Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #06658560 válasza kakukkos (#150) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nekem most megoldódott a probléma a jelek szerint. Sehova nem lett küldve, semmit nem csináltam, maximum az automatikus frissítések futottak.

(#152) robancs684


robancs684
újonc

Érdeklődnék, hogy a THL T100S-en van LED értesítő (ha nincs akkor valamilyen programmal ezt meg lehet oldani)?
Érdekelne az is, hogy a GPS mennyire gyorsan talál műholdat net nélkül?

Gondolkozok ilyen készülék vásárlásában, de ahogy olvastam fórumokat, néztem videókat, eléggé máshogy írnak/beszélnek róla. :F
(A THL T100S mellett még a THL 5000-es van a listán, de mind a kettőben van valami ami tetszik, így eléggé nehéz lesz a döntés számomra.)

Előre is köszönöm a válasz(oka)t!

(#153) sanyee75 válasza robancs684 (#152) üzenetére


sanyee75
tag

LG led touch notification app a playböl ingyenesen letölthető azzal működik de a főzött romoknál ez alap. A GPS nem a leggyorsabb de működik. Az 5000-resre panaszkodtak szoftveres hibák miatt. Olvass utánna hátha kijavították mert paraméterei alapján nagyon meggyőző.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#154) #06658560 válasza #06658560 (#151) üzenetére


#06658560
törölt tag

Újabb fejlemény, hébe hóba működik a telefon, így lassan megy garira. Pedig imadnám.

(#155) sanyee75


sanyee75
tag

Valaki próbálta már ezt?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#156) DonPjotr válasza sanyee75 (#155) üzenetére


DonPjotr
csendes tag

Szia!

Én Facebookon ilyet olvastam:

Thl Smartphone
szeptember 13.

Sorry for late
we will update Andriod 4.4 For T100s on 25th.

(#157) DonPjotr


DonPjotr
csendes tag

Akit érdekel esetleg hivatalos 4.4.

Thl Smartphone megosztott egy hivatkozást.
9 órája
Andriod 4.4 For T100s

warning:
this version is for MTK6592W

firmware download:http://pan.baidu.com/s/1gdjAnFt
Flash tool: http://pan.baidu.com/s/1bnhG6nH
guide: http://pan.baidu.com/s/1i3Icfyd

1. How to identify?
Find the SN number on the back and the sixth letter of the left
‘H’ standfor MTK6592H
‘W’ standfor MTK6592W

2. The firmware for MTK6592H version will update on 20th 10.

Nekem sajna még várnom kell,de ha vki megcsinálta érdekelne a véleménye.

(#158) sanyee75 válasza DonPjotr (#157) üzenetére


sanyee75
tag

Az enyèm H természetesen...

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#159) DonPjotr


DonPjotr
csendes tag

Andriod 4.4 For T100s (MTK6592 H)

warning:
this version is for MTK6592 H

firmware download: http://pan.baidu.com/s/1c0eWVjq
Flash tool: http://pan.baidu.com/s/1bnhG6nH
guide: http://pan.baidu.com/s/1i3Icfyd

1. How to identify?
Find the SN number on the back and the sixth letter of the left
‘H’ standfor MTK6592H

2. The firmware for MTK6592H version will update on 20th 10.

(#160) sanyee75 válasza DonPjotr (#159) üzenetére


sanyee75
tag

Próbáltad már?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#161) DonPjotr válasza sanyee75 (#160) üzenetére


DonPjotr
csendes tag

nem,nem jutottam oda hogy letöltsem,elég nehezen jön be a kinai oldal.
Egyébként Facbook lapjukról származik az info.

(#162) 105kacsa


105kacsa
őstag

[Utolsó MIUI V5]
Tölthető

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#163) DonPjotr


DonPjotr
csendes tag

sziasztok!multhéten rendeltem megint egy t100s-t,ma meg is kaptam,és boldogság már az új 4.4.2 android fogadott rajta,azt hiszem ideje a sajátomat is megcsinálnom.

(#164) sanyee75 válasza DonPjotr (#163) üzenetére


sanyee75
tag

Milyen különbségek vannak a 4.2 és 4.4 között?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#165) #06658560 válasza sanyee75 (#164) üzenetére


#06658560
törölt tag

Thl T100s és LG G2. mini között vizsgálva pl. Landscape. módban az ikonok is elfordulnak.

(#166) DonPjotr válasza sanyee75 (#164) üzenetére


DonPjotr
csendes tag

Szia!

Bocsáss meg a késői válaszért.Amit én észre vettem mikor jobb felső sarokba lenyitod a gyors eléréseket az változott annyit hogy a beállítások menü is bekerült a többi közé.
Kicsit másabbak az ikonok. a Beállítások menüben minden fehér színű,míg a régebbi nekem színes.

Telefonkönyv szarakodott kicsit talán most már észhez tért,mikor képet akartál csatolni csak ahhoz lehetett ami a telon van,de néha hiába állítottad hogy honnan nézze a telszámokat belekavarodott,de most már talán jó.

Nem tudtam rootolni,1napig szórakoztam vele aztán hagytam majd jön rá vmikor egy one click root és megcsinálom.

Összességében asszony használja én nem sokat forgatom,de én nem cserélném le a mostani,nem ragadott annyira el a hév. Pedig azittem hogy hűha mien sokan akarják ezt így megy úgy,de engem hidegen hagyott.

Ha még egy nagyobb változás,az sms küldő része,az kicsit érdekes,van olyan smiley amit nálam más hogy mutat vagy csak a hangoutsban mutatja normálisan,ez gondolom az újabbnak köszönhető vagy abba bele irták gyárilag a hangoutsot sms használathoz?Fene tudja.

Én ennyit vettem észre míg kezembe volt.

(#167) sanyee75 válasza DonPjotr (#166) üzenetére


sanyee75
tag

Ha üzemidőben sincs semmi változás akkor annyira nem hoz lázba. A feleségem Jiayu g4sl-jére ráraktam a 4.4-et de talán a kevesebb memóriahasználat ami miatt jobb lett, semmi egyéb.Én ezt használom, nálam tökéletesen fut. Ikonokat, témákat erre is tudok rakni ami csak külcsíny. Nagyon kíváncsi voltam én is de ezek szerint nagyobb volt a hírverés a 4.4 körül, mint kellett volna. Csodákat vártam dehát csodák nincsenek :)

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#168) DonPjotr válasza sanyee75 (#167) üzenetére


DonPjotr
csendes tag

akku időt nem tudok mondani mert mind2 másra használjuk,én el vagyok az enyémmel van egy két játék lehúzza hamar de egyébként simán el vagyok vele napi 1 töltéssel vagy másfél naponta,ha félre teszem a hétvégét is kibírja nagyjából. Én nem bántam meg ezt a készüléket.

(#169) rbacsa


rbacsa
újonc

Sziasztok!
Lenne egy problémám a THL t100s készülékemmel! A hiba pár hónapja jelent meg a kijelző közepe táján, nem érzékeli az érintést 1-1,5 cm-es sávban. Mostanra az alján is megjelent ez a probléma... Hátha valakinek volt hasonló problémája ezzel a készülékkel és esetleg megoldást is talált rá. Mellékelek egy touchscreen tester képernyőmentést is.
Előre is köszönöm!

-=Roland=-

[ Szerkesztve ]

-=Roland=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.