Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Chosen válasza fondorlatos (#100) üzenetére


Chosen
addikt

Köszi a véleményt és a 100. hsz-t is. :)

birozoli7800: Ezt beírjam negatívnak?

[ Szerkesztve ]

(#102) baluka26 válasza fondorlatos (#100) üzenetére


baluka26
veterán

Adidas Sambát én csak focizáshoz hordanám, akartam is, Kaiser 5 lett belőle inkább ^^

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#103) birozoli7800 válasza Chosen (#101) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Igen írhatod.. Már két conversemnél előfordult a probléma.

(#104) F34R válasza birozoli7800 (#103) üzenetére


F34R
nagyúr

gondolom csak ragasztott volt , igen azok a cipők úgy gyilkosak főleg hogy a nagylábúj bütyöknél hajlani fog mindig ahogy sétálsz így ezek hamar leválnak.

(#105) moha21 válasza Chosen (#92) üzenetére


moha21
addikt

U bazz már piás vagyok, de holnap igérem írok bővebben is. Bocsi, biztos pörögtem picit:)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#106) birozoli7800 válasza F34R (#104) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Igen sajnos az egész ragasztva van.. :(

(#107) vans?


vans?
őstag

Es ehhez mit szolsz? Mocsok jo cipo, nezd meg a tobbi Supra-t is, van 13k-ert is nyari.

hábm bábm

(#108) bubi92 válasza vans? (#107) üzenetére


bubi92
őstag

supra bullet lilában nagyon fain:D jó még szürkében is elmegy

(#109) Chosen válasza vans? (#107) üzenetére


Chosen
addikt

F34R rituálisan elégetné, mivel ha jól látom nincs varrva a talpa :D (csak vicc, no offense :) )

(#110) Thome válasza bubi92 (#108) üzenetére


Thome
addikt

A rózsaszín szebb, sokkal férfiasabb mint a lila.

No offense ;]

(#111) vans? válasza Chosen (#109) üzenetére


vans?
őstag

Nem latom, hogy felirtad volna a "k#rvajo" cimszo ala. ;]

hábm bábm

(#112) Windex


Windex
tag

Ebben az évben újítottam be egy ilyen C1RCA cipőre, de csupa jót tudok csak mondani róla. Mondjuk mázlim volt, hogy egy ekkora jetilábra kaptam belőle méretet. :) Bátran ajánlom.

(#113) Chosen válasza vans? (#111) üzenetére


Chosen
addikt

Jó hát ki gondolta ebből "Mocsok jo cipo", hogy ez tapasztalat, vagy csak a külsőre utal? :D

Windex: felvettem a listára :)

[ Szerkesztve ]

(#114) vans? válasza Chosen (#113) üzenetére


vans?
őstag

Nem mintha nem lenne mindegy mondjuk, ugyis Superstar lesz eszerint. :D

hábm bábm

(#115) Kassadin


Kassadin
addikt

Fizetett hirdetés következik:
Csak az adidas.
Fizetett hirdetés vége.

(#116) Chosen válasza vans? (#114) üzenetére


Chosen
addikt

Ha előben is sztár lesz akkor választom azt :))

Kassadin: ez kevés lesz, legalább egy pár szóban bővebben, nem kell egy teszt, csak röviden, hogy mid van, miért jó és ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#117) vans? válasza Chosen (#116) üzenetére


vans?
őstag

Es melyik szinkombinaciora palyazol? Nekem sotetkek-drapp verzio van, azota sem lattam olyat sehol...

hábm bábm

(#118) Chosen válasza vans? (#117) üzenetére


Chosen
addikt

Még nem tudom, valami nem túl átlagosat szeretnék, de ez nem csak erre vonatkozik, ha mást vennék, akkor Tiszára, Suprára, bármire. Nem kell, hogy az enyém legyen az egyetlen az országban, csak ne legyen annyira elterjedt.

(#119) vans? válasza Chosen (#118) üzenetére


vans?
őstag

Supra nem sok jon szembe az utcan azert, bar nyari modelljuk nincs tul sok ugyebar, viszont Tiszabol meg Superstarbol nem fogsz ritkat talalni szerintem... Maximum netrol. (marmint Superstart, Tiszat sehogysem.)

hábm bábm

(#120) Thome


Thome
addikt

Ne csesszetek már ki velem, de ti tényleg ezekre a supra cipőkre gerjedtek?

(#121) Kassadin válasza Chosen (#116) üzenetére


Kassadin
addikt

Évek óta adidas cipőt veszek. Átlag nálam egy cipő 2-3 évet minimum kihúz széthullás nélkül.
Most egy adidas superstar valamim van(cseréhető benne a csík színe oldalt, nem tudom pontosan a típus nevét), azért jó mert elég vastag talpú és beázni is csak úgy ázik be, ha merülsz a tengerbe. Nyáron lehet egyedül necces, mert ugye a vastagsága nyáron nem a legjobb tulajdonsága. Premier Outlet Centerbe szoktam venni cipőt, igaz hogy csak tavalyi kollekciót találsz ott, de sokkal olcsóbb.

Amúgy Tisza akkor se kellene ha utánam dobnák. Nem tudom elképzelni hogy tartós lenne, és ez még egy dolog. De hogy mennyibe is kerül, na az már azért aggasztó. Szvsz nincsen arányban az ára és a minősége.

[ Szerkesztve ]

(#122) Chosen válasza Kassadin (#121) üzenetére


Chosen
addikt

Ez kimerítő válasz volt :R

(#123) Kassadin válasza Chosen (#122) üzenetére


Kassadin
addikt

A döntés az ön kezében van. Milyen cipőt fogsz végül is venni?

Szerk: Egyedi cipőt akarsz, ott a színes cipőfűző meg a lakkfesték. ;) ;]

[ Szerkesztve ]

(#124) bubi92 válasza Kassadin (#123) üzenetére


bubi92
őstag

vagy a vansnek a honlapján kjusztomájzolhatod a cipőt:D

(#125) atkaHC


atkaHC
csendes tag

Én az Osiris-t és Adio-t ajánlanám. Volt egy Osiris Ruger cípőm, 16k volt, 2,5 évig hordtam télen nyáron és csak a sarka kopott meg, belül is meg a talpon, de mondjuk ezek minden cipőn kopnak. De máshol semmi baja nem volt, látszott, hogy nem egy új darab, de sehol nem jött szét, meg semmi... Akár fotót is tudok róla mutatni, milyen szép még mindig. :D
Meg most van valamivel több, mint fél éve egy Adio Oath cipőm, 13k volt és még olyan, mintha vadi új lenne. :)

Ja és amit nem ajánlok, az a Converse, tesómnak volt, de elég hamar szétment, pedig csak egyszerűen utcán hordta. :)

[ Szerkesztve ]

(#126) Chosen válasza Kassadin (#123) üzenetére


Chosen
addikt

Lenyomtam ma egy gyors túrát a Westendben, minden cipőt megnéztem amire emlékeztem hirtelen a listából.

Superstarral kezdtem: Kényelem elsőre átlagos, minőség tényleg ott van, de azzal az orrésszel egyszerűen nem tudok megbarátkozni, egy családtagom is velem volt, neki se jött be, de ha valakinek bejön, akkor tényleg jó cipő lehet.

Tisza: Kényelem álló helyzetben nagyon jó, de egy full bőrt próbáltam amit sajnos elég merev anyagokból raktak össze, lépésnél iszonyat nehezen hajlott, tuti megtörne pár hét után. Külsőre jó anyagminőség, belsőre nem annyira tűnik topnak, a barna talp nem valami szép, más színekkel jó. Konklúzió: a 20-23k lehúzás érte, de nagyon. Max amit bőrváltozatért adnék 16-17k, nem bőrért még ez alatt.

Lacoste: Sablonnak tűnt az összes, nem próbáltam egyet sem, lehet, hogy kifutó modellek voltak.

Le Coq: 2 félét próbáltam: Mindkettő jó minőségű, az egyik szebb volt de kevésbé kényelmes, a másik átlag, de az elég puha és kényelmes volt, de sajnos mindkettő talpa full sima volt, ami lúdtalp miatt nem túl jó, tehát kiesnek (talpbetét csak félmegoldás). Pozitívum, hogy mindkét cipő hihetetlenül könnyű volt, főleg a felhasznált anyagokhoz képest. (sok-sok bőr)

Levis: Ugyan nem írt róla senki, de bizonyos részről kellemes csalódás. Az orr részt briliánsan oldották meg, hajlékony bőr+ az anyagot a töréspontnál választották el, így megtörni nem fog, átlag kényelem, külső viszont teljesen átlagos 3/5, ezért hagytam végül is.

Puma: nézegettem, de 20k-ért nem éppen az árának megfelelő volt az anyagminőség, ezért otthagytam.

Nike: csak olyat láttam amiből 1000+1 van mindenhol, le sem vettem a polcról.

Ennyi lett volna a mai túrám, érzésem szerint ez a Westendes készlet nem volt valami széles választékú és friss, pár nap múlva inkább Árkád, azzal jobb tapasztalataim vannak.

Premier Outletben vásárolt már valaki? Egyszer voltam ott, de egyszerűen lesokkolt, hogy minden Westend áron volt, ráadásul kifutó is, a reklámozott olcsó árral szemben :F

atkaHC: Hozzáadva minden, köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#127) Gman999


Gman999
tag

Üdv!

Van 1 Nike Renzo cipőm, és kijött a nyár, írtózatos szaga lett...a kérdésem az h lehet e géppel mosni, és ha igen milyen módon?

(#128) Nova96


Nova96
őstag

+1 A devergora nagyon megvagyok elégedve vele. :R

Gman999:Vannak ilyen szag eltüntető kölni vagy valami ilyesmi :C azzal befújod és eltüntetni a szagot.

(#129) Chosen válasza Gman999 (#127) üzenetére


Chosen
addikt

Én már mostam ki cipőmet mosógéppel, magától a víztől nem lett baja, tiszta lett, viszont a mosógép oldala 1-2 helyen egy nagyon kicsit mintha felsértette volna az anyagot, tehát mosás előtt tedd bele egy vízáteresztő zacskóba, ami a sérülésektől megvédi, viszont mosható marad. (persze csak akkor mosd, ha már lehetőséged már nincs)

[ Szerkesztve ]

(#130) Gman999 válasza Nova96 (#128) üzenetére


Gman999
tag

Fuss Wohl cuccot használok lábra, cipőre hordás előtt és után...semmit sem tüntetett el :D esetleg ha vmi tapasztalatod van vmivel ami bevált mondhatod :D

(#131) Thome válasza Chosen (#126) üzenetére


Thome
addikt

Nézz szét minden boltban, próbáld fel, majd a legjobbaknak a neveit jegyezd fel, go home, árgép vagy külföldi oldalak nyálazása, és megrendeled. Spórolsz vele egy keveset. ;)

(#132) looser


looser
addikt

Nem tudom, ismeritek-e az Ipath márkát, nekem nagyon megtetszettek, szokásos deszkás cipő árszint, minőségre nekem ugyanolyan strapabíró mint az eddigi ismertebb márkák. Nálunk a Criminalskate forgalmazza őket.
Ez a kettő van nekem, a zöld a szerelmem :-))

Bob Mid

Ivan

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#133) Chosen válasza looser (#132) üzenetére


Chosen
addikt

Felvettem a listába, köszi :R

(#134) looser válasza Chosen (#133) üzenetére


looser
addikt

Én köszi a tagságot nekik :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.