Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bwoay


bwoay
nagyúr

fáj a helyesírás

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2) ttower


ttower
aktív tag

8-can :Y
2008.II.-án megjelent he? :F

van valami konkrét sztorija a játéknak vagy csak a menj-ölj típust képviseli?

[ Szerkesztve ]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#3) gtamate2 válasza ttower (#2) üzenetére


gtamate2
veterán

hiba javítva :)

*Sn0w

(#4) gtamate2 válasza ttower (#2) üzenetére


gtamate2
veterán

Hát a sztori az a menj és ölj típusú inkább...

*Sn0w

(#5) cizoe


cizoe
őstag

Szia!

1. A helyesírásra, fogalmazásra jobban figyelhetnél. Bár ahogy jobban átolvastam inkább elütések, nem is ökör hibák. Figyelj jobban, vagy ha hajlamos vagy félreütni, nem koncentrálni erre, akkor legalább egy helyesírás ellenőrzőt futtass le rajta. Hidd el, tök jó lesz úgy felrakni címlapra.
2. Érdekesen pontozol... Ha a játék pályái monotonok, unalmasak, akkor nem értem, miért kapott az "Ötletek"-re 9/10-et...
3. Szívesen olvastam volna még a fegyverekről, vagy egyáltalán arról: hol, mikor játszódik a sztori.
4. Írhattál volna kicsit többet, mert ez így sajnos nem teszt.
5. Sokkal szebb az írás, ha teszel bele képeket. Ha túl nagyok, kattintható képet is berakhatsz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6) jasohn


jasohn
tag

Ha ez kezdő tesztjeid egyike, akkor kezdetnek nem rossz,és kibővített tartalommal, kicsivel kifinomultabb fogalmazási technikával és gazdagabb szókinccsel még lehet valami ebből a kezdetből.
Csak így tovább!!! :C

(#7) djxp01


djxp01
senior tag

nem akarom senkinek se a kedvét elvenni, de ez a futni-lőni stílus kb 2 percig tart nálam. 10 perc után vérunalmas... de kinek a pap , kinek a papné...
A hangok, és a grafika ott van a szeren, de megint csak egy 10éveseknek való-70es IQ-t igénylő futi-lövi játék :-)

regisztrált: 2005-07-05

(#8) gtamate2 válasza cizoe (#5) üzenetére


gtamate2
veterán

1.Oké legközelebb megpróbálok jobban figyelni íráskor :)
2.az ötletekre azért adtam annyit mert magák az öteltetek jók csak a megvalósítás hagy egy kis kívánnivalót maga után

A többi tanácsot köszi a következő írásnál megfogadom :)

*Sn0w

(#9) gtamate2 válasza djxp01 (#7) üzenetére


gtamate2
veterán

Hát nagyrészt igazad van, de egy kis módosítással sokkal jobb lehetett volna az biztos.
És nos igen igaz,de még a 10 évesek ezzel nem nagyon játszhatnának mert 18-as korhatórú..

*Sn0w

(#10) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Hááááát, biztos bennem van a hiba (Crysis single se volt több 2 óránál 4 nekifutásra :( ), de 5 perc után uninstal és SHIFT+DELETE :(

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#11) aBONiE


aBONiE
csendes tag

Minimum/ajánlott gépigénynél: 2000 és XP?
A Games for Windows sorozat véletlen nem pont Vistán muzsikál a legjobban :F

(#12) gtamate2 válasza aBONiE (#11) üzenetére


gtamate2
veterán

nem feltétlenül ugyan olyan jó lehet XP-n is.Én ezt a hivatalos honlapról szedtem nem tudok nyilatkozni,nem az én agyszüleményem :).

*Sn0w

(#13) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Az egész játékban nekem csak az tetszik hogy elfut egy Radeon 9600Pro karin is! Így unokaöcsémék már be is tervezték a vásárlását. :)
(a demó játszatóan futott náluk, természetesen nem maxon :) )

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#14) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Utóbbi idők leges-legcsúnyább,és legirányíthatatlanabb pc-s játéka....szerintem még az új Soldier of Fortune is űbereli.Lehet érte támadni,de ezt nem tarthattam magamban.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#15) Silenzio


Silenzio
addikt

Lehet gonosz leszek, de igazából csak hülye lehet aki nem ad igazat: ha már ennyi időt szántál a tesztelésre, tiszteld annyira magad, és tisztelj annyira másokat, hogy nem adsz ki a kezedből egy ilyen trehány munkát. Fogalmazás, helyesírás, kapkodtál és összecsaptad. Ennek így semmi értelme.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#16) gtamate2 válasza Silenzio (#15) üzenetére


gtamate2
veterán

Kezdő tesztem volt, tudom hogy rosszul sikerült, elnézést a helyesírásért is a Call of Duty 4-es már láthatóan jobb lett szerintem és most jön az új..

*Sn0w

(#17) Silenzio válasza gtamate2 (#16) üzenetére


Silenzio
addikt

Rendben! Kiváncsi vagyok. :))

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.