Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Ez most jó vagy rossz? Szerintem egy 18 órás kampány elégnek kell hogy legyen mindenki számára.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) Skizz


Skizz
addikt

csak jöjjön már :)

(#3) bishoplogan válasza Nunder (#1) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Végülis a mai játékok alapján nagyon-nagyon jó... de ha úgy vesszük ez csak átlagos játékidő, mivel egy ilyen típusú gémek anno 40-50 órát bíztosítottak, ha nem többet.

(#4) twollah


twollah
nagyúr

18 ora sok vagy keves?

(#5) puttputt válasza bishoplogan (#3) üzenetére


puttputt
őstag

GTA4 nálam 30h volt :) Igaz, ez 3-4 hónap "munkája", s ha leszámítom belőle a "szórakozgatást", akkor csökken kb. 5h-val legalább :U Szerintem valahol ez a határ..., a 15-20 lenne az ideális talán... :F

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Hmm... régi időkben a 3 számjegyű játékidők mentek most? A 18 órával szerintem nem kell szégyenkezni.

(#7) Nunder válasza D1Rect (#6) üzenetére


Nunder
őstag

Igen. Gondoljunk csak a Diablo II-re... Belegondolni is rossz mennyit toltam régen. Sőt most vettem elő újra 2 hete :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

A Sacred 2-re azt mondják, hogy több ezer játékidőre futtja, nem sok ez egy kicsit? nem inkább több száz óra játékidő?

(#9) hülyegyerek válasza puttputt (#5) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nálam a GTA IV 180 !!! óráig tartott ,és 4 hónapig....És nem lett 100%,mert nem lövöldöztem le az összes galambot.Szóval a 18 óra egy sandbox játéknál elég siralmas....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#10) D1Rect válasza bishoplogan (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha ez igaz, be kell szereznem. :))
(#7) Nunder: Szerintem nálam is 4 számjegyű játékidő van a D2-ben.

[ Szerkesztve ]

(#11) venember83 válasza twollah (#4) üzenetére


venember83
nagyúr

Látom, óriási hsz-gyűjtésbe kezdtél mostanság. Nem vagy te olyan buta/alulinformált, hogy ne tudd ezt.

18 óra? Siralmas. Annó hónapokat játszottam pl Fifa verziókkal, minden évben. Most meg kijön egy játék 18 órával. Legalább ingyenes lesz? :W

(#12) TazLeacher válasza venember83 (#11) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A FIFA-val most el lehet játszani annyit, az nem nagy kunszt. (Vagy egy Tiger Wood's-al...). Szerintem nem rossz 18 óra. Sőt ideális.

A hír címe viszont vicces. Manapság, amikor általában 6-10 óra maximum egy játékidő, szerintem a 18 óra korrekt. Így "szemre hányni", hogy 18 óra...nem tudom.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) anulu


anulu
félisten

szerintem meg szánalmasan kevés. kevesebb mint 1 nap? ok, h gyönyörű, meg az ember arca leszakad a hangoktól meg ilyesmi, de egyszer valaki komolyabban nekiáll, és kb észre se veszi és végigtolta. 18 órát meg lehet ülni (rövidebb szünetekkel) a gép előtt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) puttputt válasza hülyegyerek (#9) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, hozzátartozik, hogy "cheaterkedtem" is, szóval, nyilván, "normál-üzemmódban" lett volna ez több is, pláne a "megkomplikált" misszió-újraindításnak - pl. nem mindenhol volt checkpoint.
Lényeg, hogy a 18h-ról valóban nem mondható, h. sok.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) hülyegyerek válasza TazLeacher (#12) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Azt ne feledd,hogy sandbox (pl:GTA-sorozat,Stalker,Far Cry 2,Saints Row1-2 )játékról van szó.Ebben a kategóriában felháborítóan kevés a 18 óra szerintem.Egy új Crysisnál ujjonganék ennyi idő hallatán,de azért ne vegyük már egy kalap alá a lineáris fps-eket,meg a "megyek amerre látok" játékokat.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#16) athomi


athomi
veterán

A 18 órás játékidő nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#17) TazLeacher válasza hülyegyerek (#15) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha 18 óra alatt végignypmható, az azt jelenti, hogy ha nem rohansz és nem vagy perfect, az simán 20+ óra, kevésbé gyakorlottaknak 25+ óra. Típus ide vagy oda, szerintem korrekt. Bár a játék egyelőre nem érdekel...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nem ez az első játék amit 18 órán belül végiglehet játszani, csak kitartás kell :))

(#19) TazLeacher válasza Black Dragon (#18) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ja, például ott új Terminator....

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) Black Dragon válasza TazLeacher (#19) üzenetére


Black Dragon
addikt

Meg még sok más jo játék:)

(#21) TazLeacher válasza Black Dragon (#20) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

1. A Terminátor mióta jó?
2. Nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, de a töbség úgy van vele, hogy minnél hosszabb annál jobb...

Nem értem az összefüggést :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22) finest


finest
őstag

A 18 óra SP-ben a mai átlaghoz képest elég jó. Mondjuk a trélert tekintve nem lesz belőle ütős multi és ilyen szempontból kell is a 18 óra játékidő, h eladható legyen.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#23) bishoplogan válasza TazLeacher (#21) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Tehát a "méret a lényeg" by Godzilla :DD

(#24) GreenGuy


GreenGuy
tag

Akinek három számjegyű játékidő kell,annak ajánlom a "Syobon Action" c. játékot :DD!

(#25) Ice!?


Ice!?
őstag

Szerintem a 18 óra nem kevés idő. A Prototype-al is játszottam ~10 órát, és tökéletesen elég volt.
Cod2-vel 4 év alatt hoztam össze ~600 órát.

[ Szerkesztve ]

(#26) ollie válasza D1Rect (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még régebben meg az 1 számjegyű játékidők, bár akkor még csak pár ember kellett egy játék elkészítéséhez, és pár hét/hónap alatt elkészülhetett.

[ Szerkesztve ]

***

(#27) Dr. Akula válasza Nunder (#1) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mint a 640k RAM is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.