Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Jók az új Thermalright hütők. Kiváncsi vagyok, hogyan szerepelnek. Részletes tesztet!

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#2) Franklin


Franklin
addikt

És annak a ''tévézéshez, mozizáshoz'' kitalált Samsung TFT-nek mekkorák a betekintő szögei? Azok is igazodnak a mozizáshoz? :-)

(#3) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem ez a Asus M2N-E alaplap nagyon tetszik! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4) dante3 válasza AMD Power (#3) üzenetére


dante3
addikt

52790 ft -ért van nálunk Székesfehéváron!
Lehet érdemesebb lesz megvárni az Abit fatal1ty lapját,hátha olcsóbb lesz!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#5) joshua7 válasza dante3 (#4) üzenetére


joshua7
veterán

Az M2N-E? Az 'kicsit' drága lenne annyiért. :)

Semper Fi

(#6) cousin333 válasza AMD Power (#3) üzenetére


cousin333
addikt

Ezzel nem vagy egyedül

És hajrá Anglia! ;)

"We spared no expense"

(#7) joshua7 válasza cousin333 (#6) üzenetére


joshua7
veterán

Akkor már Hollandia! :)

Semper Fi

(#8) dante3 válasza joshua7 (#5) üzenetére


dante3
addikt

Igazad van elnéztem! Amit leírtam az M2N32-SLI Deluxe! :B

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#9) NorDezs


NorDezs
senior tag

Jónak tűnik ez a chip hűtő. Teszt mikor lesz? :U

(#10) dante3


dante3
addikt

Most nézem az M2N-E csak 28200 ft! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#11) CriticalHit válasza dante3 (#10) üzenetére


CriticalHit
őstag

Na, csak lejjebb ment az ára ;]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#12) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Eddig ugy volt hogy minden uj fejlesztés hatalmas változást hoz. Utána elérkeztünk oda hogy ez a fejlődés lelassul, és még nem is hoznak nagy változásokat. És most meg ott tartrunk hogy azért fogunk pénzt kiadni, ami nem hoz teljesítmény töbletet. Kezdem elveszíteni a fonalat, régen spórolt az ember fél-egy évet és az uj konfigjától tátva maradt a szája, ma meg, ugyan azt a teljesítményt kapja, más küllemmel és ficsörökkel.

sírni tudnék

Persze az off a DDR2 eljövetelére utal, bocska

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#13) dante3 válasza CriticalHit (#11) üzenetére


dante3
addikt

:B :U

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#14) joshua7 válasza CocooN-z (#12) üzenetére


joshua7
veterán

Nem kell megvenni. Ennyi.

Semper Fi

(#15) MaUser


MaUser
addikt

Szerencsétlen nf4-es lapomra fél éve kergetek valamilyen normális és halk chipset (-set) hűtőt, de csak az Alphacoolnál találtam eddig egy méregdrága blokkot. A HR-05 a gyártó szerint rámegy a sima nf4-es és sli-s lapokra is, amelyeknél ugye a vga a chip fölé lóg. Sajnos egyik tesztben sem vizsgálják a hűtőt, hogy tényleg rámegy-e ilyen lapokra... Remélem itt a PH!-n megnézitek Rudi.;)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#16) cousin333 válasza joshua7 (#7) üzenetére


cousin333
addikt

Ez mitől teszt amúgy?

Az is jöhet ;)

"We spared no expense"

(#17) #65675776 válasza MaUser (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

Itt a megfelelő foglalattípust kiválasztva megtekintheted a kompatibilitási listat: [link]

Persze nem kell mindent elhinni, szerintük az AN8 Ultra-val nem kompatibilis (a sima AN8-cal viszont igen). Ebben az esetben inkább arról van szó, hogy nem érdemes cserélni (Silent OTES rulez).

[Szerkesztve]

(#18) MaUser válasza #65675776 (#17) üzenetére


MaUser
addikt

Láttam a listát, de több lapot is ismerve a listáról eléggé meglepődnék, ha felférne rájuk egy normális méretű vga mellett a hr-05. Szóval azt nem tudom, hogy ez egy ''ezekre a lapokra fel lehet rakni a hűtőt'' lista (mint a dx9 compatible), vagy egy ''ezekre a lapokra fel lehet rakni a hűtőt, akkor is ha van benne normális méretű videókártya'' lista (dx9 compliant:) ). Tts-ék szerencsére cserélik, ha nem lesz jó, így hamarosan kiderül...

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#19) BobMaster


BobMaster
senior tag

Hali,

T60-hoz: a 2007-F4G-be igazán nem hiányzik ennyi pénzért +512 RAM, miután a 15''-os kijelző SXGA+ felbontású és IPS paneles.

És szerintem kicsit túláraztátok, jó vastag zsírt tettetek rá :)

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#20) #65675776 válasza MaUser (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha a VGA az nF4 felé lóg, akkor felesleges még csak meg is próbálnod.

(#21) MaUser válasza #65675776 (#20) üzenetére


MaUser
addikt

Most is egy Zalman nb32k van rajta úgy, hogy fölé lóg a kártya. Ha kis reszeléssel befér, már nincs semmi gond.;) Van egyáltalán olyan kártya, ami nem lóg a sima nf4 chip fölé?

[Szerkesztve]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#22) #65675776 válasza MaUser (#21) üzenetére


#65675776
törölt tag

AN8-on egyik kártya se lóg felé, mert sokkal értelmesebb elrendezésű a lap.

(#23) Gergo_pet


Gergo_pet
aktív tag

Hát nem rosszak ezek az asus alapok az biztos, nekem nagyon tetszik ez a fajta chipset hutes megoldás, kérdés, hogy mennyire tuningbarát a dolog. Mert azért egy jo alapos tuning során elkezd melegedni az is rendesen, kiváncsi lennék a hőfokokra, remélem majd lesz teszt. Ja igen és az a chipset hutotorony nagyon durva, ugy érzem sikerult jobbat csinálniuk, mint a zalmi. Lehet hamarosan beszerzek egyet, csak férjen el a TT big typhoon mellett.

A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

(#24) BRinyo


BRinyo
aktív tag

Az ASUS lapok rendben vannak, csak kérdem, mit fognak tudni többet nyújtani az AM2-es procik, ha már itt a woodcrest?
IBM T43p laptop-om van, és elég igénytelennek tartom az összeszerelés minőségét. Kiépítettsége ellen nincs kifogásom (ez van:[link]), viszont kicsit bosszantónak tartom az igénytelen dvd-író beépítést. Nekem pl jobban tetszene egy slot-load -os modell, de nincs is ilyen lehtőség. A 3év garancia mindent visz, az is kár, hogy minden akkura csak 1 év van....

(#25) MaUser


MaUser
addikt

A kártya és a felszerelt hr-05 között van 3-4mm, így simán elfér, csak egy kis szivaccsal el kell tartatni a vga-tól, mert elforog a helyén a rögzítés miatt.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#26) #65675776 válasza BRinyo (#24) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Woodcrest-nek mi köze a desktop szegmenshez? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.