Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

Addig bájologsz, míg friendzone- ba rak, aztán onnan már nincs kiút számodra.
Egy jó töcsköléstől lehet hamarabb döntene a te javadra, ha mégsem, akkor is beljebb lettél volna.

XXX

(#2) bkercso válasza Freiherr (#1) üzenetére


bkercso
nagyúr

"Minden tánchoz kell egy stabil színpad." :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#3) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Azért ez már nagyon nem az a kategória. Túlzások nélkül ki merem jelenteni, hogy azon bőven túl vagyunk.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) VIPowER válasza TheLázs (#3) üzenetére


VIPowER
senior tag

"mert nem megszexelni szeretném"

Ezt mondtad is neki?

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Tehát ha jól értem, mivel a barátja az elején félre.., ezért most ő megengedte, hogy a csaja is félre...
Sok boldogságot. :F

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

"Az aranyórában az őszi erdőn keresztülvezető hegyi utakon hazamotoroztunk, majd a szőnyegen egymással szemben, törökülésben egy-egy teával a kezünkben elkezdtük megbeszélni a helyzetet."

Milyen kis filmes, aranyos, romantikus... Vagy 10-ből 1 ilyen van, vagy én csinálok valamit rosszul, hogy hasonló se történt velünk még a feleségemmel 11 évnyi kapcsolat alatt. :)

@Freiherr: ezen most elsírtam magam. :))

n o p e !

(#7) nevemfel


nevemfel
senior tag

A kilátóban fent beszélgettünk, majd megkérdeztem, hogy megölelhetem-e.

Oh my God. Lányregényekben történnek ennyire negédes epizódok.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#8) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Nem mentegetni szeretném a helyzetemet, csak kicsit pontosabban leírni. Egy elég zárkózott, de nagyon klassz 20 éves lányról van szó, aki éppen az első kapcsolatának összedőlését éli meg. Igazán érdekes jellem sok hozott teherrel, de mellette sok pozitív jellemvonással.Örömmel töltött el, hogy mellettem nagyon feloldódott, és állítom, hogy tényleg csak rajtam múlt, hogy hol húzom meg a határt az adott pillanatban. Ezt szerintem ő is tudja és érzi.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#9) Stanlee


Stanlee
őstag

Ne erts felre, de szerintem nagyon gaz a helyzet. Teljesen aterzem, hogy nem csak megszexelni akarod, hanem jobban meg szeretned ismerni, de ahogy mar Herr Freiherr is irta, ha friendzone-ba kerulsz, akkor onnan nincs bentebb.

En biztos egyenesen megmondanam neki, hogy vele akarok egyutt lenni, hagyja ott a baratjat, probaljatok ki a HW kompatibilitast es legyetek egyutt. Ha nem lesz jo, akkor igy jartatok, de meg nem annyira oreg egyikotok se, hogy vilagvege legyen belole.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#10) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Figyelj, nem kell szórakozni, kit érdekel, hogy van kapcsolata? Ha kell, akkor kell. Egyszer régen volt egy lány, neki is volt kapcsolata, amikor megismertem, de nem voltak erkölcsi korlátaim. Nos ez a lány több mint 20 éve a párom,15 éve a feleségem és van 2 gyönyörű gyermekünk.

(#11) bkercso válasza kovbandi82 (#10) üzenetére


bkercso
nagyúr

Na igen: nem házas, nincsenek gyerekei. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#12) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Hát, a HW kompatibilitás ma eldőlt. Egészen különleges élmény amúgy, ha idegennyelvű mellé a szoftver. Előtte elhoztam a szomszédos városból amikor végzett, és egy nagyot sétáltunk a környéken. Teljesen olyan, mintha kapcsolatban lennénk, de nagyon fura, hogy más csávóhoz megy haza, egyelőre. Már megfogalmazódott a fejemben egy dátum, hogy ha addig nem látok előrelépést, akkor elengedjem a dolgot. De rá még nem szántam magam.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#13) VIPowER válasza TheLázs (#12) üzenetére


VIPowER
senior tag

Amikor legközelebb sétáltok a hulló őszi falevelek pihe-puha érintésében, lepd meg valamivel. Pl dugd be a kezét a gatyádba.

(#14) N€T0X|N válasza TheLázs (#12) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Baszki, te hülye vagy. Meg ő is. Ha minden annyira tökéletes, akkor sürgősen hagyja ott azt a kapcsolatot. Azt írtad, mindketten szerelmesek vagytok. Ha jól értem (a rébuszaidat konkrétumokra válthatnád) a szex is megvolt - mire vártok? Mi az, hogy x idő és elengeded, ha így meg úgy? Mindent sikerült megbeszélni, csak azt nem, hogy együtt akartok lenni? Ne csak magadban húzz határidőt, mondd el neki is és hozzon egy döntést.

Sent from my keyBoard

(#15) totron válasza N€T0X|N (#14) üzenetére


totron
addikt

Hát de tudos mi van, a "nők"/lánygyermekek imádnak 2 ágakat markolászni: az előzőt, meg a következőt. Mer' hogy a biztonság. Bah...

(#16) Stanlee válasza N€T0X|N (#14) üzenetére


Stanlee
őstag

En se ertem, ha ennyire minden rendben van, akkor miert nem tudnak mar osszejonni? :W

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#17) bkercso


bkercso
nagyúr

A fejeddel gondolkodj: ha már a "semmi" is ennyire bonyolult, mi lesz, ha majd lesz valamilyen helyzet az életben?
Meg ne prücsköld, amíg meg nem ismered! :N

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18) Alg


Alg
veterán

Fiatal(abb) koromban talán nekem is lettek volna erkölcsi korlátaim, most hogy nemrég már másodszor kerültem annak a bizonyosnak a rossz oldalára, azt mondom le kell szarni a másik pasit, mert ha nem működik rendesen a kapcsolatuk, előbb-utóbb úgyis otthagyja, és akkor már jobban jársz ha érted hagyja ott mintha valaki másért.

Az rendben hogy húzol egy határt, de utána nem elengedni kell, hanem rávenni hogy döntsön valamit, kivel akar lenni. Már ha tényleg komolyan gondolod.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#19) janeszgol válasza TheLázs (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez nem szerelem, csak fellángolás. Találsz másikat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) nullpoint válasza VIPowER (#13) üzenetére


nullpoint
senior tag

Minden szavad arany! :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#21) TheLázs


TheLázs
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#22) TheLázs válasza Alg (#18) üzenetére


TheLázs
csendes tag

:R

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#23) CounterBoci válasza TheLázs (#12) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Téged hülyére vesznek. Ne vedd sértésnek, én is voltam szerelmes huszonévesen. Még olyan rusnya kórság nincs másik. Szerencsére kinőttem, utána lett feleség gyerek, amit akarsz. Ha valakit nem tudsz elengedni egyik napról a másikra elvesztél. Addig a szerencsére vagy bízva.

(#24) Jhonny06


Jhonny06
veterán

1. Ha megtudod, hogy egy csajnak van barátja, onnantól teljesen tabunak kéne lenni. Nem értem, hogy miért mentetek el kettesben egy egyértelműen randi szagú talira.
2. Ilyen nőben nem lehet megbízni, aki elmegy mással randizni, miközben van barátja. Ha ezt a mostani csávóval is megcsinálja lazán, akkor veled is meg fogja.
3. A korrektség részét a dolognak már meg sem akartam említeni. Te is biztos örülnél neki, ha a csajodat fűzné valaki, mert épp "szar a kapcsolat".

[ Szerkesztve ]

(#25) Bird válasza Jhonny06 (#24) üzenetére


Bird
addikt

Ott a pont! :R Minden másra pedig a mastercard.

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.