lenry
félisten

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#48) tildy válasza localhost (#46) üzenetére


tildy
nagyúr

Galaxis Útikalauz Stopposoknak? :)
Nálam a goás kendő tölt be ilyen funkciót. :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) localhost válasza tildy (#48) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát persze, hogy a törülköző onnan van, ugyanonnan ahonnan a 42 is!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#50) ollie válasza concret_hp (#42) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lenyúltad a 42. hozzászólást. :(((

***

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] 0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.