Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dominó85


Dominó85
veterán

Haf-XB te vagy az?

* Péter - 06302461862 *

(#2) proci985 válasza Dominó85 (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

CaseLabs Merlin, mármint?:) Az XB jóval kisebb és limitáltabb ház. Mondjuk nekem nem nagyon tiszta, hogy ez miben más az X9hez képest.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) Borzoló


Borzoló
senior tag

Szep kis hazikok, de sose ertettem minek a plexi az oldalukra!?
Bekukucskalhatsz es nezheted. Akkor mar full plexi haziko vagy fel a falra az egeszet, egy szep antik kepkerettel, az jo szellos.:)

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#4) Plasticbomb válasza Dominó85 (#1) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az sokkal kissebb, ez mar ránézésre is sokkal szellősebb (van XB-m. Szuper házikó, de most keresek hozzá pár apróságot, plusz hddknek. És limitál pár ponton. Pl vízhűtéshez nem nagyon tudsz batár méretű tartájt berakni, állítva nincs hova., fektetve meg még nem találtam olyat, ami tetszik is kialakításra... Valamint a mesh verzió baromira szellős, szinte mindenhol áramolhat be a levegő, de pl pont ezért nem nagyon lehet olyat kialakítani benne, hogy egy vagy max két ventivel áthúzd a levegőt mindenhol...)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#5) Dominó85 válasza Plasticbomb (#4) üzenetére


Dominó85
veterán

proci985
Igen, igaz ahhoz jobban hasonlít.

Nekem is volt Haf-XB-m, kicsinek és nagyon limitáltnak azért nem mondtam volna. Jó nem 6db 3,5"-es vinyó rendszerre találták ki. De azért elfért benne pár. Inkább a 3,5"-es helyek nulla hűtése volt hiba. Mondjuk én áttértem miniITX-re. :D

* Péter - 06302461862 *

(#6) proci985 válasza Dominó85 (#5) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Minden relatív:), kicsi és limitált alatt úgy értem, hogy a nagytesó X9 jelenleg az egyik legjobb mainstream megoldás 1000+Wos épített vízre.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) Dominó85 válasza proci985 (#6) üzenetére


Dominó85
veterán

Az biztos, kevés alternatíva van az X9 helyére. :K

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.