Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#126) Chosen válasza Kassadin (#123) üzenetére


Chosen
addikt

Lenyomtam ma egy gyors túrát a Westendben, minden cipőt megnéztem amire emlékeztem hirtelen a listából.

Superstarral kezdtem: Kényelem elsőre átlagos, minőség tényleg ott van, de azzal az orrésszel egyszerűen nem tudok megbarátkozni, egy családtagom is velem volt, neki se jött be, de ha valakinek bejön, akkor tényleg jó cipő lehet.

Tisza: Kényelem álló helyzetben nagyon jó, de egy full bőrt próbáltam amit sajnos elég merev anyagokból raktak össze, lépésnél iszonyat nehezen hajlott, tuti megtörne pár hét után. Külsőre jó anyagminőség, belsőre nem annyira tűnik topnak, a barna talp nem valami szép, más színekkel jó. Konklúzió: a 20-23k lehúzás érte, de nagyon. Max amit bőrváltozatért adnék 16-17k, nem bőrért még ez alatt.

Lacoste: Sablonnak tűnt az összes, nem próbáltam egyet sem, lehet, hogy kifutó modellek voltak.

Le Coq: 2 félét próbáltam: Mindkettő jó minőségű, az egyik szebb volt de kevésbé kényelmes, a másik átlag, de az elég puha és kényelmes volt, de sajnos mindkettő talpa full sima volt, ami lúdtalp miatt nem túl jó, tehát kiesnek (talpbetét csak félmegoldás). Pozitívum, hogy mindkét cipő hihetetlenül könnyű volt, főleg a felhasznált anyagokhoz képest. (sok-sok bőr)

Levis: Ugyan nem írt róla senki, de bizonyos részről kellemes csalódás. Az orr részt briliánsan oldották meg, hajlékony bőr+ az anyagot a töréspontnál választották el, így megtörni nem fog, átlag kényelem, külső viszont teljesen átlagos 3/5, ezért hagytam végül is.

Puma: nézegettem, de 20k-ért nem éppen az árának megfelelő volt az anyagminőség, ezért otthagytam.

Nike: csak olyat láttam amiből 1000+1 van mindenhol, le sem vettem a polcról.

Ennyi lett volna a mai túrám, érzésem szerint ez a Westendes készlet nem volt valami széles választékú és friss, pár nap múlva inkább Árkád, azzal jobb tapasztalataim vannak.

Premier Outletben vásárolt már valaki? Egyszer voltam ott, de egyszerűen lesokkolt, hogy minden Westend áron volt, ráadásul kifutó is, a reklámozott olcsó árral szemben :F

atkaHC: Hozzáadva minden, köszi :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.