Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) kowk


kowk
tag

Hat bog, ez a cikk kritikan aluli lett! mindig szivesen olvasom a tieidet, az elso bekezdes utan latszik, h nem kell felscrolloznom, h ki irta. itt viszont azt kellett eszrevennem, hogy valamilyen eredendo gyulolet van benned vagy a nokia vagy a nokia presztizs szeriajaval szemben.

a legfobb problema az, hogy nem tenykent kezeled, hogy szar es draga. ugyanmar! mindenki tudja (igen, meg a muveletlen taho maffiozok meg a segghulye artardok is), hogy ezek a telefonok mind hot ratyik, baromi dragak; es a nokia meg ezek kozul is kiemelkedik, magasan!

en sirocco owner vagyok es rohadtul nem neznek meg az utcan. pedig mar arra is volt pelda, hogy bealltam egy teli piros7es melle fotozni ([link]), le se szartak. igy egyre inkabb kenytelen vagyok azt hinni, hogy picit megnyomod a cikkeid ezen reszet.

a microusb-s rinyat nem minositem, nezd meg a celkozonseget.

vegszokent annyit, hogy olykor party utan 3-4-5 napig neha bennefelejtem a kartyat es hosszu tavon az egyetlen egeto problemam, hogy hasznalhatatlan a bongeszoje! meg lehet szokni, hogy szarok az also gombok, meg lehet szokni a sulyat, a memoriakartya hianyat, a nullfelbontasu kijelzot, a gyenge hangerot, hogy ''zippo kattintgatasnal'' lejon a hatlapja, hogy szar az akksi.. engem csak az msn hianya dofott sziven. azoknak pedig akik szerint ez egy szar telefon.. nos. menj le valami idiota szingli partyba es kattintsd ki ketszer a csajok elott, utana gondolkodj el a dolgon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.