Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nara19


Nara19
aktív tag

A készülék nagyon szimpatikus, a cikk stílusa nagyon tetszik. Csak az 1 napos üzemidő ne 1 nap lenne... :)
Köszönöm, nekem hasznos volt a cikk.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tetején inkább microUSB, mini már nem annyira divat.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) iMaverick


iMaverick
addikt

A cikk jó lett, a telefon is szimpi. (Jelenleg is egy MediaTek-es SOC-kal szerelt kínai telót "nyúzok", szóval a leírtakkal képben is vagyok.)

Amin megakadt a szemem: folyamatosak a fejlesztések... Hát ez igaz is, csak az nem tetszik, hogy MediaTek-éknél nem tudnak túllépni a 4.2-es Android-on... Állítólag most a nyárra jön majd 4.4... Hát ja. Kérdésem: mikorra jön az adott készülékre? (Lehet lecseréli a user a telóját, mire kiadják.)

(Ez nyilván nem a cikk írójának ment, hisz nem tehet róla, hogy az Android-os platform gyártói ilyen hülye stílusban nyomják.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#4) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Jó lett a cikk,de a telefonról lehetett volna pár képet felrakni

(#5) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ez már a második első igazi nyolcmagos telefon a logouton, lassan megint elárasztják az oldalt a kínai csodák. :)

Egyébként 90K ezért a telefonért, hááááát ... szerintem picit sok.

(#6) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a bemutatót! :C

Ez volt a másik készülék, amivel nagyon szemeztem, utólag talán egy kicsit bánom, hogy inkább a ZP998-ast választottam (pont az a plusz fél col már néha sok nekem).

A kamera teszt nagyon tetszik. :)

@iMaverick: Hát ez igaz is, csak az nem tetszik, hogy MediaTek-éknél nem tudnak túllépni a 4.2-es Android-on... Állítólag most a nyárra jön majd 4.4... Hát ja. Kérdésem: mikorra jön az adott készülékre?

Eredetileg 2014 Q1-re ígérték a KitKat-et az MT6592-es SOC-ra, ez csúszik, most 2014 Q2 elejére (legutolsó információk szerint). Természetesen senki sem örül ennek, de azt is hozzá kell tenni, hogy a ThL is láthatóan foglalkozik a telefonjaival, mivel időről időre ad ki újjabb ROM-okat.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#7) iMaverick válasza Cifu (#6) üzenetére


iMaverick
addikt

Pontosítsunk: nem újabb, hanem javított rom-okat... A 4.4-es droid meg olyan, mint a fizu: csak akkor jó, amikor már a zsebemben van.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#8) Cifu válasza iMaverick (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nyilván ígéretekkel tele a padlás, de a másik oldalról meg azért a Needrom-on van már 15 különféle ROM hozzá (OK, olyanok is, mint LeWaOS), de a lényeg, hogy van community is mögötte. Szóval ha kijön a KitKat a 6592-re, akkor előbb-utóbb az a T100S-re is ki fog jönni...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) iMaverick válasza Cifu (#8) üzenetére


iMaverick
addikt

Bízzunk benne. (A magam részéről abban bizakodom, hogy ha majd lesz 4.4 ezekre az újabb küttyenőkre, akkor a 6589-re is ráhegesztik valahogy.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#10) muchacoado válasza iMaverick (#9) üzenetére


muchacoado
aktív tag

Akkor még nem érzem hogy le kell cseréljem a mi2-met :C Arra kell a 8 mag hogy meghajtsa az 5" full HD kijelzőt. Inkább használok 4,3"-t, 720 pixelben 4 maggal ugyan ilyen gyorsasággal :R (Antutu szintén 28.000 pont.)

[ Szerkesztve ]

(#11) Carlas


Carlas
senior tag

Hát nem győzött meg, főleg ennyiért nagyon nem! Igazi 8 mag mégsem hozza az S4-et (főleg picit tunningoltat), bár aki antutira hokizik azt sajnálni tudom. akku 1 nap, és ha beszarik honnan szerzel újat? a Kamera hááááát. Amúgy a többi jó sztem.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#12) GuruZone


GuruZone
őstag

A TCL IDOL X+ -omnak mocskos jó a GPS vevője,
szóval ez biztosan nem a 6592-es proci számlájára írható, hanem a THL bűne.

Kamerában szintén sokkal jobb az IDOL X+, AnTuTu-ban pedig hozza a 31178 pontot.

Vékonyabb kivitel, de cserébe nincs benne microSD slot, akku pedig 2500 mAh

Árban pedig 95ezerből jött ki, áfáSTÓL. :) Én ZOPO és TCL közt vaciláltam.
Köszönjük a bemutatót!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#13) Carlas válasza GuruZone (#12) üzenetére


Carlas
senior tag

Háát a kamera itt is gagyi. Bár kinai kategóriában nem olyan rossz az tény.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#14) blueye válasza Carlas (#11) üzenetére


blueye
veterán

Honnan?
ebayről, kínai webshopból.
Pont úgy mint általában a kiegészítőket mindenhez.

Ez az ár nálam már Kínából rendelt telefonnál a limit fölött van.
A nehézkes (bár létező) gari miatt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Carlas válasza blueye (#14) üzenetére


Carlas
senior tag

Igen de mennyi a futar, meg gari meg stb,meg ha nem jó is csak a gond van vele, de sztem érted. Ha a sok kellemetlenséget nézzük és a bonyolult intézést nem éri meg ennyiért. Igen nálam is limit feletti kb fele ennyiért jó vétel lenne és szarnám le a garit. Jó lenna ha itthon egy cég látna ebben fantáziát és kialakítana egy magyar garis webshopot vagy valami.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#16) ronson válasza Carlas (#15) üzenetére


ronson
őstag

Ezek forgalmazásában értelmes ember, aki kicsit is tapasztalt az üzletben, nem lát fantáziát, mert nincs. Nem hiába nem csinálja senki. A nagyon olcsó szarokat brandelni sem, egy nagy biznisz.

(#17) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szeretem ezeket a nagy és erős tepsiket, de ez valahogy nem fogott meg. És az eredeti árát pont megérte, de 90k-t sokallok érte.

(#18) prolad


prolad
őstag

Sajnos ennél is kicsi az akksi, análam itt bukik a készülék.

(#19) Carlas válasza ronson (#16) üzenetére


Carlas
senior tag

Az igaz de van jó is köztük, mondjuk nem a HTC logo klónok meg ilyenek, mert ez egy vicc hogy ennyi fantazia nincs, csak a lopás. hanem pl: Oppo stb. a többinél max bebeszéljük magunknak hogy 8 mag meg fúúú de jó is ez igazaból, közbe meg szar, csak nincs zsé drágábbra vagy spúrok vagyunk. De van szebb, meg egész jó is.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#20) solaris17


solaris17
aktív tag

A szögletes formatervet eltalálták a srácok.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#21) Maximum1


Maximum1
őstag

Nagyon sok érte 90ezer.

(#22) mszl


mszl
aktív tag

Szia!

A KOCH Cserszegi fűszeres-t én is kedvelem, de nekem még kicsit nyers csípős volt, mintha nem forrot volna ki teljesen. Próbáld ki a Teleki pincészet 2010-es száraz vörös borait!

Üdv. Laci

[ Szerkesztve ]

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#23) blueye válasza mszl (#22) üzenetére


blueye
veterán

Azért írd be azt is h ezt a fényképekhez írtad és ezért OFF...

(#24) sanyee75


sanyee75
tag

Lehet, hogy nem kevés a 90e de meg kell nézni egy hasonló tudású Samsung, Sony, LG kártyafüggetlen, új telefont mennyibe kerül...Nem leszólom ezeket a márkákat. A legnagyobb probléma, hogy mi keresünk keveset, valamint szerintem, nem ér meg 70-100e Ft-al többet, hogy helyben van a garancia. Ha elromlik ennyiért veszek egy új sőt, késöbb már egy modernebb készüléket.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#25) sanyee75


sanyee75
tag

Egyébként köszönöm a cikket, tesztet nekem sokat segített a választásban.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#26) Maximum1 válasza sanyee75 (#24) üzenetére


Maximum1
őstag

"nem ér meg 70-100e Ft-al többet, hogy helyben van a garancia"
Azért nem lesz itt akkora különbség garanciában és árban sem.
Prestigo, Wayteq, Myaudio és még akik éppen most alapítanak céget Szlovákiában stb..
Ezek ugyanezt a telefont fogják árulni a saját fantázia nevük alatt ugyanennyiért.
Annyi különbséggel hogy kicsit hatékonyabb lesz a garancia, nem leszel annyira védtelen.

(#27) blueye válasza Maximum1 (#26) üzenetére


blueye
veterán

"Ezek ugyanezt a telefont fogják árulni a saját fantázia nevük alatt ugyanennyiért."

Az ugyanennyiértben vitatkoznék.

(#28) tihibaby


tihibaby
senior tag

Csak ennyit fűznék hozzá:
ATab5(MT6575)-JiayuG3S(MT6589)-Zopo ZP998(MT6592),mindegyik váltás nyújtott annyival többet,hogy úgy érezzem,megérte,és nem a Kamututu pontszámok döntöttek,főleg annak ismeretében,hogy némely gyártó hajlamos szponzorálni az app fejlesztőit,aminek hatására egyből jobb eredmények születnek,sőt most már odáig fajult a dolog,hogy bizonyos csúcstelefonok specifikációit,az adott app által ismerhetjük meg először,érdekes! :DDD
Vannak már európai beszerzési források is,amik bár lehet drágábbak,de gyorsabbak,és biztosabbak is.
A comebuy-nak is van EU Warehouse-a,az Antelife is szándékozik hazánkban boltot nyitni a közeljövőben,de van már egy Szlovák-Magyar cég is a Mobilamb,valamint Hungobongó fórumtársat is ajánlom alternatív megoldásként.
Van hivatalos Zoposhop,aminek ugyancsak van EU lerakata,és van a Lett Zoposhop,ami nem a legolcsóbb,de 2 év EU garanciát vállalnak,és az általam vasárnap du. rendelt Zopo ZP998-ast csütörtök de.11-kor átvehettem a postásbácsitól,93K ellenében,ami nem kevés,de én nem vagyok sem kalandor,sem mazochista,hogy 2 hónapot várjak egy kínai rendelésre,annak minden mellékhatásával együtt. ;)
Végezetül pedig csak annyit,ezeket a telefonokat használni kell ahhoz,hogy megértse minden kétkedő,hogy a kínai telefon ma már nagyon nem egyenlő a gagyival. :K

(#29) tonerz


tonerz
aktív tag

Nagyon szép és jó paraméterekkel rendelkező telefon, de az áfás 90 ezres árat én is soknak érzem.

(#30) hl225 válasza sanyee75 (#24) üzenetére


hl225
tag

Szerintem ez a véleménye annak aki kínából rendel egész addig áll amíg ténylegesen be nem következik. Legalább is Én is így voltam egész addig, amíg oda jutottam, hogy akkor lehet újra megvehetem. Hidd el egyből máshogy fogod gondolni.

(#31) blueye válasza hl225 (#30) üzenetére


blueye
veterán

Nem mindegy hogy melyik boltból rendelsz.

(#32) sanyee75 válasza hl225 (#30) üzenetére


sanyee75
tag

Tény, hogy még nem rendeltem Kínából telefont de bizakodó vagyok ráadásul sok jó tapasztalatot is olvastam.
De előfordult már, hogy itthon vett az ember (szolgáltatónál részletre ugyanannyiért mintha kártyafüggetlent vett volna)egy drága telefont ami 1 hónap után tönkrement majd két hónapig javították(amíg kapott egy ütött-kopott 1000 Ft-os Nokiát).Sajnos itt is előfordulnak hibák, mint ott.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#33) sanyee75 válasza Maximum1 (#26) üzenetére


sanyee75
tag

Egy példa, hogy nem:
[link]

[link]

...és ez az Inew v3 még egy olcsó kategória.

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#34) cappa72 válasza tihibaby (#28) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nagyon korrekt hsz.... egyebet nem tudok mondani.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#35) pisketer


pisketer
csendes tag

Szerintem aki akarja az megkaphatja áfa nélkül, de én nem akartam meghamisítani a Paypal bizonylatot, nekem ez nem ér 20000-ret és sima postát sem akartam mert nem az saját tapasztalat szerint kb 20 munkanap. A távoli rendelés és a garanciaparákra meg azt tudom mondani, hogy ezek akarják a piacot és tényleg sokkal fejlettebb a szolgáltatáskultúrájuk mint azt gondolnánk. Azért mondom ezt mert a telefon után rendeltem egy digitális rajztáblát a chinavisiontól, aminek az első percben sikerült saját hibámból tönkretenni a tollát. Lefényképeztem elküldtem nekik ők meg pusztán jófejséből, meg persze, hogy elégedett legyek és legközelebb is ott vásároljak küldtek ingyen egy újat. Mi kell ennél több?

(#36) sanyee75


sanyee75
tag

Hol lehet legolcsóbb a THL t100?
[ezt találtam én] és márc. 10-ig 5% kedvezmény van még a DHL is ingyé van

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#37) siti


siti
senior tag

GPS-hez egy kérdés, ha két perc alatt talál hódat:
A-GPS és GPS EPO bekapcsolva és autó letölti? (nem kell hozzá root és magic csak a GPS bekapcsolásnál nem a ki/be kapcsolóra kell bökni, hanem a gps szövegre.)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#38) GuruZone válasza sanyee75 (#36) üzenetére


GuruZone
őstag

Sanyi, azt még gondold meg, hogy ha te is TCL-t veszel, jó eséllyel javítják itthon (még ha nem is ingyen), mivel egy-az-egyben Alcatel.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#39) sanyee75 válasza GuruZone (#38) üzenetére


sanyee75
tag

Sejtem de az ára miatt még mindig agyalok, valamint nem tudom a garit, hogy tudom érvényesíteni mondjuk fél év múlva egy Aliexpresses eledóval.Webáruházban meg 400-499 dollár között lehet kapni

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#40) sanyee75


sanyee75
tag

Sok webshop nem is árulja.A THL t100, zopo és más számomra ismeretlen 8 magos telefonokat mindenütt lehet kapni de pont a TCL ami igazán szeretnék az vagy nincs vagy horror áron van.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#41) sanyee75


sanyee75
tag

Megrendeltem a THL t100-at :)

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#42) #06658560 válasza sanyee75 (#41) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nekem január tizenötödike rendelés huszonnegyedikére megjött DHLI-lel etotalktól Kölnbe, a teló önmagában 240€ volt. Csak a GPS rosszalkodik, egyébként remek. Gyárilag Next launcherrel jött, és eldönthettem, kell, vagy stock androidot akarok.

(#43) XenHai


XenHai
senior tag

1-2 tesztben eléggé lehúzzák a wifi-t és a gpst .
Mik a tapasztalatok ezzel?

(#44) #06658560 válasza XenHai (#43) üzenetére


#06658560
törölt tag

Wifi ok, GPS nem top.

(#45) XenHai válasza #06658560 (#44) üzenetére


XenHai
senior tag

Köszi .Amennyi teszt annyi félét írnak. A gps tervezési hiba vagy csak szoftveres(elképzelhető hogy lesz rá megoldás)?Nagyon jó vételnek tűnik a telefon.

(#46) #06658560 válasza XenHai (#45) üzenetére


#06658560
törölt tag

Majd root után megmondom, per pillanat még nem tudom. Aztán lehet, csak a Waze-zel kever össze.

(#47) csizo13


csizo13
tag

5 napja én is ilyen telefont használok.
Elsőre rendkívül tetszett, most már nem annyira.
Beszélgetés közben újraindul, egy samsung s3 minivel alig tudok beszélni, megy a számláló, de nincs hang, lefagy a mini, ami azért furcsa, mert a sim kártyát visszatéve a nokia 2700classicba semmi gond nem jelentkezik ugyanezzel a minivel.
Nem tudom mi lehet a gond,mert egyébként kiváló készülék.(Csak telefonálni idegesítő vele jelenleg:) )

(#48) sanyee75 válasza csizo13 (#47) üzenetére


sanyee75
tag

Most akkor a samsung minivel van gond vagy a THL t100-al?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#49) csizo13 válasza sanyee75 (#48) üzenetére


csizo13
tag

A THL-lel. Pont most próbáltam ki.
Felhívom a s3minit kicseng, felvétel közben lefagy az s3mini, közben a thl-en megy a számláló, mintha létrejött volna a kapcsolat és beszélgetnénk.
A nokiával (és ugyanez a simkártya) nincs ilyen probléma, ezért gondolom, hogy nem az s3mini a gond.
Plusz 5-6 hívásonként (kimenő, bejövő mindegy) újra indul a telefon.
Facebookon is van thl user és official oldala is, nekik is írtam, mit tanácsolnak, majd meglesem írtak-e már.

[ Szerkesztve ]

(#50) sanyee75 válasza csizo13 (#49) üzenetére


sanyee75
tag

Kíváncsi leszek mit mondanak, mert holnap érkezik az enyém is.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.