Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Hetfield0405


Hetfield0405
csendes tag

Szia!

Csak egy kérdésem volna V3XX vagy Samsung L760V ? :(
Az érdekelne melyik bírja ki kb a 2 évet
a V3x-el már megsz.. ezért félek egy kicsit a motorolától!
De maga a teló tetszik :))

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#102) Viktor0610 válasza Hetfield0405 (#101) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a Samsungot venném, bár a Motorola kijelzője jobb és HSDPA-képes is, viszont ebből adódóan a készenléti ideje rövidebb lehet...

Egyébként meg használd ezt a topikot a továbbiakban, ez itt off.

Samsung Galaxy A54

(#103) ans válasza Viktor0610 (#102) üzenetére


ans
aktív tag

Moto V3xx-nél be lehet állítani, hogy ne használja a 3G hálózatot, és ilyenkor az akksi jóval tovább bírja.

(#104) Viktor0610 válasza ans (#103) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez ok, de akkor miért is vennék 3G-képes mobilt? :D

Samsung Galaxy A54

(#105) ans válasza Viktor0610 (#104) üzenetére


ans
aktív tag

Ha net kell, bekapcsolod a 3G-t. Telefonáláskor kikapcsolod.

(#106) Viktor0610 válasza ans (#105) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt próbáltam én is, de inkább az egyik típuson hagyam az állandó váltogatás helyett. :D

Samsung Galaxy A54

(#107) _seth_


_seth_
veterán

Mennyit bír az akksija?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#108) Gézuka1976 válasza _seth_ (#107) üzenetére


Gézuka1976
csendes tag

Helló!

Nekem 3-4 nap de ha netezek ill. wapolok meg sokat beszélek akkor 1-2 napra csökken de azt hiszem ezt elfogadható :)

Üdv G

(#109) BossBoss


BossBoss
őstag

Nekem 6120 classic nokiám van. Szeretném egy ilyenre lecserélni? Vélemény?

(#110) Viktor0610 válasza BossBoss (#109) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem rossz ötlet. ;)

Ez jobb, mint a Motorola V3xx.

Samsung Galaxy A54

(#111) Gézuka1976 válasza Viktor0610 (#110) üzenetére


Gézuka1976
csendes tag

csatlakozom Vik-hez!
Én is csak azért használom a V3XX-et mert céges teló, de a fiókban ott vár üzemre készen egy E65 :C

Üdv G

(#112) adeon83


adeon83
tag

Néhány további gyengéi a telefonnak:
- Nem tudom Ti is tapasztaltátok-é, de nekem nagyon gyengén operál a kamerája, mintha megnyújtaná a fotók széleit... Ja, és villanyfénynél gyakorlatilag használhatatlan (gondolom ezzel az összes mobilcam is hasonlóképpen van),
- naptárban kiírhatná az aktuális hetet,
- kihangosítója bizonytalan, nagyon közel kell hajolni beszélgetéskor, és akkor is halk vagy a túloldalt...állítólag.
- Kisebb ragasztási hibát véltem felfedezni a kamera előtt lévő átlátszó burkolaton (ezen lelhető fel a "1,3MP, 4x Zoom" felirat), ami annyit tesz, hogy a kamera feletti része egy picit eláll a telefon síkjától (egyébként nem vészes, apró gyártási foly. hiba... :(( )
- kicsit fárasztó ennyire vigyázni a telefonra, ugyanis speckó felületkezelése van a nyitható/zárható résznek, és nagy óvatosságot igényel a karctól való védelem :(((

Na ennél több negatívum hirtelen nem jutott eszembe...
Uff

[ Szerkesztve ]

''Egyszer egy lány felhívott: Gyere át, nincs itthon senki! Átmentem, tényleg nem volt otthon senki'' Rodney Dangerfield

(#113) csigafej


csigafej
tag

sziasztok, tudja vki hogy hogyan lehet skineket (azaz themes-t)felrakni a telefonra ?

(#114) dante3


dante3
addikt

Adott egy ilyen mobil, egyik naprol a másikra nem kapcsolt be, semmi külső behatás nem történt, nem lett leejtve, mi lehet a probléma? Ötleteket várok, aksi jó!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#115) Viktor0610 válasza dante3 (#114) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem szoftverhiba. Szerviz.

Samsung Galaxy A54

(#116) dante3 válasza Viktor0610 (#115) üzenetére


dante3
addikt

Thx, jobb ötletem nekem sincs! Csak kicsit fura, hogy este leraktam, reggel felkelek és se kép, se hang, nem tudom mi történt vele "pihenés" közben! :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#117) Gézuka1976 válasza dante3 (#116) üzenetére


Gézuka1976
csendes tag

Még annyit próbálj meg hogy vedd ki a memo kártyát engem egyszer egy V3X így szivatott meg! :(
Tönkre ment a memo kártya és nem akart az istennek sem elidulni a teló, aztán valamiért kivettem belőle és bekapcsoltam és müködött :)
LOL szóval szerintem próbáld ki memó nékül!

Üdv G

(#118) Trane válasza dante3 (#116) üzenetére


Trane
csendes tag

Az enyémmel pontosan ez történt szeptemberben (akkor lehet hogy típus hiba?). Bevittem a Tisza utcai Motoker szervízébe. Megnézték, nem tudtak semmit se csinálni vele. Bevették és elküldték a "nagy" Moto-szervízbe Budaörsre (Telemax Gsm). Ott se voltak okosabbak. Végül alaplap-csere lett. Még szerencse, hogy még garanciális volt! :) Mondjuk elég rendesek voltak, mindez 1 hét alatt zajlott le és így az alaplapra újraindult az 1 éves gari. Mondták, hogy még sose találkoztak ezzel. Hát most legalább még egyszer fognak :) . Ha még garis a tiéd, akkor szerencséd van. Ha nem, akkor sajnos... :(( , mert szerintem semmit nem tudnak csinálni vele.

(#119) dante3 válasza Trane (#118) üzenetére


dante3
addikt

Nekem is ez lett, és sajna nincs rá gari, tehát kuka! :W

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#120) Trane válasza dante3 (#119) üzenetére


Trane
csendes tag

Szerintem még probálkozhatnál egy független szervíznél. Ugyanis az a tapasztalatom, hogy márkaszervíznél nem nagyon foglalkoznak a javítással (ugyanaz, mint az autói márkaszervízeknél csak legoznak). Múltkor vettem egy Philips olajsütőt, és egyszeri használat után vettem észre, hogy a hőmérsékletkijelző nem működött (minden frankó, csak egy kis led nem kapcsolt be). Media-Marktban mondták, hogy bevennék javításra, de másfél hónap! múlva jöjjek, mert ritkán jönnek a márkaszervízesek. Bevittem a központi Philips-szervízbe, bedugták a konektorba, és rögtön kitöltötték egy csere-utalványt "nem javítható" indokkal :D . Ott több száz különböző hibás készüléket láttam sorakozva a polcokon. Érthető, hogy nem akartak dolgozni! :DDD Tehát ha garis a dolog, akkor érdemes a központi márkaszervízbe vinni, mert nem fekszik ott sokáig, és lehet hogy egy újat kapsz. De ha saját zsebre megy a javítás, akkor a kis szervíz jöhet szóba. Ott tényleg probálják megkeresni a hibát.

(#121) Gézuka1976 válasza Trane (#120) üzenetére


Gézuka1976
csendes tag

A márka szervízek azért nem foglalkoznak kissebb értékü eszközök javításával mert többe kerül a rezsi óradíj mint maga az eszköz értéke :C
Egy márka szervízben elég komoly rezsi óradíjak vannak persze ezt mondani sem kell nektek szerintemmm! :Y

G

(#122) csigafej


csigafej
tag

hi

progikat hogy lehet installálni a telóra?

(#123) Sellaci


Sellaci
tag

Sziasztok! Hogyan szól kihangosítva-fülhallgatón a zene? /Elég hangos?/ Lehet benne lejátszási listát létrehozni? Van benne hangszínszabályozó? Előre is köszi. ;)

(#124) (Kolombusz) válasza Sellaci (#123) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Csá.
Kihangosítva egész jól szól.
A Motorola sztereo S200 füles jó bele, az tűrhető, de zavaró tud lenni, néha kiesik a füledből a jobb oldali, mert azon van a mikrofon.

Átalakitóval lehet rákötni bármilyet, de az meg halk.

Hangszinszabályzó tudtommal nincs, csak mélyhangkiemelés.
Listát lehet csinálni.

(#125) Sellaci válasza (Kolombusz) (#124) üzenetére


Sellaci
tag

Köszi! Gondolom ezt a fülest hozzá adják, nem?

(#126) (Kolombusz) válasza Sellaci (#125) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem v3i-m volt és külön kellett megvennem.

(#127) Sellaci válasza (Kolombusz) (#126) üzenetére


Sellaci
tag

OK. Még1x köszi. Am. szted az LG Shine-t (25K), a Samsung D900i-t (most 30K) vagy a Motorola V3xx-et (23K/webshop) érdemes megvenni?

(#128) blueMerle válasza Sellaci (#127) üzenetére


blueMerle
veterán

Mivel mindhárom készuléket ismerem, sot per pillanat egy Shine és egy D900i van a tulajdonomban, remélem nem gond hogy válaszolok:

A Shine valóban szép, de megvannak a maga hibái: a kezelhetosége erosen a béka segge alatt, a gorgo nem eltalált, katasztrofálisan szól kihangosítva és nem valami szép képeket készít.

A D900i viszont mondhatni gyors, a BlackUI szerintem értelmes, bár vannak hibái, a telefon szépen fotóz, viszont az akksija gyengébb a Shine-énál.

A V3xx pedig a klasszikus Motorola, ennyi pénzért ajándék, az sw kozel 5 éves, kullemre nagyon szép telefon, bár a kagylókat annyira én személy szerint nem szeretem. Kihangosítva talán ez szól mindhárom kozul a legszebben, és elfogadható képeket készít.

Ha fontos a megjelenés akkor a Shine vagy V3xx-et válaszd, ha inkább a funkcionalitás akkor a D900i.

(#129) (Kolombusz) válasza Sellaci (#127) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én a Motot venném.

(#130) cigam


cigam
félisten

A naptára eseményehize megadható egyedi(MP3) hang?
Ismeri a heti havi ismétlődést?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#131) Sellaci válasza blueMerle (#128) üzenetére


Sellaci
tag

Köszi mindent! (Már pár topicban segítettél.) Ja, a Shine nagyon szép, de kissé unalmas a menü. /Nagyon hasonlít a KU250-emhez./ Még a görgőt meg is szoknám, de most a zenelejátszás is fontos lenne. A Samsung D900i nagyon jó választás le(het)ne, de elég sok panaszt hallottam a minőségére. (Van nekem is egy Samsungom, 3 hónap alatt lekopott a hátlapja.) A Motorola kicsit új lenne számomra, + kinyithatós telefonom még nem volt. Itt csak a kamera a bibis. (A megfelelő telefonban a D900i kamerája, a V3xx adatkommunikációs képessége és zenelejátszója, a Shine háza lenne, persze nem görgővel. ;))

[ Szerkesztve ]

(#132) blueMerle válasza Sellaci (#131) üzenetére


blueMerle
veterán

Megalkotjuk a tökéletes telefont a végén :D
Kivancsian várom minél tetted le a voksot. Piszok jó árban van mind :K

[ Szerkesztve ]

(#133) (Kolombusz) válasza Sellaci (#131) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha már álomtelefont gyártunk:
-titánium színű 8910 ház
-N82 hardverrel, S60-as OS
-N80 kijelző
-G800 kamerája (a zoom miatt)

:)

(#134) milu94


milu94
csendes tag

én most fogok venni egyet és szeretném megtudni hogy aki vett már egy ilyet annak volt e a dobozban valamilyen tartozék(pl fülhallgató stb.) :))

(#135) (Kolombusz) válasza milu94 (#134) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha minden igaz, töltő, usb kábel, egy jelzésértékű memóriakártya (talán 64 megás) és cd jár hozzá. Sztereo headset kizárt, azt venned kell zenehallgatáshoz.

(#136) BossBoss


BossBoss
őstag

Így van! Sztem nagyon jó választás. Csak azt nem értem h a vodánál miért 53 ezer még mindig... Nem értem a logikát... :F :F :F

(#137) Sellaci válasza BossBoss (#136) üzenetére


Sellaci
tag

Ja, tényleg furcsa a magas ár. De sztem ennyiért nagyon keveset adnak el belőle...

[ Szerkesztve ]

(#138) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Üdvözletem!

V3xx tulaj vagyok. Ott virít a kijelző tetején a 3G szimbólum, és én szeretném kikapcsolni ezt a szolgáltatást, de nem tudom, pedig bebarangoltam a menüt. Segítene valaki hogy kell?

Egyébként egy GSM-ben vettem. Vadi új, az tuti, de hogy kiütött vodás, az is tuti. Vodás bejelentkezés, búcsúzás, vodás menü, LIVE, minden ilyen.
Nos jó lenne, ha fel tudnék rá gyári software-t tenni, csak ugye a honnan-mit-hogyan kérdéses. Tud valaki ajánlani olyan portált, oldalt, ahonnan magamba szívhatom ezt a hasznos tudományt?

Ha kapok válasz(oka)t, előre is köszönöm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#139) Viktor0610 válasza Vakegérke (#138) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A használati szokás szerint semmire sem jó, amire talán mégis: elvileg a Menü - Beállítások - Hálózat részen tudod beállítani a 3G-használatot.

Samsung Galaxy A54

(#140) Vakegérke válasza Viktor0610 (#139) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm gyors válaszodat.

Nos, a Hálózat menüpont alatt 4 almenü található:
Új hálózat
Hálózat beállítás
Elérhető hálózatok
Saját hálózatlista
Ezeken kívül még 2 beállítási lehetőség:
Szervizhang (ki)
Hívásbontási hang (ki)

Mivel a többi nem érdemleges, a Hálózati beállítás menüpont alatt keresgéltem, újabb 3 beállítási lehetőséget találtam:
Frekvencia (Automatikus). Lehetséges alternatívák 1900, 900/1800, Európai, WCDMA 2100.
Típus (Automatikus). Lehetséges alternatíva: Manuális.
Sebesség (Lassú). Alternatívák Közepes, Gyors, Folyamatos.

3G sehol. Lehet, hogy ez is vodás trükk.

Köszönöm mégegyszer.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#141) Viktor0610 válasza Vakegérke (#140) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:D

Az a baj, hogy a Motorola itt is a "híres" felhasználóbarát elnevezésekkel él. Neked a 900/1800 MHz beállítás szükséges -ezek az európai 2G-hálózatok frekvenciái.
(Az Automata egyértelmű, az 1900 MHz Amerikában használható, a 2100 MHz pedig a csak 3G-hálózatok használatát jelöli. ;) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#142) Vakegérke válasza Viktor0610 (#141) üzenetére


Vakegérke
veterán

Átállítottam. A 3G most csak G, viszont megjelent tőle balra egy nagy piros E. Ez mi akar lenni? Nyertem?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#143) Viktor0610 válasza Vakegérke (#142) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az E az EDGE-lefedettséget jelöli. Nem szükséges vele foglalkozz.
Ja, és igen, nyertél. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#144) Vakegérke válasza Viktor0610 (#143) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor most illő tisztelettel megköszönöm segítségedet. :R

--------------------------------------------------------------------------------

És most újra mindenkinek, idézek önmagamtól:
"V3xx tulaj vagyok."
...
Egyébként egy GSM-ben vettem. Vadi új, az tuti, de hogy kiütött vodás, az is tuti. Vodás bejelentkezés, búcsúzás, vodás menü, LIVE, minden ilyen.
Nos jó lenne, ha fel tudnék rá gyári software-t tenni, csak ugye a honnan-mit-hogyan kérdéses. Tud valaki ajánlani olyan portált, oldalt, ahonnan magamba szívhatom ezt a hasznos tudományt?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#145) (Kolombusz) válasza Vakegérke (#138) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Minden megoldható, csak hackelni kell a firmware-t.
Ha bátor vagy, akkor bevállalhatod Te magad is.

A legegyszerűbben a bejelentkezőképernyőket lehet kiszedni, az új szoftvert feltenni viszont nehezebb.

Segitséget kaphatsz a planetmotox.com és a modmymoto.com weboldalakon, illetve azok fórumain, hackelési útmutatóin. Esetleg érdemes megnézni a hackthev3i.com oldalt is, igaz ez v3i-hez szól, de néhány hasznos leírás ott is van. Angoltudás szükséges!!!!

(#146) Vakegérke válasza (Kolombusz) (#145) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már dugom is a kedvencek közé az oldalakat. Talán elégséges az angolom, hiszen anno tanultam, ráadásul jópár éve nyüstölöm a PC-t.

Tisztelettel köszönöm az értékes információt. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#147) Silent Bob


Silent Bob
tag

Sziasztok!

Hogy tudom az sms-eket gépre archiválni? Fontos lenne hogy a küldés időpontja is megmaradjon. Kell hozzá p2p?

Tnx

Igaz V3x-em van, de az a topic halott, gondolom ugyanúgy működik a dolog az xx-nél is.

[ Szerkesztve ]

(#148) milu94


milu94
csendes tag

most rendeltem meg a webshopban már nagyon várom hogy megérkezzen

(#149) BossBoss válasza milu94 (#148) üzenetére


BossBoss
őstag

Nagyon jól jársz vele :C Ennyi pénzért tényleg ajándék! Jó választás! :K

(#150) milu94 válasza BossBoss (#149) üzenetére


milu94
csendes tag

köszi :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.