Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Hmm, kezdem sajnálni, hogy az E90-el nem mentem el semmi szinglipartyba, kidobtam volna az asztalra és én lettem volna a király. Hiszen az még ennél is drágább! :)

Móka volt, bocsánat, nem akartam senkit megbántani. A véleményem a dologról: legyen ilyen luxuskategória, de ne úgy beszéljünk róla, mintha az ''igényes telefon'' kategória ezzel lenne egyenlő, hiszen 100e alatt is vannak olyan igényesen összerakott telefonok, amiket nem gáz elővenni a sofőr által vezetett S Merciben..
Ennek, valamint annak a ténynek a fényében, hogy az a 100e-s cucc valószínűleg kétszer ilyen okos, bátran kijelenthetem, hogy ez a telefon villogásra van, kb. rajta kéne hagyni az árcimkét. Viszont ettől függetlenül elvárható lenne, hogy funkcionalitásan ne legyen ilyen elmaradott, hiszen ha villogni van, ha nem, 200e forint. Fél giga memória, miniUSB (egyébként sztem vmi fedő is kéne rá, gáz, hogy így kandikál ki a port..), üvegszarság kihangsúlyozása (elvileg emiatt egyedi, nem?).

Persze mindenki arra használja a telóját amire akarja. Viszont komolyan kedvet kaptam, ha a következő durvaságot fogom tesztelni, kicsapom az asztalra a lányok előtt és megnézem mi lesz. Szerintem semmi, ahhoz más helyre kéne mennem, mint szoktam.. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.