Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) -Skylake- válasza Csapoati (#19) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Nekem nem tetszik, ergo mindenki hülye meg kisgyerek, akinek igen" 

Ez most valami uj divathullam itt a phn ? Mas topikban is kaptam mar ilyet, csak nemertem miert. Nembaj, ha valakinek bejon egy Asus RogPhone , attol az meg igenis minimum erdekesen mutat egy felnott ember kezeben (ennel a cikknel tokeletesen emlekszem, hogy megkaptam), ahogy az se ha valakinek bejon a forza 3 -4 , ami meg 1 ora gameplay alapjan egyertelmuen a 7-12 eves korosztalyt celozza elsodlegesen. Ez nem serto, csak egy eszrevetel ennyi. Nem kell magara venni senkinek, en is szeretem az animacios meseket de nem fakadok ki ha valaki aztmondja ovisoknak csinaljak oket, hisz 90-95%-ban ovisoknak keszul. Ahogy a forza is, meg a rogphone is. Engedjetek el.

A tobbit meg felettem leirtak, ugylatszik van akkora az atlageletkor/igeny a minosegre a tobbi ph felhasznalo koreben is, hogy nem en vagyok az egyetlen aki nem tud komolyan venni egy olyan autos jatekot, ahol minden 2.percben tudsz valami olyat produkalni az autoval, amit a valosagban gyakorlatilag lehetetlen a jelen fizika mukodese szerint. Huzhatunk erre ilyen fancy neveket, hogy "simcade" vagy mi a locs, de attol ez meg csak egy szar autos jatek marad, amiben a fizika nem letezik, az autoknak gyakorlatilag semmilyen sajat karakterisztikaja nincsen, nincs semmifele tores es ugy 1-1ben az egesz storyline annyi, hogy 20eves emberek a tenegrparton lamboval bulikaznak, neha meg leugratnak hegyekrol es hatalmas nagyok lesznek, mert 177meteres jump. Ha ez a "simcade" (mundjuk a sim szocska az elejen halalosan felesleges, epp itt a gond, hogy a szimulatorhoz nagyon nagyon koze nincsen) , akkor semmi baj, ez egy komolytalan mufaj, ennyi. Nem vicces, nem szorakoztato mert egyszeruen nem adtak semmit hozza az autozashoz, csak a teljes fizikat es valosagot kivettek azalol. Ezen az elvem egyebkent egy sims-bol is kilehetne venni a fizikat, aztan lehetne a levegobe epitkezni benne , meg lehetne futoversenyt rendezni ahol a Kossuth Lajos utcabol indulsz, de a marsig kell futni, pihi a hold sotet oldalan. Ez nem simcade, hanem pusztan egy faszsag. A forza detto.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.