Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) The DJ válasza DarthSun (#10) üzenetére


The DJ
addikt

Na ez az igazi gyűjtemény, az enyém ehhez képest lópikula :D Ezekkel már múzeumot lehetne nyitni. Kíváncsi lennék hogyan jutottál hozzá ezekhez és mi is a célod velük. Egyesével vadásztad le őket vagy egyben lett meg a nagyja? :)

(#15) Csupingo: Megkoptak már az emlékeim, de az biztos, hogy nekem is folyamatosan fagyott a PR200-as Cyrix. Akkoriban Starcraft lázban égtem és sose tudtam befejezni a pályát, mert annyira hajtotta a játék szegény CPU-t, hogy folyamatosan kifagyott. Persze még nem értettem mi történik és annyit tudtam csak tenni, hogy percenként mentek. Aztán elkezdett nagyon zavarni a dolog így leoperáltam valahogy a gépházat és észrevettem, hogy nincs is rajta venti, csak egy borda, amit ha megfogtam, akkor leolvadt a kezem. Na több se kellett, hoztam az álló szobaventit, ráoperáltam a házra és úgy hűtöttem a procit :D Csoda nem történt persze, de kicsit tovább tudtam játszani mielőtt lefagyott. És tényleg vicces, hogy ez a folyamatos túlmelegedés nem tette tönkre a processzort.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.