Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) csizo13 válasza sanyee75 (#50) üzenetére


csizo13
tag

Úgy látszik tmobile.nál volt/van a gond.
Ma reggel többen nem tudtuk elérni egymást a munkatársaimmal, akik tmobile-osok.
Nem csörgött ki, és különböző egyéb problémák jelentkeztek telefon típustól függetlenül.
A facebookon appok eltávolítását teló alapraállítását javasolták amúgy.
Nekem nokia2700classicom volt régóta és úgy gondoltam telefonnak az bőven jó, hidegen hagyott ios, winphone,android.
De ezt a telefont imádom.
Egyébként bárki akinek megmutatom, kicsit lenézően, udvariasan becsmérelgeti. Elmesélem a tulajdonságait, kézbe veszi nézegeti, próbálgatja, kezd tetszeni neki, meghallja az árát a lenézett, finoman leszólt telefon irigység tárgyává válik.
Minden jót e telefonhoz.

(#52) sanyee75 válasza csizo13 (#51) üzenetére


sanyee75
tag

Tegnap kora reggel én is kézhez kaptam az enyémet. Baromi jó! Az NFC-n és az OTG-n kívül mindent kipróbáltam ,eszköz hijján. Még a feleségem is elismerően nyilatkozott pedig őt nem igazán hatják meg ezek a dolgok. Azokon az embereken jót szoktam mosolyogni akik lenézik ezeket a telefonokat. Szívem szerint vennék egy Sony Z1-et de kártyafüggően t mobilos appokkal teli telefonért 180e Ft az túlzás. Ez ráadásul egyedi és nem tucat. Lehet, hogy az (tesztekben, mert használatban nem hiszem) gyorsabb de 100e felárat nem ér meg.
Neked is minden jót a telefonhoz.

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#53) XenHai válasza sanyee75 (#52) üzenetére


XenHai
senior tag

wifi-ről és a gps-ről mi a véleményed?

(#54) #06658560 válasza XenHai (#53) üzenetére


#06658560
törölt tag

Wifi ok, GPS- ha hagyom hosszabb ideig futni, kékfogat, wifit is bekapcsola, akkor fokozatosan rendbe jön és pontos lesz, egyébként nem az. landscape módon megfagy ha átfordítom a telefont, végékk megzavarodik. Mondjuk ez Waze-zel használva tapasztalat, offline navit még nem tettem rá, a beépített meg valamiért nem akaródzik mukodni.

(#55) XenHai válasza #06658560 (#54) üzenetére


XenHai
senior tag

Köszönöm szépen a választ! Egy re jobb vételnek tűnik a telefon. Lehet én is be nevezek egyre .
Még valami mind a 2 sim karit lehet 3g re használni?

(#56) #06658560 válasza XenHai (#55) üzenetére


#06658560
törölt tag

Waze szeret lefagyni. S annak indításakor automatikusan az egyes simet veszi adatforgalom szempontjából aktívnak.

(#57) crixtm


crixtm
tag

Sziasztok!
Ilyen teló vásárlását tervezem. Igaz én az arany/pezsgő színűt nézegetem.
Tényleg gázos a GPS, ahogy itt írtátok?
Vannak hozzá specifikus kiegészítők, pl akkukabát?

(#58) crixtm


crixtm
tag

Rendelt már valaki hozzá nagyobb akkut?

(#59) citkar válasza crixtm (#58) üzenetére


citkar
addikt

Elméletileg nagyobb akkuval adják már őket sok helyen s ha jól emlékszem hungobongo is nagyobb akkuval szállít már (elméletileg).

(#60) sanyee75


sanyee75
tag

Én is gondolkodtam már egy 2700mAh-ás akkun, kb.40 dollár, de nem tudom mennyi plussz időt nyerek avval a 400mAh-val

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#61) #06658560 válasza crixtm (#57) üzenetére


#06658560
törölt tag

A GPS nálam javult, ha megvárom, amíg pozíciót fog és csak utána kezdek mozogni. Ha menet közben elveszti a jelet, néha kellemetlenségeket okoz neki. De javul, ha rootolom-kb még három hét, akkor arról is tudok nyilatkozni, javul-e valamit.

Deezer, Index, stb. viszont sokszor lefagy, Deezert gyakorlatilag nem tudom használni. Néha a gravity szenzor akad be kicsit- kizárólag Real Racing3 alatt, az Iron Man 3 appban pedig a döntéseket néha nem érzékeli, de Minion Rushban minden ok.
Index app szokott lefagyni még. Ampya görgetés elég szaggatott. A Go Locker lehalt valami oknál fogva, a Next Launcher frissítése nem sikerül, lehet kompletten le kéne vakarni. Ha nem tökéletes a hálózat, akkor a hanghívás szakadozik, mobilnet nagyon leesik sávszélre, mindegy, hogy 3G-t, HSakármit mutat.
a Waze indításakor gyakran szereti az egyes simet adatforgalomra venni, akkor is, ha nem az van beállítva, esetleg aktiválva is, leállításkor a mobilnetet szereti lekapcsolni.
Intenzív játék alatt elégé forró fejű tud lenni.
A hozzá adott USB kábel kissé lötyög, de a kapcsolat stabil, mostanság ha töltőre kerül, nem kapcsolja ki a kijelzőt.

(#62) #06658560


#06658560
törölt tag

Ha valakit érdekel, most két hétig Bp-n leszek, megnézheti, megtapogathatja az enyémet. :)

(#63) Necros77 válasza #06658560 (#61) üzenetére


Necros77
csendes tag

A töltés közben bekapcsolva maradó kijelzőre lenne egy tippem, nem lehet, hogy a Beállítások/Fejlesztői lehetőségek-ben be lett kapcsolva ez a funkció? Mellesleg még nem jöttem rá, hogy ez a funkció miért lenne jó nekünk :)

(#64) #06658560 válasza Necros77 (#63) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem a Samu töltőt nem szerette, mert a THL-lel most nem csinált már ilyet, meg előtte a Samuéval sem. Szóval valami pillanatnyi bug.

(#65) sanyee75


sanyee75
tag

Nekem mindenféle(Sony, Huawei, simán USB-vel pc-n) töltővel működik, a csatlakozója kicsit sem lötyög sőt néha azt hiszem fordítva akarom bedugni, mert annyira passzos. A GO launcher nálam nem akart rendesen működni, a Nova működött de nekem nem tetszett és most az ADW-t használom. A hívás nagyon jó, tiszta, nem akadozik. A GPS-t még nem tudtam kipróbálni a hárombetűs appal(még nem találtam hozzá). A fényképezőjében kellemesen csalódtam, a video is megfelelő. Elötte egy SE Arc-om volt szerintem hasonló képet és videot készít csak gyorsabban:)
Játékot csak a Fontline commando 2-t próbáltam (nem tudom az mennyire tartozik a combos játékok közé) az rendesen működik.

Kopi31415: A rootolástol nem hinném, hogy fog javulni a GPS

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#66) #06658560 válasza sanyee75 (#65) üzenetére


#06658560
törölt tag

A GPS tuning progik kérik a rootot.

(#67) sanyee75 válasza #06658560 (#66) üzenetére


sanyee75
tag

Oké! Félreértettem, azt hittem csak a rootolástol várod a javulást. Milyen GPS progit használtál?

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#68) #06658560 válasza sanyee75 (#67) üzenetére


#06658560
törölt tag

Waze és gyári navi a tesztfelület.

(#69) crixtm


crixtm
tag

Most nézem Antelife-on csak 270 dodó.
Az nfc-t próbáltátok már vele?
xda-n van jó pörgős topic?

(#70) sanyee75 válasza crixtm (#69) üzenetére


sanyee75
tag

Működik az NFC egy Sony Z-vel próbáltam

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#71) ATM_automata


ATM_automata
őstag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék a telefonnal kapcsolatban, főleg azoktól, akiknek van, hogy mik a tapasztalatok. Milyen negatívumok fordultak esetleg elő, amikkel együtt kell élni. Most W8s-em van és ki vagyok akadva a bluetooth/3g hibájától....itt is kell valami ilyesmivel számolni?

What else?

(#72) sanyee75 válasza ATM_automata (#71) üzenetére


sanyee75
tag

Konkrétan mi is ez a hiba?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#73) ATM_automata válasza sanyee75 (#72) üzenetére


ATM_automata
őstag

Ha Bt kapcsolatban van a telefon, pl kihangosító vagy headset és mellette a 3G engedélyezve van (Beállítások->Vezetéknélküli....->Továbbiak->Mobilhálózatok->3G Szolgáltatás és GSM/UMTS beállításoknál nem a GSM van kizárólag beállítva) akkor hívás esetén (kis és bejövő egyaránt) random eldobja a hálózatot amikor fel akarom venni. Ilyenkor a térerő jel mellett egy piros áthúzott kör jelenik meg, újra kéri a pint és csak ezek után tudsz megint telefonálni.

W100-nál is csinálja, amiben ugyan az a chip van, mint a W8s-be.

XDA-n találtam rá egy elvileg működő megoldást, de kipróbáltam és semmit nem változott. Illetve hazudok, a hangminőség jobb lett kihangosítón, de ugyan úgy eldobálja a kapcsolatot random.

Link.

What else?

(#74) sanyee75 válasza ATM_automata (#73) üzenetére


sanyee75
tag

Én még ilyet nem tapasztaltam.BT headsetem van a buszon gyakran netezek és ha jön a hívás gond nélkül tudom fogadni és amikor leteszem sem jön elő semmien probléma.Nálam legalábbis.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#75) peter7712 válasza sanyee75 (#50) üzenetére


peter7712
újonc

Nekem is van egy thl t100s-m és csinálja ezt az újraindulós dolgot ,teljesen kiszámíthatatlanul újraindul néha telefonálás közben... úgy vettem észre ,h ilyenkor a fényérzékelő vagy közelségérzékelő (proximity senzor) bolondul meg -magyarul nem sötétedik el a telefon kijelzője ha az arcodhoz közel teszed beszélgetés közben.
Miután észrevetted, h már nem sötétedik el pár másodperc múlva újra is indul még akkor is ha be akarod kapcsolni a billentyűzárat (oldalsó gomb)
Szerintem időnként újra kell kalibrálni ,de van ilyen letölthető app is ami erre jó -talán ez segít
én egyenlőre most tesztelgetem.

(#76) csizo13


csizo13
tag

kb. 1,5 hónapja van meg a teló, az elején volt némi gond (valószínű szolgáltatói), ami rövid ideig tartott, ma már teljesen jól működik minden.
Egyébként, ha a Beállítások-- a telefonról menüben 3-4szer rákoppintotok a build számra, akkor fejlesztők lesztek, bármit is jelentsen ez.

(#77) sanyee75 válasza peter7712 (#75) üzenetére


sanyee75
tag

Akkor én szerencsés vagyok.Nekem semmi problémám nincs

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#78) kabalapasika


kabalapasika
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani romot amivel jol működik a GravityBox?

Köszi előre is a segítséget!

(#79) sanyee75 válasza kabalapasika (#78) üzenetére


sanyee75
tag

A www.needrom.com-on nézz körül.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#80) sanyee75


sanyee75
tag

Valaki tud 4.4-es androidról THL T100-ra?Mikor lesz?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#81) kabalapasika válasza sanyee75 (#80) üzenetére


kabalapasika
tag

Köszi! Szétnéztem, egyet felisraktam, de mindig ujra indulgat. Ezt szeretnem ujra elkerulni. De egy rom ajanlast is elfogadok:)

(#82) sanyee75 válasza kabalapasika (#78) üzenetére


sanyee75
tag

Ezt nézd meg:
[link]
Ha esetleg kipróbáltad a tapasztalatod leírhatnád.

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#83) kabalapasika válasza sanyee75 (#82) üzenetére


kabalapasika
tag

Köszi! A cm11 romot probaltam ki! Azon teljesen jol mukodik a gravitybox. De a nagy rom cserelgetes kozbe megserult az nvram.. Enbek visszaallitasaban kellene segitseg

(#84) sanyee75 válasza kabalapasika (#83) üzenetére


sanyee75
tag

Az Android dual SIM (két SIM) okostelefonok topikban van egy cappa72 nevű fórumozó, tőle kellene megkérdezned. Ő biztos tud segíteni de nem azonnal válaszol, mert mindenki őt kérdezi.

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#85) kabalapasika


kabalapasika
tag

Meg tudná Nekem valaki nézni mit tartalmaznak protect_s mappán belüli lost+found és az md mappa!?
Gyári flashtoolsos rendszerből lenne még szükségem a secro.img fájlra.

Köszi előre is a segítséget!

(#86) Indiant válasza kabalapasika (#85) üzenetére


Indiant
addikt

A lost+found üres, az md-ben ST33B004 van.

(#87) #06658560


#06658560
törölt tag

Mivel sikerült a telefonom földhöz vágni, biztosan állíthatom, az alján és a tetején fém betét van.

(#88) sanyee75 válasza #06658560 (#87) üzenetére


sanyee75
tag

2 naposan büszkén kirántva a zsebemből, hogy megmutassam a szomszédnak, kiesett a kezemből, három sarkán pattant, leesett a hátlap és a kijelzőn csúszott egy kicsit. Most már tudom milyen az infarktust megelőző pillanat...A sarkokon kis kopás, tényleg fémlap, a kijelzőnek kutya baja, a telefon tökéletesen működik.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#89) Croraykin


Croraykin
csendes tag

Sziasztok!

Most tervezem egy ilyen készülék beszerzését és érdekelne, hogy ki mennyire van megelégedve vele, illetve előnyök, hátrányok, problémák?!

Köszönöm!

(#90) sanyee75 válasza Croraykin (#89) üzenetére


sanyee75
tag

Én teljesen meg vagyok vele elégedve.Valaki mondta, hogy GPS problémái vannak. Nekem semmi problémám nem volt vele bár én csak a google térképpel használtam. Ami nálam "gond" volt, hogy sima fülhallgatóval nem a legjobb a hangja bár equalaizerrel lehet finomítani. De ez sem okozott problémát, mert bluetooth fülessel használom ott viszont szépen szól akárcsak a saját hangszóróján. Ami másik problémám, mint az összes mobilnak, az akku(egy nap, igen ha csak telefonálok vele ki lehet hozni belőle két vagy több napot de okostelefonnak nem kihasználni a tulajdonságait badarság). Nekem még a 2300 mAh-ás akkum van de lehet már a nagy 2700mAh-ással kapni de létezik más megoldás amivel meghosszabítható az akkuidő. Egyébként a képe gyönyörű, a fénykép és videókészítés nappal, megfelelő fényviszonyok mellett szerintem nagyon jó. Természetesen este nem készít meseszép képet de melyik telefon nem zajos ilyenkor. Gyors, nem okoz gondot a váltás programok között(2Gb RAM), hang híváskor tökéletes, több embernek van, így ha gond van tudnak segíteni. Állítólag nemsoká érkezik rá 4.4-es android. Én merem ajánlani. Ha valamire kíváncsi vagy szólj, esetleg ha Kecskeméti vagy meg is nézheted.

[ Szerkesztve ]

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#91) Croraykin válasza sanyee75 (#90) üzenetére


Croraykin
csendes tag

Köszönöm szépen!
Akkor megrendelem én is. Remélem nem lesz problémám vele!
Ezzel szemeztem nagyon a THL T200 és a ZOPO 998 mellett, de azok az én kezembe már nagyok.

Hali!

(#92) #06658560 válasza Croraykin (#91) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nekem még vannak nyűgjeim a GPS részével, de szerencsére tudok nélküle is navigálni annyira, hogy túléljem.
Egyébként jó, szép, csak kéne egy tükröződésmentes fólia rá, tűző naphoz.

(#93) sanyee75


sanyee75
tag

Valaki vett hozzá nagyobb (2750mAh) akkut? Mennyivel több lehet az üzemidő az alap akkuhoz képest?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#94) Croraykin válasza sanyee75 (#90) üzenetére


Croraykin
csendes tag

A FullHD kijelző mennyire terheli meg a készüléket?
Sokan azt mondják, hogy a FHD és az MTK procik nem a legjobb barátok.
Inkább csak HD-t válasszak.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#95) #06658560 válasza Croraykin (#94) üzenetére


#06658560
törölt tag

Non-stop használva játék, navigáció full fényerőn, stb. módon olyan négy-öt óra a 2300mAh-s akkuval az üzemidő. Ha nem kell sokat hálózatot vadásznia, mert stabil, erős wifi, 3G és egyéb van, kicsivel több. A két fél jól elvan együtt.

(#96) sanyee75 válasza Croraykin (#94) üzenetére


sanyee75
tag

A régebbi MTK-val álítólag volt lassulás de itt én nem tapasztalok ilyet. Az akkuidő pedig biztos jobb minden készüléken, "csak HD-n", mert kevésbé dolgoztatja meg a telefont.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#97) Croraykin válasza sanyee75 (#96) üzenetére


Croraykin
csendes tag

Köszönöm sanyee75 és Kopi31415!

Lehet, hogy inkább a T11-et választom.
Abban tényleg működik füles nélkül a rádió? Minideal-en azt írják, máshol meg, hogy kell a füles?!?

(#98) sanyee75 válasza Croraykin (#97) üzenetére


sanyee75
tag

Azt a készüléket nem ismerem de szerintem ahhoz is kell füles.

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#99) sanyee75


sanyee75
tag

Valaki próbálta e EZT a ROM-ot? 4.3-as android.Mikor jöhet a 4.4?

Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

(#100) Indiant


Indiant
addikt

Pár egyéni recovery, egy hozzáértőtől:[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.