Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bublee


bublee
csendes tag

Azt a büdös... Ezek régi Ericcson telók voltak, nem laptopok! :DDD Nekem még r320 volt is, és remek készülék elmondhatom! Ha ez működne, mármint a levélben leírt opció, én küldenék vagy ezer levelet!! :D :DDD

''Utáltam mindig az iskolát,el*****a az ember kiskorát!''

(#2) adalbert1


adalbert1
veterán

Hány embernek kell továbbküldeni egy T39-ért? :))

(#3) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Azta mekkora parasztvakítás, ilyen kitalált marhaságokkal terhelik feleslegesen a rendszert :D pl a freemailt ami amúgyis sz@r, ezek valóban telefon tipusok, nem mintha valaha gyártott volna laptopokat is, legalább is nem tudok róla.

http://instagram.com/_doublez_

(#4) kételkedem


kételkedem
addikt

LOL és muhaha!


Ericsson T18

Azért az felháborító, hogy valaki arra sem veszi a fáradtságot, hogy legalább egy gugli keresést megpróbáljon, mielőtt ezt a marhaságot elküldi ezer címre :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Részemről ezt tartom szemétségnek:
"Ha részt akarsz venni a promócióban, 8 embernek kell ezt az üzenetet elküldeni, és egy Ericsson T18 Laptop üti a markod. Ha 20 embernek küldöd el az emailt, a jutalmad egy Ericsson R320 Laptop lesz-."

Határozott ígéret. Ha jogállamban élnénk, megbeszélném a dolgot pár haverral, küldeném az üzenetet, és ha nem kapnám meg a laptopot, a gatyát is lerángatnám az Ericsson képviselőjéről.
Ha jogállamban élnénk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) lúzer válasza Vakegérke (#5) üzenetére


lúzer
veterán

gondolod hogy az Ericsson küldözgeti?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Az senkinek nem tűnt fel, hogy először Ericcson T18, aztán R320-as laptop a nyeremény?

Ezt még a vak is látja.
Másrészt aki egy kicsit is ért az informatikához (ebből van kevesebb), az tudja, hogy az ericcson nem gyárt laptopot. És már egy pár éve nincs is ericson csak sony ericson...nem? Ebben nem vok biztos.

Szal vagy nagyon meg akartak szivatni valakit, vagy tényleg az ericcson marketing fogása...

(#8) Béló


Béló
aktív tag

Én tovább küldtem aztán persze töröltem az üzenetet mert végigolvastam mégegyszer :B

(#9) Z-o-t-y válasza Dany007 (#7) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Maga az Ericsson működik még mint cég, sőt igen aktív, az más, hogy a telefonos részleg téren szövetkeztek a japánokkal de az SE egy külön cég, Az ericsson meg hálózat építéssel foglalkozik, de szintén a telekommunikációban, pl én úgy tudom szollgáltatóknak is építenek hálózatokat, mert ugye egy Trémobil nem a T-pont dolgozóit küldi ki adótornyokat felhúzni :D

http://instagram.com/_doublez_

(#10) vazoka


vazoka
csendes tag

Én ma kaptam meg! Tehát már 2 éve szedi az "áldozatait" :Y Úgy látszik nem elégszer mondják el, hogy senki ne dőljön be ekkora baromságnak :U

(#11) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

"Felsőoktatási és Tudományos Szakállamtitkárság"

Ez itt bukott be... a szakállamnak nincs is titkársága :Y

(#12) dízelracer


dízelracer
senior tag

Az iwiw-en is terjedt annak idején.

(#13) sbazsi válasza vazoka (#10) üzenetére


sbazsi
veterán

nem két éve.
Click
Circulating since: April 2000
:W

(#14) sbazsi válasza Szten Márs (#11) üzenetére


sbazsi
veterán

(#15) Szten Márs válasza sbazsi (#14) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

:O :O :DDD

Egyébként, nézd el nekem, de kissé fáradt vagyok: ez a link most komoly, és arról tanúskodik, hogy nem fogtad a poént, vagy csak a poénra kontrapoén, és én nem fogtam ezt?

[ Szerkesztve ]

(#16) ^Clown válasza Szten Márs (#11) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Aúúúú ez fájt :D

(#17) vazoka válasza sbazsi (#13) üzenetére


vazoka
csendes tag

Csak téma nyitóhoz viszonyítottam. :B Rendszerint kapok ilyen marhaságokat, d még nem sikerült bedőlnöm egyiknek sem... ;]
Viszont akitől kaptam, annak elküldtem ennek a topiknak a linkjét... :K

(#18) vazoka válasza dízelracer (#12) üzenetére


vazoka
csendes tag

Az iwiwen most is terjed. ott kaptam meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.