Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54) Bog válasza kowk (#52) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

?
a legfobb problema az, hogy nem tenykent kezeled, hogy szar es draga. ugyanmar! mindenki tudja (igen, meg a muveletlen taho maffiozok meg a segghulye artardok is), hogy ezek a telefonok mind hot ratyik, baromi dragak; es a nokia meg ezek kozul is kiemelkedik, magasan!

De. Tényként kezelem. Ezért lett ilyen a cikk. Esetleg istenítem kellett volna?

hosszu tavon az egyetlen egeto problemam, hogy hasznalhatatlan a bongeszoje! meg lehet szokni, hogy szarok az also gombok, meg lehet szokni a sulyat, a memoriakartya hianyat, a nullfelbontasu kijelzot, a gyenge hangerot, hogy ''zippo kattintgatasnal'' lejon a hatlapja, hogy szar az akksi..

hát igen, ha már kiadok érte ennyi pénzt, akkor a minimum, hogy ezeket megszokom, hiszen ez mégiscsak egy Nokia, meg kell szoknom, bizony...

eredendo gyulolet van benned vagy a nokia vagy a nokia presztizs szeriajaval szemben.

Olvass E65, 6290, vagy 6120C tesztet, és értékeld át az eredendő gyűlölet fogalmát

pedig mar arra is volt pelda, hogy bealltam egy teli piros7es melle fotozni ([link]), le se szartak. igy egyre inkabb kenytelen vagyok azt hinni, hogy picit megnyomod a cikkeid ezen reszet.

Nem mozgok buszok közelében. Viszont mozgok olyan emberek közelében, akik fogékonyak a telefonokra.

a microusb-s rinyat nem minositem, nezd meg a celkozonseget.

A célközönségnek vajon nem számít, hogy a headset csak egy bazári barkács-megoldással csatlakoztatható?

menj le valami idiota szingli partyba es kattintsd ki ketszer a csajok elott, utana gondolkodj el a dolgon.

komolyan ez minősít egy telefont???

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.