Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) mephi666 válasza kemotox (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekünk indesit van: annál nem rémlik ilyen, viszont előszeretettel használom a sütőn az időzítőt és ahhoz az kell, hogy előbb beállítsam az időt áramkimaradás után (vagyis hogy ne villogjon) ...régi gázos sütőnk után megváltás az elektromos, mert ezzel tényleg precízen lehet sütni, ugyanolyan paramétereket (hőfok, légkeverés, sütési idő) használva ugyanolyan végeredménnyel :K a gázos sütőnk úgy makkant meg ősszel, hogy begyújtottam, felmelegedett, betettem a sütnivalót, kicsire rá elaludt a láng... próbáltam újra begyújtani, melegített egy ideig, majd elaludt újra (akkor aludt el, ha elérte a megfelelő hőfokot és cseszett őrlángra váltani: kialudt teljesen) ...ott döntöttünk úgy, hogy eddig is szívás volt a gázos sütő: elektromos kell... a gázos mindig kínlódás volt: szeretek sütni-főzni, de azzal nagyon ritkán sikerült olyanra a kaja, mint szerettem volna, mert nem egyenletesen sütött, inkább szárított-égetett... elektromossal ennyi idő alatt csak a mézeskalácsot rontottam el, de az az én hibám volt (nem vagyok otthon süteményekben és nem hittem el, milyen rövid sütési idő kell neki: természetesen túlsütöttem és kemény lett, mint a kő)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.