Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Nyílj meg és építsd sok-sok okos hsz-el a topikot. :R

(#2) nike_


nike_
addikt

na elkezdem nézni. :D

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Na hajrá.

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Thome


Thome
addikt

Rengeteg nyelvi malőr van benne, de sebaj. Hogy mit kell csinálni, már rájöttem egy Walktrough alapján... :U

(#5) nike_


nike_
addikt

most akkor ebben a videóban ugyanott vagyunk, mint voltunk, csak közben beszéltél 25 percet? :)

(#6) Thome válasza nike_ (#5) üzenetére


Thome
addikt

Ez a sztori vonala, én is meglepődtem, mikor kiderült, hogy csak ugyanarra a folyosóra jutottam ki. :K

(#7) nike_ válasza Thome (#6) üzenetére


nike_
addikt

na, de ha megtaláltad a megoldást (amit én tudok, tehát arra vagyok kíváncsi hogyan tálalod), akkor várjuk szeretettel a következő részt! hallgatni téged azért még mindig jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) EczkE


EczkE
addikt

Sorry nekem nagyon uncsi 8 percig bírtam ezt csak. :F De amúgy jó. Kevesebbet kéne káromkodni. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#9) Thome válasza EczkE (#8) üzenetére


Thome
addikt

Ez a játék ilyen, nem is lesz pörgős. Kívülről egészen máshogy fest, mint ahogyan belülről néz ki.

nike_: Még dobok majd a mai nap folyamán fel egy videót, ez csak 10 perc lesz, kicsit továbbhaladva, de csak azért, mert beszótá'! :))

Mondjuk ha nem lesz közönség, ezt mostmár végigcsinálom, ha már elkezdtem. Talán lehetséges, hogy párhuzamosan csinálok egy másik játékot is, ami pörgősebb.

(#10) Samus


Samus
addikt

Ha jól vettem észre, éltél a "Half-size" lehetőséggel, az FPS rendben, a videó nézhető, de a minősége a pixelek miatt durván romlott, főleg a sötét helyeken látszik (abból pedig van bőven). A sok káromkodás nekem is feltűnt...Még élvezném is, ha nem játszottam volna végig vagy háromszor. Az első rész miért nem indult el?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#11) Thome válasza Samus (#10) üzenetére


Thome
addikt

Az Overture jobban mondva elindult, csak a textúrák szétmásztak, összevissza, teljesen élvezhetetlen volt, ahogy mozogtam, a textúrák úgy változtak el a falakon, padlón, minden kriksz-krakszos volt. Így ugrottam az eredeti célra, a Black Plague-ra.
Az volt a gond a textúrákkal, hogy világosítottam a virtualdubbal, mert túl sötétnek találtam, és lásson a néző is valamit. a Virtualdub meg bekockásította, teljesen totálisan.
Megpróbálok valami másik progival felvenni 1-2 részt, hátha az nem zabálná le a gépet ennyire. A kontrasztot meg a játékon belül feltolom, így nem lesz ennyire rossz.
A káromkodást mérséklem.

:R

[ Szerkesztve ]

(#12) Tim82


Tim82
nagyúr

Egyrészt jól tennéd, ha tényleg átnéznél egy walkthrough-ot. A nézőnek frusztráló és unalmas azt néznie 10+ percen át, hogy újra és újra ugyanazokat a köröket futod.

Másrészt valamivel szélesebb szókincsből, választékosabb kifejezéseket használva beszélj. Nem a káromkodásokra gondolok természetesen. ;) Az is jó, ha bizonyos szövegrészeket leírsz (pl. a kerettörténethez kapcsolódóakat) és kommentálás közben puskázol. A lényeg, hogy a kommentárnak legyen egy íve, élvezhetőbb így a nézők számára.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) Samus válasza Thome (#11) üzenetére


Samus
addikt

Ismerős hiba, én is találkoztam vele, azt hittem csak nálam jött elő az integrált csoda miatt. A megoldás egyszerűbb, mint gondolnád, a textúrák felbontását, és a képernyőfelbontást kell növelni/csökkenteni (A beállításokban), egész addig, még jó nem lesz. Próbáltam 1024x768/közepes mellett, de nem volt jó, így maradt a 800x600/magas.
Megfigyeltem a kockásodást is (a gőznél), érdekes, hogy ez csak az Anthology-ban (ami valójában trilógia, mert három részes) van, ha egyenként rakod fel a játékokat (régebbről megvoltak külön-külön), akkor nincs ilyen jellegű probléma. Persze akkor bukta a magyar nyelv...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) Thome


Thome
addikt

Bevessem magam így? LINK :DDD

(#12) Tim82: Nem rossz ötlet, kicsit jegyzetelgetek, utánanézek a dolgoknak, ez nagy segítség! :R

(#13) Samus: Köszi, majd ismét felteszem, és meglesem, bár attól jobban cidrizek, mint az Amnesia + Penumbra: Black Plague-tól együttvéve! :B
A magyar nyelvet egyelőre hagynám (ergó maradna az Anthology és a kockás füst), mert az Amnesiaból is csak nagy vonalakban jöttek át a dolgok úgy. :(

[ Szerkesztve ]

(#15) Samus válasza Thome (#14) üzenetére


Samus
addikt

Sajnos az Amnesia nem indult el, nem támogatja a VGA-m. Végignéztem egy video walkthrough-ot, egy darabig rendben is volt a dolog, de nem értettem így sem a végét, hogy hogy került oda, pedig minden bejátszás, beszéd, még a szöveges dokumentumokat is mutatta a kolléga, hagyva időt az olvasásra. Pedig szívesen megpróbáltam volna. Az Overture-t nem hagyd ki, ha teheted. A Requiem pedig...szerintem ott túl sok olyan puzzle van, ami a gyors reakciókra támaszkodik, ahol tudod mit kell csinálni, de nem érsz rá gondolkozni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) Thome válasza Samus (#15) üzenetére


Thome
addikt

Az a meglátásom, hogy az Amnesia sokkalta félelmetesebb, mint a Penumbra.
A Penumbrákról viszont nem tudok nyilatkozni, az lesz a biztos, hogy végigviszem mindhárom részt. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.