Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) teeem


teeem
aktív tag

Nem lehet rossz. Ez év márciusa?! Az mindjárt itt van. :F

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Nem tűnik rossznak. Végül is, ahogy elnéztem a legnagyobb sci-fi eposzokból nyaldostak ötleteket a fejlesztők. Egy kis Matrix, Alien beütése van pluszban. A megjelenés meg hamar itt van :Y és eddig nemnagyon hallottam róla, pedig tetszik. Egyedül ez a Steam exklúzívitás ami b@ssza a csőrömet, mert ha átlagos árban lesz akkor azt jelenti, hogy nekünk piszok drága lesz :O

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) richpublic


richpublic
tag

jónak tűnik :DD

[ Szerkesztve ]

*Xbox kontrollert vennék!*

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

És ez miért a Valve játéka?

***

(#5) bishoplogan válasza ollie (#4) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Övé a Steamworks, nem?

(#6) LackoMester


LackoMester
addikt

Annyiban a Valve játéka, h. az adja ki. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#7) fornettisuti


fornettisuti
veterán

0:40 nél
THIS IS SPARTAAA :DDD

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) Rayyy


Rayyy
senior tag

Olyat mérnem' csinálnak má', hogy lehet váltani tördperzon meg försztperzon között? Nem szeretem a tördperzont.

Minden a legnagyobb render!

(#9) Enton válasza Xaels (#2) üzenetére


Enton
addikt

Nagyon érdekes amugy, én most csak hang nélkül tudtam megnézni a videót, de elég érdekes.
Igazából semmire nem derül fény, kik vagyunk, mik vagyunk, ki ellen harcolunk, vagy mi ellen harcolunk?
Meg ilyen tényleg nagy egyveleg az egész, talán még jó is lehet, habár a karakteranimáció nem valami nagy feladatuk volt, elég sok helyen fapofával bujtak/lőttek az "arcok". ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#10) maxisama


maxisama
tag

szar textúrák, szar animáció. a játékélmény még lehet jó

(#11) Xaels


Xaels
félisten

Megnéztem a képeket amik fenn vannak és hát kiábrándító helyenként :( Bár ha rendesen meghajtják a Havoc -ot és nekifekszenek rendesen a coopnak akkor még lehet jó a játék bár ha ez is az 50EUR árkategóriába kerül sztem kihagyom...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) ollie válasza bishoplogan (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sok játék támogatja a Steamworks-t (pl: Torchlight), és mégsem a Valve játéka. De az más, ha a Valve a kiadó.

***

(#13) Sicilian válasza richpublic (#3) üzenetére


Sicilian
addikt

egyetértek veled..

nothing is true everything is permitted..

(#14) bishoplogan válasza ollie (#12) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Egyébként nincs kiadójuk... lehet ezt a játékot is a Valve fogja segíteni, ld. Zeno Clash

(#15) D@niel


D@niel
addikt

Tisztára Gears of war. Sláger gyanús, sláger gyanús... :U

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#16) aram01


aram01
nagyúr

nem rossz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) h-yle válasza D@niel (#15) üzenetére


h-yle
addikt

Nekem is Gears feeling jött át. Ha nem cseszik el akkor eladhatnak belőle pár százezret, de ekkora minimál marketinggel nagyon jó játéknak kellene lennie ahhoz, hogy elérje a milliós határt (összplatform).

Azért én reménykedem egy kis "PCs Gearsben" :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Az a baj ezzel, hogy a cikkben említett két játékban már minden benne volt, és ez már csak egy közepes utánzatnak fog tűnni.

(#19) D@niel válasza Mikiller (#18) üzenetére


D@niel
addikt

...inkább mondjuk úgy, GOW folytatásnak.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#20) boeing


boeing
senior tag

Igéretesnek tünik igy a videó alapján. :K

(#21) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

A Valve játéka az Ep3 legyen inkább 2010Q2-re, ha szabad kérnem. Mert már kb 2 éve meg kellett volna jelennie, ha nem régebben az epizódos elképzelés szerint.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#22) h-yle válasza bitblueduck (#21) üzenetére


h-yle
addikt

Jó lenne a címben is kijavítani, mert annyi köze van ehhez a Valve-nak, mint teszem azt a Mass Effect 2-höz.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.