Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Forza Horizon még mindig fényévekkel jobb választás. De sebaj, lesz ebből sok ingyenes hétvége elég hamar.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Anulu79


Anulu79
addikt

Este be is aktiválom magam. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lett.

(#3) wolfman válasza .LnB (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Ez is az a fajta program amivel játszaninem lehet, csak ökörködni.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) Crabface válasza wolfman (#3) üzenetére


Crabface
senior tag

Hiphopp tele lesz a youtube a clickbait-es challenge videókkal aztán mindenki elfelejti, mint az első részt... #grindfest

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A "készül az új Project CARS"-t honnan lehet tudni? Én még nem tudok semmit róla, meg ahogy néztem, a Google sem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) oriic válasza Csapoati (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Assetto Corsa lesz az, sry. Kevertem a kettőt. Bár PC-ből is jön a GO, szóval végül is... :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) Csapoati válasza oriic (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én meg már azt hittem, hogy lecsúsztam valami infóról. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Mister_X válasza .LnB (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PS4-eseknek is kell valami gumicsont jellegű FH-pótló ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) XuChi


XuChi
addikt

Én a BETA-t próbáltam XBox X-en, és PC-n is. A box verzió valami elképesztően rossz volt. 30-20FPS, ocsmány texturák. PC-n is megnéztem, ultra gafikai részletességen, és mérföldekkel jobb volt. Nem versenyeztem, csak vezetgettem 70-100km/h sebességgel, kreszt betartva, és úgy 40-50km-t vezettem le los angeles környékén. Nagyon élveztem. Adok neki egy esélyt. De csak így fogok vele játszani, mert a háztetőkön ugrálástól elszáll az agyvizem :D

(#10) .LnB válasza Mister_X (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Basszus, ps-es létemre, ezt a labdát rendesen feladtam. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Jeanne d'Arc

Kíváncsian várom!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) eisento


eisento
addikt

ez kimarad. Foleg ha ez is olyan bughalmaz mint az elso resz nem lehet platinazni mert a fejlesztok csesznek rad meg az ubi support is... persze mindig az a valasz, hogy csinald tovabb es elobb utobb badja, 2x mar megcsinaltam a 3200km offroad harmadjara tuti nem fogom... Raadasul ha repulni kell a forgastol kidobom a taccsot :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#13) Benito94


Benito94
tag

Pedig még az első rész megjelenése elött azt hittem értelmes játék lesz belőle, de nagyot tévedtem, a nagy és egésze szépen megcsinált területen kívül nagyon gyér lett az első rész is, de ez a második rész valami vicc szerintem... sikerült a sz@r első részt alulmúlnia.

(#14) Kasya


Kasya
nagyúr

Első résszel megszívattak...ezzel már nem fognak atverni.

(#15) -Skylake- válasza Kasya (#14) üzenetére


-Skylake-
addikt

En egesz eletemben azt hittem, hogy ez valami brutal komoly simulator, hat volt szerencsem jatszani egy orat a Horizon 3-al, istentelen nagy vicc ez a jatek. NFS Payback-el egy szintu ilyen 8 eveseknek valo rajkodas stb. Leges legelso quest, hogy offroad versenyzek egy G merga ellen, ami nem gurul, hanem egy tetves helikopter repteti. Utana menjek fel egy hegy tetejere es ugrassak le 150 metert egy mustanggal :D hatalmas vicc, en nagyon mast hittem errol a jatekrol. Legalabb ertem miert van 8szor akkora ps eladas, hat ha boxra ezek az "exkluziv huzocimek" akkor meg is erdemlik, hogy nem fogy a onex.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#16) GreatL válasza -Skylake- (#15) üzenetére


GreatL
őstag

A Forza Horizon sorozat a Midtown Maddnessből nőtt ki, más kérdés hogy az ezerszer jobb volt a maga idejében.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) XuChi válasza -Skylake- (#15) üzenetére


XuChi
addikt

Sajnos ez a komolytalankodás az ami kell a userek nagy többségének. Akik meg komoly open word simulátorra vágyik (mint én is ) az meg vesz egy használt autót és elmegy “krúzolgatni” a real world-ben. :)

(#18) ribizly


ribizly
veterán

Ez elég gyengus értékelés... Mondjuk nem számítottam erősebb eresztésre.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) Csapoati válasza -Skylake- (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"Nekem nem tetszik, ergo mindenki hülye meg kisgyerek, akinek igen" :U

Tisztában vagy az árkád autóverseny fogalmával? A Horizonok mindig is a funról szóltak, ennek megfelelően versenyzel repülőgép, helikopter stb. ellen, ugratsz nagyokat meg ilyesmi. 34 éves vagyok, de imádom mindhárom Horizont, ugyanis hihetetlen nagy élmény játszani velük. A Forza Motorsportokat is szeretem, az megint egy másik kategória (simcade), és még a szimulátorokat is. Nem értem miért ne férhetnének ezek meg egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) XuChi válasza Csapoati (#19) üzenetére


XuChi
addikt

Teljesen ok, hogy ilyeneket kell csinálni, de full ovoda.

Nem értem miért ne férhetnének ezek meg egymás mellett.

Mert míg buta arcade autós címmel dunát lehetne rekeszteni, addig open word SIMULATOR nincs, pedig lenne rá igény. De sajnos a buta arcade bohóckodásra sokkal nagyobb az igény mint a komoly simulátorokra.

És most ne kezd el sorolni a simbin és egyéb gyártók szimulátorait, mert nem zárt pályás unalmas kergetőzésről beszéltem, hanem OPEN WORD szimulátorról. Ugyanannyi és ugyanolyan minőségű autó felhozatallal mint egy forza horizon.

(#21) Mister_X válasza XuChi (#20) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondj már egy open world szimulátort és utána tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért nem töltötték be ezt a piaci űrt.

Továbbá, ha Dunát lehetne rekeszteni az arcade autós játékokkal, 2017 január óta megjelentek közül sorolj fel... mondjuk ötöt. Azzal egy pallót már lehet építeni a Duna fölé.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#22) Csapoati válasza XuChi (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Open worLd simulatornak semmi értelme nincs, már ne haragudj. Vagy konkrétan mi is lenne egy ilyen játékban? Veszel egy Lamborghinit, kimész vele az utcára, majd 200-zal felcsavarodsz a villanyoszlopra (hiszen ezeket nem könnyű vezetni), amitől totálkáros lesz (hiszen szimről beszélünk). Nem semmi gameplay lenne... A Horizonokban is megvan a lehetőség az assistok kikapcsolására, úgy már meglepően nehéz lesz - persze rendes törés nélkül

Egyébként van egy open world sim: a BeamNG. Tök érdekes, hogy nem lett sikeres, kb a kutya sem hallott róla.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) XuChi válasza Csapoati (#22) üzenetére


XuChi
addikt

Igen, mert az embereknek csak az egyszerű, bugyuta játékokra van igénye. Ez van....

[ Szerkesztve ]

(#24) wolfman válasza Mister_X (#21) üzenetére


wolfman
veterán

Az a k..va.nagy probléma hogy semmi fizikája nincs ezeknek a játékoknak. Száz métereket kell ugratni, autó nem törik (mondjuk ez inkább licence kérdés), farolgatsz stb. Nem csak szimulátor van és nem csak vér árkád. A szimulátorokat se szeretik, mert ahhoz meg már kormány kell.

Lehetne végre egy arany középút, hogy értelmesen hat egy fizika az autókra, de ne kelljen kormány meg finom gázadagolás. Régi NFS játékok ilyenek voltak. Manapság meg sok ilyen összepancsolt bulikázós autós játék jelenik meg aminek semmi értelme.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25) XuChi válasza Csapoati (#22) üzenetére


XuChi
addikt

Illetve még annyit, hogy igen 200 felcsavarodsz egy fára, mert béna voltál ennyi. Megtanulod az adott autó tulajdonságait, fizikáját, vezetési stílusát, és máris nem csavarodsz fel a fára vele. A másik, hogy miért kell minden játékban közelezően, pedal to the metal módon vezetni ? Lehet azt nyugodtan is, szépen, nyugdíjas tempóban.

Pl itt a Crew-ban imádtam 60-120km/h haladni egy random kibökött cél felé. Nem rohanok sehova, a térképet akarom felfedezni. Ennyi. Nekem egy darab versenyre sincs igényem egy ilyen játékban. Választhassak a 300-400 kocsi közül, és free ride módban felfedezgetek, a kreszt betartva vezetgetek. Ennyi. És ha mindezt teljesen élethű fizikával tehetném, tökéletes törés modellel, kifogyó benzin tankkal, váltakozó időjárás és napszak mellett, szavam nem lenne.

De e helyett minden open word az ezerrel nyargalás, át bokrokon, mezőkön, kerteken, ugratgatás lamboval, és egyéb ovodás szarakodásokra van felépítve. Ez a bajom!

(#26) Csapoati válasza XuChi (#25) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem engedik a gyártók a realisztikus törést a versenypályákon kívül, ezt tudomásul kell venni.
Amúgy nem tudom mi a bajod, van egy csomó szim, azokra is van igény... Csak az emberek versenyezni szeretnek, annak pedig a versenypályákon van a helye. Ha a te igényed szélesebb rétegekre is igaz lenne, már rég létezne open world sim is. De nem igazán létezik, illetve ott van a BeamNG, amit mondtam. A kutya se játszik vele kb.
Azt meg pláne nem értem, hogy szándékosan nem akarjátok érteni a "fun" szó tartalmát és folyamatosan óvodásoztok... Szomorú.

Wolfman: A régi NFS játékok a Porsche kivételével mind full árkád cuccok voltak, nulla realitással. Maradjunk annyiban, hogy amit billentyűzettel is el lehet vezetgetni (0 és 1, ez a két állása van a kormányzásnak és a gáz/féknek). az nagyon nagyon messze van a realitástól.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) XuChi


XuChi
addikt

De mi benne a FUN ??? Engem konkrétan inkább bosszantanak az ilyenek. És itt most nem arra gondolok hogy mustang (car) vs mustang (airplane), vagy a jeep vs buggy ala fh3. Hanem pl attól hogy lambo a tengerparti homokban, porsche a háztetőkön, és a gázoljunk keresztűl mindenen. Pl FH2-ben a szöllő földeken 😡

Miért kell elmenni az agyhalál irányába ?

Következő meg majd az lesz hogy tuningolt fűnyírokkal kell ugratgatni a felhőkarcolók tetején ????

[ Szerkesztve ]

(#28) #80123904 válasza XuChi (#20) üzenetére


#80123904
törölt tag

"addig open word SIMULATOR nincs"
Szóval mész 200-al belvárosban, lefotóznak, elveszik a jogsid és többet nem indíthatod el a játékot a következő 2 évben.

Végül-is tényleg kell a szimulátor.

# 27 - mert a játékos szimulátorozásban mi az élmény? Nem trollkodás a kérdés, hanem full komoly.
Sokkal jobb vezetni egy kicseszett trabantot is, mint a gép előtt szimulátorozni.
Egy icipicit sem képes átadni a legjobb kormány-pedál páros sem a kocsi rázkódását. Az erőt, ami a testedre hat gyorsulásnál-kanyarokban.

[ Szerkesztve ]

(#29) XuChi válasza #80123904 (#28) üzenetére


XuChi
addikt

Látom te sem akarod érteni :C

(#30) Csapoati válasza XuChi (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A fun az nem objektív dolog. Téged idegesít valami, másnak poén. A Crew 2-ben a transformersezés meg a háztetőn ugrálás már pl. nekem is sok, de valakinek biztos bejön. Nincs ezzel semmi gond, ami nem tetszik, azzal nem játszik az ember. De ettől még nem kell óvodásnak hívni azt, akinek tetszik. Az NFS-ekben se volt realisztikus (sőt...), hogy egy tuningolt Fiat Puntóval állva hagytad a Lamborghiniket, mégse tették ezt olyan sokan szóvá. Vagy amikor a Carbonban defektes kerékkel elmenekültem az autópályán a rendőrök elől... Tudomásul kell venni, hogy ezek játékok, így nem törekednek mindig a valósághűségre. A Horizon pedig dedikáltan "fun" játék, ezt kell szem előtt tartani.

Amúgy nekem egy olyan játék, amit te leírtál, 0 élvezetet okozna (sebességhatárok mellett a valóságban is tudok autózni, egy Lambonál meg ennek így nicns is értelme), ki se próbálnám.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) .LnB válasza #80123904 (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az se szimulátor. Mert 50-es táblánál 200km/h az 8 pont meg 300000 huf bírság, ha jól tudom. :D 300000 ft-os mikrotranzakciós befizetés után folytathatnád a játékot. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) wolfman válasza Csapoati (#26) üzenetére


wolfman
veterán

Elnézésedet kérem, de hülyeség amit beszélsz.

Egyfelől a gyártók engednek mindenféle törést a játékokba, csak minél rongyolhatóbbak, annál nagyobb licence díjatkell fizessenek. Nyílván a fejlesztők ezt elkerülendő, ezt nem teszik meg, csak karcokat fogunk látni. Na meg az hogy a töréseket le is kell modellezni, amire megint nem szeretnek időt fecsérelni, amit nemis csodálok már egy ideje, amilyen baromi felületes és kidolgozatlan játékokat szórnak elénk az elmúlt tizenévben.

Az igény szerintem meglenne részletesebb fizikára, már csak azért is mertfórumokon mindenhol olvasom, hogy ilyeneket várnak és tömegeknek van elege a driftelőskanyarokból, a 300kmph-s fékezésmentes, ugratgatunk tizenmétereket sérülésnélkül versenyekből. Szóval a NFS régi részei is árkádok voltak, de volt dinamika a versenyekben, nem volt ekkora f@szság egy menet, nem volt Turbo Boostos knightriderezéses ugratás stb. Volt tétje, igenis oda kellett figyelni a fékezésre, lassításra. Ezek már a Most Wantedben sem voltak meg, de azt meg másmiatt szerették sokan. Szóval nekem ezek az agyatlan vérárkád kihívásmentes semmilyen takony versenyautózásnak csúfolt alkotások sok minden érzést kiváltanak belőlem, csak a 'fun'-t nem.

Sztem meg keressünk valami jól értelmezhető megnevezést az olyan játékra ami se nem 100% arcade se nem 100% szimulátor, mert itt sok a félreértés.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#33) Csapoati válasza wolfman (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Van erre elnevezés, a simcade. Az pl a Grid sorozat, a Forza sorozat. A TDU-k is talán ilyesmik voltak. Viszont open world autósjátékok közül melyikben volt realisztikus törés? Mert pályaversenyzősből nagyon sok ilyen van. Régebben tuti volt olyan autógyártó, aki nem engedte a törést (ha jól emlékszem, a Ferrari), most nem tudom mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) G4ga válasza XuChi (#27) üzenetére


G4ga
őstag

Teljesen egyet értek veled.
Ez a játék a vicc a kategoria.

Annak idején a TDU2-vel toltam rengeteget. Kormánnyal játszottam. Élveztem, hogy autokázok csak a szigeten. Gyönyörködtem, a grafikában. Volt hogy többen összeálltunk és csak autókáztunk.
Mikor bejelentették a The Crew-t nagyon vártam.
Kiporbáltam és úgy döntöttem várok még vele van mivel játszani.
Aztán amikor ingyen bedobták, bezsákoltam. Nem kevés orát öltem bele, de nem hozta azt az élmény amit a TDU.

Aztán jött a Crew 2. Alphan és bétán is játszottam vele. Biztos, hogy nem veszem meg. Nulla valóság alap, teljesen elrugaszkodik a valóságtól.
Értem én, hogy játék... meg arcade, de akkor is.

Én pl. imádom az Euro Truck simulátort. szívesen játszanék egy hasonló autó szimulátorral. Szerintem sokan vannak így. Persze megértem, hogy nem trendi. Most az ilyen Crew féléknek áll a világ.
Kifogyhatatlan nitro, száguldás mindenhol, ugratás mindenhonnan...

(#35) XuChi válasza G4ga (#34) üzenetére


XuChi
addikt

Én a TDU1-el játszottam kormánnyal rengeteget, egy 350z és egy Lotus Esprit volánja mögött, illetve joypaddal egy Ducati nyergépen szeltem Oahu szigetét. Azóta sem volt még egy olyan élményem mint akkor. Jó kis Pentium D630 + 1950XT később pedig egy Asus EN7950gx2 társaságában Abit Fatalyti AA8XE alaplap + 1GB DDR2 Ram:D :C. Full grafikán tudtam játszani egy 20" 1680x1050-es monitoron. Elképesztően jó volt az a játék.

A második rész számomra egy rossz vicc volt. A Crew ingyen lett meg, és egészes élvezetesnek mondanám, ez a második rész sem rossz, természetesen csak addíg, amíg nem kell repkedni, ugratgatni, marháskodni a háztetőkön és társai. Bevallom, pénzt nem adok érte, majd ha egyszer ingyen lesz, akkor játszom vele pár órát és kuka.

[ Szerkesztve ]

(#36) Silεncε válasza -Skylake- (#15) üzenetére


Silεncε
őstag

Arról nem a játék (főleg nem az Xbox) tehet, hogy el vagy tájolva... :U A simulator(osabb) a Motorsport széria, a tisztán arcade pedig a Horizon. Namost akkor, PS4-re milyen komoly autós játékot tudsz mondani? GT Sport meg Driveclub? ;] Mindkettő olyan nagyon jól sikerült... :D

(#37) G4ga válasza XuChi (#35) üzenetére


G4ga
őstag

Sokan mondtak akik az tud 1-el játszottak, hogy a ketto nem olyan lett mint az 1.
Nekem az sajnos kimaradt.
De én azt mondom nem voltak benne, legalább is én nem talalkoztam olyan hibával, hogy nem tudok befejezni egy küldetést mert bugis.
A crew tele volt ilyennel.ettol függetlenül jól el voltam vele.

Ez a 2-már nem nekem keszult kategória. Lehet öreg vagyok már... :)
De nem élem már ezt az ugrabugralast amiről Te is írtál.
Motorcsónak meg tetszik... de a repulozes... nem tudom.

(#38) lmno válasza XuChi (#25) üzenetére


lmno
őstag

“Nekem egy darab versenyre sincs igényem egy ilyen játékban. Választhassak a 300-400 kocsi közül, és free ride módban felfedezgetek, a kreszt betartva vezetgetek. Ennyi.”

Ezt miért is nem teheted meg a Horizonban?
Amúgy meg ezeket a repülő/helikopter stb. elleni versenyeket a Top Gear inspirálta.

(#39) XuChi válasza lmno (#38) üzenetére


XuChi
addikt

Megtehetem, csak ott meg a zsebkendőnyi terület ami zavar. :R

(#40) -Skylake- válasza Csapoati (#19) üzenetére


-Skylake-
addikt

"Nekem nem tetszik, ergo mindenki hülye meg kisgyerek, akinek igen" 

Ez most valami uj divathullam itt a phn ? Mas topikban is kaptam mar ilyet, csak nemertem miert. Nembaj, ha valakinek bejon egy Asus RogPhone , attol az meg igenis minimum erdekesen mutat egy felnott ember kezeben (ennel a cikknel tokeletesen emlekszem, hogy megkaptam), ahogy az se ha valakinek bejon a forza 3 -4 , ami meg 1 ora gameplay alapjan egyertelmuen a 7-12 eves korosztalyt celozza elsodlegesen. Ez nem serto, csak egy eszrevetel ennyi. Nem kell magara venni senkinek, en is szeretem az animacios meseket de nem fakadok ki ha valaki aztmondja ovisoknak csinaljak oket, hisz 90-95%-ban ovisoknak keszul. Ahogy a forza is, meg a rogphone is. Engedjetek el.

A tobbit meg felettem leirtak, ugylatszik van akkora az atlageletkor/igeny a minosegre a tobbi ph felhasznalo koreben is, hogy nem en vagyok az egyetlen aki nem tud komolyan venni egy olyan autos jatekot, ahol minden 2.percben tudsz valami olyat produkalni az autoval, amit a valosagban gyakorlatilag lehetetlen a jelen fizika mukodese szerint. Huzhatunk erre ilyen fancy neveket, hogy "simcade" vagy mi a locs, de attol ez meg csak egy szar autos jatek marad, amiben a fizika nem letezik, az autoknak gyakorlatilag semmilyen sajat karakterisztikaja nincsen, nincs semmifele tores es ugy 1-1ben az egesz storyline annyi, hogy 20eves emberek a tenegrparton lamboval bulikaznak, neha meg leugratnak hegyekrol es hatalmas nagyok lesznek, mert 177meteres jump. Ha ez a "simcade" (mundjuk a sim szocska az elejen halalosan felesleges, epp itt a gond, hogy a szimulatorhoz nagyon nagyon koze nincsen) , akkor semmi baj, ez egy komolytalan mufaj, ennyi. Nem vicces, nem szorakoztato mert egyszeruen nem adtak semmit hozza az autozashoz, csak a teljes fizikat es valosagot kivettek azalol. Ezen az elvem egyebkent egy sims-bol is kilehetne venni a fizikat, aztan lehetne a levegobe epitkezni benne , meg lehetne futoversenyt rendezni ahol a Kossuth Lajos utcabol indulsz, de a marsig kell futni, pihi a hold sotet oldalan. Ez nem simcade, hanem pusztan egy faszsag. A forza detto.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#41) #80123904 válasza -Skylake- (#40) üzenetére


#80123904
törölt tag

Az a baj, hogy a személyes véleményedet tényként próbálod meg közölni.
"a forza 3 -4 , ami meg 1 ora gameplay alapjan egyertelmuen a 7-12"

Ez hasonlóan nagy baromság, mint a programozásnál a kijelentésed, miszerint: "Ez egy nyelv, mint az angol."

Én nem tudom hány éves vagy, mert vagy túl fiatal(18-) vagy túl öreg (55+), de a világ nem a te nézeteid szerint van jelen (főleg ha azok butaságok).

(#42) lmno válasza -Skylake- (#40) üzenetére


lmno
őstag

Nagyon lejön a hszedből, hogy kb. csak 5 percet játszottál vele, vagy a videók alapján ítéled meg.
A simcade-et feletted nem a Horizonra, hanem a Forza Motorsportra írták (segítek: az egy másik játék).

"az autoknak gyakorlatilag semmilyen sajat karakterisztikaja nincsen"
Nem igaz, kb. mindegyiknek más az irányítása. Kikapcsolt segítséggekel egy Ferrarit pedig nem olyan könnyű az úton tartani.

"nincs semmifele tores"
Ez sem igaz, még ha nem is ripityára, de le lehet zúzni az autókat. Ha az első kanyarban lefejeled a falat, ott már nem nagyon leszel első.

"az egesz storyline annyi, ..."
Minek sztori egy autós játékba? Ez nem NFS (hálistennek)

(#43) Csapoati válasza -Skylake- (#40) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mas topikban is kaptam mar ilyet, csak nemertem miert.

---> ami meg 1 ora gameplay alapjan egyertelmuen a 7-12 eves korosztalyt celozza elsodlegesen.

Szóval nem érted, oké. :) Persze, nyugodtan ovisozz itt burkoltan tovább, csak ne csodálkozz, ha kapod a viszontválaszokat a fellengzős dumád miatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) Mister_X válasza Csapoati (#43) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Rajta van az ESRB 3 a dobozon vagy sem? Naugye ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45) wolfman válasza -Skylake- (#40) üzenetére


wolfman
veterán

minden 2.percben tudsz valami olyat produkalni az autoval, amit a valosagban gyakorlatilag lehetetlen a jelen fizika mukodese szerint. Huzhatunk erre ilyen fancy neveket, hogy "simcade" vagy mi a locs, de attol ez meg csak egy szar autos jatek marad

Nem nem, azt hiszem rosszul fogtad fel a korábbi írásokat. A 'simcade' az amire úgy átlagban elmondható, hogy nagyon sokan vágynak. Ez az az autóversenyes megoldás, amikor van fizika, de nem kikötés a kormány+gázpedál a játékhoz (pl. Richard Burns Rally ; NFS Shift 1, 2 stb.), de érezni, hogy van az autónak tehetetlensége, olykor fékezni kell, taktikázni, minden autó egy kicsit más. És attól is igen messze áll jobb esetben, amikor startnál megnyomod az előre nyilat, kanyarokban meg a jobbra balra nyilat és ennyi, közben meg ugratgatsz tizen, száz métereket, autó semmit nem sérül, fizika gyakorlatilag nulla, minden második kanyar kizárólag driftelve vehető be 400kmph sebességnél is (mint ahogyan az mostanában sikk a NFS játékokban).

Nekem ami az elmúlt években tetszett ilyen simcade (mint most megtudtam az elnevezést) játékok, azok a Dirt Rally (na mondjuk itt lehet billentyűvel is, de nehezebb versenyeket csak kormánnyal, szóval határeset :) ), Race Driver Grid, Grid 2, Dirt 3, 4, stb. Sok újabbat már nem próbáltam időhiány miatt.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.