Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Régebben én is foglalkoztam OS-ek újra telepítésével.
Nem kértem érte sokat, meg is értették az emberek, hogy ezért nem jár terméktámogatás is, nem is zaklattak utána mindenféle hülyeséggel.
Egyszer azonban minden jónak vége szakad.
Akadt egy személy, aki bebeszélte magának, hogy megfigyelik és szívatják őt. Minden apróságban amit nem értet valami összeesküvést látott. A mobilja is furán viselkedett szerinte. Mondanom sem kell főleg Facebook-ozásra használta a gépet és a mobilt is. Ilyenekkel jött, hogy valami megosztásról jelennek meg neki üzenetek. Mi az hogy megosztás, biztos lopják az adatait meg hasonló dolgok.
Ezekről a "fura" esetekről a munkatársainak is beszélt. Azok kaptak az alkalmon és elkezdték húzni, hogy biztos kémkednek utána. Természetesen közben jót nevettek rajta. Ez az egész tovább növelte benne a paranoiát, szépen bele is betegedett.
Mivel én telepítettem az OS-t és én állítottam be a routert is, így megvádolt, hogy biztos én csináltam valamit a gépével. Szerencsére én nem szokom felidegesíteni magam az ilyen dolgokon, hallottam közös ismerősöktől, hogy másokat is gyanúsítgatott. Azonban én voltam a középpontban.
Egy idő után le is tiltottam a hívásait.
Azóta senkinek sem csinálok meg semmit. Függetlenül attól, hogy figyelmen kívül tudom hagyni a nyilvánvaló hülyeséget, nem hiányoznak az ilyen vádak.

Mivel letiltottam a hívásait, így a következő üzenetet is csak véletlenül találtam meg a telefon spam mappájában egy évvel később:

"Holnap megyek a rendorsegre valakinek ugyis elkelvini abalhet meglasuk persze en vagyok a huje."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.