Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thome:] Stargate

Hozzászólások

(#14) Dany007


Dany007
veterán

A Stargate megismételhetetlen :)
Van pár hozzá hasonló próbálkozás. Én pl most nézem az Eurékát, ami alapjaiban hasonlít a Stargate-re, de annak inkább egy a földi kisvárosban lévő gyermeteg mása.
Tipikus Stargate-es problémákat hoznak fel ott is mint nanobotok (replikátorok), vírus, megbolondul a számítógép (ház az eurékában), időutazás stb... kíváncsi vagyok fekete lyuk mikor lesz :D .

Szóval Stargate nincs másik. Én is elnézegettem volna még pár évadot, de tényleg a 9-10-edik évadon már látszott, hogy nem az igazi. A 10.-et meg azért fejezték be hirtelen, mert annyira lecsökkent a nézettség, hogy a csatorna nem vett több részt.
Atlantis is jó volt az már egy fokkal gyenguszkább, mint az SG-1.
Nekem a legjobban az tetszik az egészben, hogy hihetetlen mélységig vannak visszautalások korábbi részekre. Voltak olyan epizódok amiket alig értette volna meg az ember, ha nem látja a korai évadokat 2-3-4... És ez jó, hogy sokszor még 10 év után is kitalálnak valamit, ami összefügg az első vagy második évadban szereplő dolgokkal.
Így az ember tényleg úgy érzi, hogy részese egy nagy egésznek, mintha az egész összefüggő lenne.
Holott első körben 4 évaddal vége is lett volna a sorozatnak. Aztán a 7. évad lett volna a záró. Majd a nézettség miatt vitték tovább.
Az meg, hogy a 7. évad után kidobtak egy melléksorozatot, ami szintén összefügg az eredetivel az valami fenomenális.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thome:] Stargate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.