Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Tessék kattintottam, máris 9dik vagy. :)

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2) 7


7
addikt

Te legalább nem spameled teli vele a fórumot, mint egyesek tették, úgyhogy kattintottam is :K

(#3) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Uhh, ezt hogy lehet élvezni? :U

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#4) Thunderzolee

Yetike, Tomaaasz köszi.

Am aki rákattint, az a "vírusos gépek" számát növeli csupán, nem a ranglista beli állásomat. Azokkal a vírusos számítógépekkel pedig műveleteket indíthatok, amikért kreditet kapok (bankszámla egyenleg), amiből vehetek ezt-azt (számítógépet, és alkatrészeit.. mi mást.. ehhehh), és az alapján kapok pontokat, és ezekből a pontszámokból lesz a toplista. :)

SystemRoot
Mivel itt ülök a gép előtt, és gépelek, 25 percenként el tudok indítani egy-egy (tűzfal) fejlesztési műveletet. Tűzfal ahhoz kell, h ne tudjanak betámadni spy-al, amivel lophatnak kreditet tőlem.
Éjszakára, vagy mikor hosszabb időre távol vagyok, akkor egy-egy 5, 8, vagy 15 órás műveletet indíthatok. Ezekért kreditet kapok.
Ha filmet nézünk, 25 percenként pár katintásnyira félbehagyom (na ez már a fantikusság jele, ezt beismerem).
Ha játszok, akkor is tudok fejleszteni akár. Nem vagyok olyan aki a gépe előtt ül, és nem csinál semmit, ide a fórumra is azért tudok sokat benézni, mert a gép előtt ülök, és gépelek (ez az egyik munkám), így ha már itt vagyok, időnként pár kattintás erejéig mást is csinálhatok. Tudod, ilyenkor szoktam az összeesküvés elméleteimet is gyártogatni. Mint a Cion Bölcseinek Jegyzőkönyve..ehhehh.. :))
Am nem kell a játék előtt ülni egész nap, magára lehet hagyni. Ez nem a Travian. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) anzo


anzo
senior tag

Én nem kattintok rá mert akkor még nagyobb lesz a különbség köztünk :Y
Amugy gratula, én is azt érzem, hogy elértünk egy szintet én pl a 19.-et és innen már nagyon nehéz tovább lépni esetleg úgy, hogy valaki kiszáll, de nem adjuk fel küzdünk. :DD

(#6) Thunderzolee válasza anzo (#5) üzenetére

Nahát. :D
Te itt? :)
Ez t×k jó! :R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) jetimokus


jetimokus
tag

Grat, énis kattintottam, és nem fájt... :))

(#8) Thunderzolee válasza jetimokus (#7) üzenetére

Ohhh, köszönöm. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) anzo


anzo
senior tag

Na végre sikerült megelőznöm! :C bizonyíték

[ Szerkesztve ]

(#11) Thunderzolee válasza anzo (#10) üzenetére

Ohh, wazz.. Nemáááá :O

No nyuszi, megállj csak. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Zolaash válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Én is előrébb segítettelek. ;)

Rip and tear

(#13) Thunderzolee válasza Zolaash (#12) üzenetére

:R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) anzo válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


anzo
senior tag

Ha harc akkor legyen harc. :C

(#15) Thunderzolee válasza anzo (#14) üzenetére

ATI vs. nVidia
Intel vs. AMD

Hackthatben pedig:
(eredeti) kék háttér vs. (újonc) zöld háttér

Bár ez nem teljesen igaz, lévén Te sem kezdő vagy. :D

És lesz még revans, csak erőt gyűjtök... ehhehh.. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) Thunderzolee

Most néztem az adatlapom. Eléggé lemaradtam, de azért nem nőnek a pontjaim, mert taktikát váltottam. Nem szgép alkatrészeket vásárolok, (és ezért nem nőnek a pontjaim sem), hanem spam címeket, és majd ha már jó sok lesz, akkor lehet spam küldést indítani, ami r×hadt jól fizet, de csak akkor ha legalább 20ezer lesz belőle.
Hát igen, egyelőre 6ezernél járok. :U
Azért ez is valami.. :D

Érdekesség: 1492-ben "fedezték fel" Amerikát. :)

3 hónap alatt cirka 400-an kattintottak a víruslinkemre.
Köszönöm mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#17) Vakegérke válasza Thunderzolee (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy kattintás tőlem is ment. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Thunderzolee válasza Vakegérke (#17) üzenetére

Kösziii. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) Samus válasza Thunderzolee (#18) üzenetére


Samus
addikt

Egyébként nem csak az első 1000-t lehet megtudni. Csak kihagyták a kódból a további linkeket. Ha lapozol a második oldalra a toplistában, a link változik, és olyan 200, vagy hasonló szám lesz benne (lényeg, hogy egy szám). na ezt átírod arra, ahonnan látni akarod a listát (lényeg, hogy tartani kell az oldalak közötti különbséget (ezt láthatod ha átmész a harmadik oldalra, itt változik a szám, ha jól emlékszek 200 van egy oldalon, de nem biztos, lényeg, hogy olyan lépésben kell haladni, különben hibát jelez, és nem hoz be semmit), és voilá, egy darabig el lehet menni, mi anno 4000 körül nézelődtünk, mikor még játszottunk (barátommal, aki mellesleg lány, fej-fej mellett haladva).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) Ice!? válasza Thunderzolee (#16) üzenetére


Ice!?
őstag

cirka 400 + 1 :)

(#21) Thunderzolee válasza Ice!? (#20) üzenetére

:R

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) Saber


Saber
csendes tag

Nekem segíthetne valaki mert még csak most kezdtem.
[hackthat]
Előre is köszi mindenkinek. :R
(Nem fog fájni :DD )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.