Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajna azért jóval kisebb lesz a bejárható terület mint az első részben: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Puma K


Puma K
veterán

A hír láttán gondoltam ismét feldobom és megnézem ezt az új kiegészítőt... de...

"The Division 2 Ultimate Edition tulajoknak nem kell külön fizetnie a bővítményért, a többieknek 30 dollárba kerül majd a DLC. "

Elmennek ezek a búspics@ba :D

Mizu Ubi süllyed a hajó és a fanokat fejni kell? :))

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) Neoteric válasza .LnB (#1) üzenetére


Neoteric
addikt

Viszont állítólag valósághű lesz, mint DC. Division 1-ben nem ragaszkodtak ehhez, szóval nem az lesz, hogy egy az egyben áthozzák a Division 1 darabját hó nélkül. Sok lehetőség van ebben a játékban (a mostani $3-os ára szvsz vicc), reméljük jó lesz.

PSN: ne0teric_sAN

(#4) VágniValó válasza Puma K (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Igen, mert aki Year One Passt és GOLD editiont vett azzal fel lehet törölni a padlót, de az Ultimate vásárlókkal ezt már nyilván nem merik eljátszani. Szégyelljék magukat, féreg banda.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) velizare válasza Puma K (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

tbh, amekkora kib@szás volt eddig az ulti, ez a minimum.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6) Norb79 válasza Puma K (#2) üzenetére


Norb79
őstag

Én most vettem ultimatet a kínai holdújév napi extra akciójában 2020.01.21-én 18 euróért, le is töltöttem, egy másodpercet se játszottam vele, de nekem is azt írja, hogy fizessek 30 eurót, ha kell ez a kiegészítő is.
Szóval felmerül a kérdés, hogy honnan az infó, hogy az ultimatehez jár?

(#7) velizare válasza Norb79 (#6) üzenetére


velizare
nagyúr

így jobban megnézve szerintem tévesen került bele, mert mindenhol az ellenkezőjét írják.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#8) oriic válasza Norb79 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Onnan hogy a PR ceg akitol kaptam emailt pontatlan volt. De rakerdeztem, nem jar Ultimate-hez az uj DLC.

Elnezesg kerek mindenkitol ha felreertheto volt a hir. :(

Live-Die-Respawn

(#9) Norb79 válasza oriic (#8) üzenetére


Norb79
őstag

No, akkor rejtély megoldva. :(

(#10) Maxxy10 válasza oriic (#8) üzenetére


Maxxy10
addikt

Legalább lehetne valami kedvezmény rá...

(#11) VágniValó


VágniValó
addikt

Ezek utan a gold, ultimate vasarlok nyugodtan elegethetnek maglyan a ceget, ahogy az EA-val csinaltak az emberek a Battlefront kapcsan.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#12) Neoteric válasza VágniValó (#11) üzenetére


Neoteric
addikt

Mondjuk várható volt. Ultimate perpill $18, az új dlc-t meg $30-ért akarják adni. Ha ultimatetel játszható lenne, akkor mindenki azt venné már most. Úgy kellett volna csinálni, hogy az ultimateben benne legyen, de ne legyen ennyire akciós mint most.

PSN: ne0teric_sAN

(#13) .LnB válasza VágniValó (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pont reggel írtam a PS4 topikba, hogy megvettem az akciós Ultimate-et. Gondoltam legyen meg minden egyben. Aztán írták, hogy sz*rt se ér az Ultimate. Én azt hittem, hogy már rég jöttek a 2-höz is a Survival-hoz és az Underground-hoz hasonló kiegészítők. Hát nem. :) Azért ez elég gáz, főleg azoknak akik day1 vették az Ultimate-et, vagy a Gold-ot. Én még "jól jártam" kb ~2000-ért vettem pár skint, hurrá. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Backup-hatják a f@szt, az összes Tom Clancy-s játék + Far Cry egybeolvad, egy szar rohangálós lövöldét csináltak minden címből. Sztori zéró, térkép nagy, szaladj A-ból B-be közbe lövöldözz le mindenkit, loot-olj.
Már csak az AC-ben bízok, hogy nem fog elkurvulni ennyire, mivel nem lehet 200 méterről lekardozni az ellenfeleket.

(#15) rottenbull válasza VágniValó (#11) üzenetére


rottenbull
senior tag

Nem fogjak, legtobbjuk tudott olvasni. Ez mar az elejen tiszta volt, hogy mí jar hozza es mí nem.

(#16) Neurotoxin válasza .LnB (#13) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ez egészen várható volt. Ha Ubisoft=meg kell venni kőkeményen a gold edition, ha az ember nem akar később csengetni a DLC(k)-ért. Ezt már eljátszották az AC Origins-nél is az Ultimate-el....egy skin, egy béna kard meg 700 Helix nem éri meg az Ultimate árát. Mondjuk mindig van mivel játszanom, amellett, hogy egyre kevesebb az időm. Sose vettem semmit megjelenés napján, így később akciósan belepottyan a kosárba vagy marad a használt. Pont minap értem az AC: Odyssey végére (maradt néhány sidequest), most gondolkozom, hogy "behúzom" az akciós Season Pass-t a store-ból. Utóbbival az a bánatom, hogy kb a használt main game árral(6e)+ akciós(~6e)DLC-vel leszek pont ott, mintha akciósan vettem volna Gold Edition-t. Ezt mindig eljátszom, ha esetleg nem jönne be a játék elsőre.

Egyébként a sima Division 2 most Xboxéknál ~3.800 Ft akcióban, ami azért nem rossz.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#17) .LnB válasza Neurotoxin (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vagyok egy Ubisoft fan. Ezért nem is veszem meg sok játékukat. A Division első részéből indultam ki... Hát nem jött be. De így is csak 5k volt az Ultimate, szóval nincs gáz, inkább csak meglepett a dolog, hogy ennyire nem szolgálták ki az Ultimate és Gold tulajokat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#18) Neurotoxin válasza Rodi 4.80 (#14) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Sosem voltam nagy AC fan, de az Origins nagyon bejött, az Odyssey is, igaz a végére már a halandzsát skippeltem, mert annyira semmitmondó volt, de alapvetően tetszett, igaz, sokkal repetatívabbnak éreztem az előbbinél. A dialógusok meg néha abszolút nem voltak helyénvalóak, Kassandra athéni, Szókratésszel előadott szónoklatánál feszengtem, írtó gáz volt, Alkibiadészről nem beszélve. Miről is szól ez az egész? Dodge-olás, lootolás, menj el ide, öld meg ezt, hozd el azt. 100 óra után unalomba fullad, kíváncsi vagyok, hogy a rebesgetett Vikinges részben változtatnak-e valamit a formulán, bár sokat nyílván nem..

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#19) VágniValó


VágniValó
addikt

Rendben, a hiba bennem. Azonban, ha valamit megjelenés napján veszek netán előrendelem, és a legnagyobb csomagot választom (Division esetén Ultimate), akkor nálam ez azt jelenti, hogy a megjelenő tartalmakat is majd ingyé kapom. Persze ha No 1 vásárlóikkal ezt el lehet játszani, akkor miért ne tennék. Vegyétek, vigyétek. Az biztos, hogy ha Ubisoft, akkor én csak standard-ot veszek, majd később eldöntöm a kiegek leírása alapján mit szerzek be, szigoruan 100 uplay kredit beváltásával.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#20) marcarc


marcarc
senior tag

A második részt az első adta el, nekem csalódás volt, főleg, hogy várni kellett hogy kimaxolhasd a szarjaidat. Hát konkrétan nem volt kész a world tier 5 amikor már kiadták a játékot. KB, csak hogy ne bánjam meg a vételt kijátszottam (40 óra volt talán).

Ez a kieg tök jó meg minden, de kb ingyen kellene jönnie nem egy majdnem teljes játék áráért.

(#21) .LnB válasza marcarc (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az első rész mikor megjelent akkor meg kb semmi se volt kész. Mire rendbe tették azt a játékot, legtöbbünk 300+ órával a háta mögött, már reg abbahagyta... Vissza-vissza néztünk a nagyobb frissítésekre, és ennyi. Én pont ezért nem vettem meg a 2 részt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) velizare válasza marcarc (#20) üzenetére


velizare
nagyúr

persze, ingyen... esküszöm, mintha nem ezen a világon élnétek. még az alapjátékot sem adják ingyen, pedig várhatóan ki fog halni, mert aki még játszik, az áthúz márciustól new yorkba.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23) rottenbull válasza VágniValó (#19) üzenetére


rottenbull
senior tag

En mar a pontjaimat sem valtom be, van vagy 500. Elofizetek az uplay-en 6 honapra, kb egy gold verzios jatek ara es mindent vegig jatszok ami egy ev alatt megjelent es erdekelt is.

(#24) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

most nézem, akcíós a year 1 pass... abban CSAK ez van benne, vagy jön más is IDÉN?!
oder benne sincs, csak ilyen érdekteln f.zságok?!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) velizare válasza - = Zk = - (#24) üzenetére


velizare
nagyúr

nincs benne a dlc a year 1 passben.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#26) yericho800 válasza Rodi 4.80 (#14) üzenetére


yericho800
aktív tag

sajna unalmas :/ repetitiv.
simán játszok helyette a scummal :DD
:K

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.