Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) _seth_ válasza Polacheck (#50) üzenetére


_seth_
veterán

Ez a driveres dolog nem teljesen így van :) Suliban pl a legtöbb gép egyből elkezdi t9kteni pedig csak mint pendriveot csatlakoztatom rá de van olyan gép is amelyik nem tölti egyől (ált a régebbiek) de az esetek 80%-ban töltik a gépek (legalábbis a V3x-et és amikopr V3xx volt nálam 2 gépből 2 töltötte driver nélkül).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#52) Zsoci


Zsoci
tag

Kedves Bog !

Újra feltenném a kérdést ami fúrja az oldalamat:

Mennyi a kijelző világítás lekapcsolásának maximális ideje ?

üdv Zsoci

(#53) Bog válasza Zsoci (#52) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Átpasszolom a kérdést a kollegának, nála van a tesztcucc.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#54) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Lehet megvan a V3i-m utódja. Persze csak majd ha úgy 60k körül beszerezhető lesz függetlenül. :)

(#57) Ricardo


Ricardo
félisten

Néztem,de nem találtam a választ :(
megoldották már hogy ne kelljen minden üzenetnél külön beállítani a visszaigazolást?

(#58) Polacheck válasza Ricardo (#57) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Továbbra is egyesével kell.

less qq more pewpew!

(#59) Polacheck válasza Zsoci (#52) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ha jól emlékszem korlátlanra is állítható, de meg kell néznem a telefonban, éppen nincs nálam.

less qq more pewpew!

(#60) joergie


joergie
őstag

Halló!
Lenne egy nagy nagy kérdésem. samu z650i járt már nálatok vagy hallottatok róla?
Nemsoká kapok külf.-ről egy telót, el kéne döntenem melyik kell, és e kettő között vacillálok.
Igazából Motorola fan vagyok, de már nagyon kíváncsi vagyok ezekre a samu-kra.
ez a 3,6mbit/s ez az az i-mode vagy valami más?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#61) AMD Power


AMD Power
titán

Megnéztem szép szép de nekem még most se tetszik! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#62) Bog válasza joergie (#60) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ajánlom a keresőt. Van róla tesztünk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#63) Katatonic


Katatonic
tag

A neten böngészve láttam elég sok helyen egy olyan változatot a telóból ami fekete és egy fehér sárkány szerű alak van ráfestve. Erről a fajtáról tud valaki valamit? Kapható, beszerezhető-e kis hazánkban? Ő lenne az:
[link]

Amúgy ami a Moto témát úgy általában illeti, nos én már évek óta egy E398-at nyúzok és még soha egyetlen telefonomat sem imádtam ennyire. Semmi bajom nem volt vele, simán zökkenőmentesen cserélgettem rajta szoftvert, skineket, a képernyő minden egyes pixelét személyre lehet szabni, a grafikákat olyanra cseréled amilyenre jól esik. Persze alaposan bele kell ásni a témába. A mai napig nem tudtam megunni. Egy új skin és máris kicsit olyan mintha új telefonom lenne. :) A fullscreen kép és videonézés az egyetlen ami hiányzik, többet nem várok el egy telótól. Az újabb moto-kban ez megvan oldva, valamit az új linux alapú (E2, Z6) szoftokról is jókat olvastam. Nem is nagyon jöhet nálam szóba más mint Moto.

[Szerkesztve]

(#64) Szapcsi válasza Katatonic (#63) üzenetére


Szapcsi
csendes tag

Nekem a Dundi V3x van... és nekem sincs gondom vele. Ami képet belinkeltél nem, igazán tűnik V3xx-nek... inkább V3i. A kameránál látszik. Engem tökéletesen kiszolgál a V3x. Egyedül a fülhallgatókábelével van gondom... elég bugyuta lett a kialakítása. Zenét hallgatok rajta éjjel-nappal, utazás közben meg videó... Tökéletes :)

[Szerkesztve]

(#65) Katatonic válasza Szapcsi (#64) üzenetére


Katatonic
tag

Tudásra a V3x is bejön, csak a mérete nem szimpatikus. A V6 (maxx) vagy a V3xx jobban tetszene, de sajnos jelenleg még irreálisan drágábbak mint a V3x. Ami a képet illeti igazad lehet, utánanéztem én is és tényleg úgy tűnik hogy a képen inkább V3i van, de egy csomó helyen V3xx-ként szerepel és cikkben is olvastam hogy van ilyen verziója.
De akkor már kérdeznék valamit a telóddal kapcsolatban. Képnézés mennyire fullscreen? Eltüntethető minden egyéb a kijelzőről, vagy pl a lenti menüsor mindenképp látszik? Ugyanez a kérdés videó esetén. És milyen felbontású video-t nézel rajta? Felvenni gondolom csak 172x144 vagy valami ilyesmit tud, de lejátszani? És a felvett videot lejátssza fullscreenben? Ja és hogy bírja az akksija ezt a nagy terhelést (zene, video)?

[Szerkesztve]

(#66) _seth_ válasza Katatonic (#65) üzenetére


_seth_
veterán

Az tuti V3i/im vagy vmilyen fajtája de nem xx :) (volt már nálam eddig mindenféle a V3 klónokból: V3, V3i, V3im, V3x, V3xx, V6 :) )

Képnézés: a full screen az full screen :)
Videónál is megy a full screen gond nélkül, 320x240-es videókat is le tud játszani HA nagyon alacsony a bitsűrűség de ált alacsonyabb felbontású videókat raktam rá és azok is tökéletesek.

Felvétel sajnos csak egérmozi és még az is szaggat néha szal nem való semmire...
# vagy menüből be lehet állítani a teljes képernyőt.

Nekem ált 3-4 napot megy mostanában (sms, telefonálás van csak rajta, másra nincs időm), de volt már, hogy 8 óra mp3 ment rajta és még útána is maradt asszem 1 egység.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#67) Katatonic válasza _seth_ (#66) üzenetére


Katatonic
tag

Kösz a választ. Valószínűleg valamelyik V3 klón lesz a következő telefonom az e398 után. Gondolom a buherálásuk hasonló módon megoldható mint ennek, ugyanez a P2K-s cucc. Az akksi idő jónak tűnik, szegény telóm jelenleg már csak 2 napot bír, pedig nem is használom sokat. Mostmár csak várni kell kicsit hogy essen az áruk, 80-90e-t azért nem szánnék egy telefonra.

(#68) _seth_ válasza Katatonic (#67) üzenetére


_seth_
veterán

E398-am is volt anno és még mindig jó teló szerintem :)

Buherálás: igen csak az újabbak V3xx, V6 már megköveteli a legújabb programokat, a régiek fel sem ismerik ezeket a telcsiket már.

[link] # 1175, 1177-es hsz ;) Ha érdekel, hogy milyen képeket készítenek.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#69) vlki


vlki
csendes tag

hello!
az lenne a kérdésem h mit adnak a telohoz a t-mobilnál tartozékokat??naon kúlnak néz ki...meg ez lesz a követtkező telom az e398 utáán! :D

(#70) Dollface


Dollface
tag

Sziasztok.


Van valakinek ilyen telója?Tapasztalat róla?
Amire többen panaszkodnak a korábbi V3-asok kapcsán (V3,V3i) hogy a hangszóró nagyon halk (nem a csengésre gondolok hanem a beszélgetésre) ill. a gombok összecsukás után nyomot hagynak a kijelzőn.

Ezek igazak erre a telóra is?Vagy javítottak valamit?
Mert nem egy olcsó cucc és azért elvárnám hogy 90 ezerért ne kelljen törölgetnem a gombnyomokat a kijelzőről...

Válaszokat köszi előre is.

(#71) kekeckata válasza Dollface (#70) üzenetére


kekeckata
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap óta vagyok majdnem boldog tulajdonosa egy ilyen készüléknek.
Az első Motorola telefonom.
Majdnem boldog... ugyanis van néhány dolog ami idegesít:
-minden egyes üzenetnél külön be kell állítani a visszaigazolást
-beszélgetés közben kb mintha egy pincéből hívnának, a legnagyobb hangerőnél is fülelni kell, pedig semmi baj a hallásommal :)
- az üzenetjelzés hangjához tök mindegy mit állítasz, ha olyantól kapsz üzenetet aki a telefonkönyvedben van és egyéni csengőhanggal rendelkezik, akkor az fog szólni.
Ez annyiban frusztrál, hogy ha pl anyám hív: Vedd fel!! perszehogy rohanok, viszont ha csak sms érkezik akkor nem törném kezem-lábam, hogy elérjem a telefont.
Ezen még lenne mit javítani...
Azonkívül elég ronda amikor tele lesz ujjlenyomattal. Valóban, ezen a készüléken is a gombok nyomot hagynak a kijelzőn...
Amúgy tényleg okos és relatíve egyszerűen kezelhető, a menük elhelyezkedésének átvariálásával. A hozzáadott kommunikációs szoftver is felhasználóbarát.
Aránylag gyorsan merül az akksija, tegnap feltöltöttem és mire mindent beállítgattam már csak harmadig volt, közben nem is telefonáltam, nem játszottam és még csak full mp3-kat sem hallgattam.
Azért még egy ideig megtartom :)

(#72) kekeckata válasza vlki (#69) üzenetére


kekeckata
csendes tag

Semmi extra :)
-hálózati töltő
-mikrofonos sztereo fülhallgató
-USB kábel

(#73) AMD Power válasza kekeckata (#71) üzenetére


AMD Power
titán

Engem nem győztél meg! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#74) Dollface válasza kekeckata (#71) üzenetére


Dollface
tag

Köszi a válaszokat.
Sajnos ezek szerint még most sem küszöbölte ki a Motorola ezeket az idegesítő hibákat.
Nem értem hogy lehet ilyen amatőr módon hozzáállni ezekhez a dolgokhoz...

Hogy érhet össze a kijelző a gombsorral egy 80-90 ezer ft-os készüléken????
A Samsung miért tud beletenni minden telefonjába egy apró pici gumidarabkát hogy ne történjen ilyen?
Miért halk a hangszóró már a harnadik szériában??? Ezek nem tesztelik előtte vagy mi van???

Nevetséges ez a cég....
El van döntve,SE K800 lesz belőle...

(#75) AMD Power válasza Dollface (#74) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt már szeretem! Jó választás!;)

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#76) Pompi válasza kekeckata (#71) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ez az üzenet jelző hang téma már az első V3-ban is ilyen volt. Azóta lehúztak róla pár rókabőrt, de ilyen apróságot nem voltak képesek javítani sajnos :(

Feel Good Inc.

(#77) Viktor0610 válasza Pompi (#76) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sőt, visszamehetünk még korábbra is, mert már a V525-ben is így volt -tehát valószínűleg az öszes MP3-csengőhang-képes Motorola készülékben így van. :)

Samsung Galaxy A54

(#78) AMD Power válasza Pompi (#76) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos még elég sok olyan gyártó van ami nem foglalkozik az ezekhez hasonló apró de nagyon bosszantó problémákkal!! Ezt most márkától függetlenül gondoltam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#79) joergie válasza Bog (#62) üzenetére


joergie
őstag

Ne haragudj, lehet én vagyoka béna, de nem találkoztam a teszttel. [link]
Erről a telóról volt szó?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#80) Bog válasza joergie (#79) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs, azt hittem, hogy z560-ról van szó. Valóban nincs még róla review.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#81) Ricardo


Ricardo
félisten

Itt egy cikk a telefonról. [link]

Ez az ember látott már motorolát? Az ikonok pl már ilyenek nagyon régóta.
Érdekes cikk :U

(#82) Remittenda válasza Ricardo (#81) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Neki is lehet megoldás. Vegyen egy régi Motorolát, amiben még nem voltak ikonok.Pl. StarTAC, v3688, v66, v60... Akkor csak nem köt bele. :D

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#83) DavidSa


DavidSa
csendes tag

Motorola v3xx gondjaim:

1. A Mobile Phone Tools az Outlook 2003 HUN szinkronizáció során teljesen összekeveri au Outlook Névjegykártya (cimjegyzék) adatbázist.
A telefonba helyesen érkeznek az adatok. De az Outlook adatbázisa sérül.
Felcseréli a vezeték és keresztneveket, rekordokat csúsztat, mezőket töröl és teljesen használhatatlanná teszi a PC-n az adatokat. Csak .PST backup file visszaállítással tudom használni. (510 nevet tartalmaz az adatbázis.) Más is tapasztalt ilyen hibát?


2. A Handsfree Voice Gateway nem működik. Bluetooth kapcsolat stabilan létrejön a PC ás a v3xx között.
Amint bejövő hívás érkezik a kapcsolat bontásra kerül!


Van-e megoldás?

Dávid Sándor

(#84) balkó


balkó
aktív tag

Tényleg minden egyes sms-nél be kell állítani a visszajelentést? Egyébként vennék egyet, de ez asszem zavarna...

(#85) gergelybalin válasza balkó (#84) üzenetére


gergelybalin
csendes tag

Igen, így van, minden sms-nél lehet egy tulajdonság lapot állítani, és ott lehet állítani, hogy kérsz-e visszajelzést, meg lejárati időt, meg, hogy mms vagy sms legyen az üzenet tipusa meg ilyeneket.

Akit érdekel az enyém eladó. Fekete, T-Mobilos, januári, hibátlan garis, papírok doboz, headset van, kipróbálható. 30/963-68-23

(#86) gergelybalin válasza DavidSa (#83) üzenetére


gergelybalin
csendes tag

Sajnos én még nem láttam olyan telefont amit outlookal össze tudtam volna hibátlanul szinkronizálni nevek terén. A V3xx-et nem kell, mert nagyon jó a progi amit adnak hozzá, és ott is tudsz név mentést csináni, levelezésre meg gmail-t kell használni.

Nokiákat szinte lehetetlen rendesen összeszinkronozni, a SE-okkal meg lehet oldani, de ott a sync programban át kell állítani, hogy a vezeték nev a gépen már keresztnév legyen és fordítva, akkor meg lehet oldani azoknál.

Igazából nem értem, hamár magyarítják a sync programokat, akkor miért nem tudják figyelembe venni, hogy itt vezeték-keresztnév a megszokott sorrend?

(#87) adeon83


adeon83
tag

Nos, sikerült szert tennem eme gyöngyszemre.
Eredetileg nagy Nokia-as voltam egészen az 5510-esemig, de utána valahogy nem jöttek be a márkát képviselő készülékek, sem dizájnilag, sem pedig tudásilag.
Ekkor döntöttem a v360 mellett, szolidnak tünt, kicsinek, és ugye támogatta a microSD kártyákat. Utóbbi miatt vetettem el a v3-as vásárlást, mivel azt nem lehet bővíteni!! (amit mai napig is sajnálok, mert nagyon tetszett). Azonban nem bírtam ki, és muszáj voltam vásárolni egy v3xx-et.
Ami tetszett (így 5 óra használat után, és gyakorlatilag végig a v360-hoz hasonlítom, mert ez az egyetlen alapom):
- gyors (különösen a v360-hoz képest, ég és föld...): gyorsan vált számokat,
menük között is gyorsan lépked, képeket is gyorsan tölti,
- hangos, de mégsem hallom torznak (zenész ismerőseim szerint sem torz annyira, ahhoz képest h. telefon),
- nem akadoznak a 3gp fájlok és a gif-ek,
- nagyon szép a kijelző, és nagy,
- USB csatlakozása kiváló: legalább 950 kByte-al lehet feltölteni a memóriakártyára, ami az előző 360 kB-hoz képest... Ha merülőben van a készülék, nem kezdi el tölteni az akksit USB-n keresztül, és nem szakad meg az USB kapcsolat 10 másodpercenként
- könnyen szétbontható az akksi burkolata (láttam olyan Samsung-ot, amit újonnan vett meg az 1ik kolléganőm, és 5-en mérnökök nem tudtuk szétbontani pffff nagyon gatyi)
- jobban szól az mp3 a mellékelt stereo headset-ben, mint az MP3 lejátszóban (Apacer AU524), illetve jobban kiemeli a mélyet (lehet jobb a fülhallgatója???)
- megszüntették a jack dugós solution-t, és az USB fogadja a headset-et.
- könnyen fel lehetett xp-re telepíteni
- tetszik a kamerák viselkedése, azaz jó a képfrissítés és a képe a külsőnek is.

Ami nem tetszett:
- könnyen zsírosodik a ház (erre számítottam, takaríthatom majd, mint a güzü :)
- egy picit lötyög a nyitható része (lehetséges, hogy így van tervezve, biztos h ne legyen annyira rideg és merev a kontaktus a 2 egység között), de nem vészes...talán...
- a kamera (1,3 MP). Valójában nekem tök mindegy, de ha már egyszer így összepakolták a telcsit, igazán elbírt volna legalább 2 MP, nem???

Rengeteg extra funkciót sajnos nem tudtam kipróbálni (HSDPA, Video call, Kékfog stb...), de biztos ezek is tökéletesen működnek.

Gondoltam megosztom Veletek tapasztalataimat, hátha vki azon töri a fejét, hogy beruház egyre.
Polacheck szerint ''Ajánlott'', ezzel maximálisan egyetértek.

Jah, btw: Vodkafonnál jutottam hozzá, hűségnyilatkozat lejárt, ezért 53.000 ropiért. Angolul használom a menüt (előzőnél is), mert néha nagyon, idegesítően el van cseszve a fordítás... és nagyon hosszúra sikerültek a menüpontok. Pfffff.

[Szerkesztve]

''Egyszer egy lány felhívott: Gyere át, nincs itthon senki! Átmentem, tényleg nem volt otthon senki'' Rodney Dangerfield

(#88) adeon83 válasza gergelybalin (#85) üzenetére


adeon83
tag

?? Ha e-mailt küldesz (Akár lotus, akár áutluk), ott is külön kell beállítani azt, hogy akarsz-e visszaigazolást, esetleg a prioritást. Miért pont sms küldésnél lenne másképpen??? :F
Mikor az ember egy 2-3 mondatos sms-t ír, öszesen legalább 2-300-szor nyomja meg vmely gombotat a billentyűzeten. Az a plusz 3-4, ami a ''return receipt''-el járna, nehogymá gondok okozzon !!

Srác írta, hogy ez miatt nem venné meg a telefont. Zsír...

''Egyszer egy lány felhívott: Gyere át, nincs itthon senki! Átmentem, tényleg nem volt otthon senki'' Rodney Dangerfield

(#90) nemma válasza Fulmi (#89) üzenetére


nemma
addikt

Átérzem a problémát maximálisan, de had ne szóljon már a te hsz-eidről az egész fórum. Ezt hogy gondoltad??? :(
Tessék átfáradni az ''Azonnali mobilos kérdések órája'' topikba!

[Szerkesztve]

(#91) Bog válasza Fulmi (#89) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Vidd szervízbe. Pénzbe fog kerülni, de így jártál. Vasald be a jószándékú haverodon. Mellesleg ez itt OFF.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#93) Fulmi válasza Bog (#91) üzenetére


Fulmi
senior tag

okés az lesz köszi :) :R

(#94) Bodz válasza Fulmi (#92) üzenetére


Bodz
nagyúr

Gondolom ezért meg is kapod majd a büntit... ;)

(#95) adeon83


adeon83
tag

Lehet használni a telcsi valamelyik kameráját webcam-ként?
Keresgéltem hozzá progit, de eddig eredménytelenül...

''Egyszer egy lány felhívott: Gyere át, nincs itthon senki! Átmentem, tényleg nem volt otthon senki'' Rodney Dangerfield

(#96) ans


ans
aktív tag

A képernyő nem búg, mint a v3-nál?

(#97) adeon83 válasza ans (#96) üzenetére


adeon83
tag

Nem. De egyesek szerint a v3-nál a billentyűzet is búgott, de ennél a modellnél nem.

''Egyszer egy lány felhívott: Gyere át, nincs itthon senki! Átmentem, tényleg nem volt otthon senki'' Rodney Dangerfield

(#98) Orgi


Orgi
őstag

Bár 1 behalt v3 után kissé bizonytalan vagyok, nagyon tetszik az új v3xx bronz színben, de az árát nagyon sokallom (voda 67k). Felmentem az apronetre és több gsm boltnál láttam 48k környékén, újonnan, függetlenül, garival. A kérdésem az lenne, hogy egyáltalán hogy lehet ez nekik ennyiért, másik meg hogy mennyire megbízhatóak ezek a helyek, lehet-e érvényesíteni az 1 év általuk vállalt garanciát? Előre is köszi a segítséget!

(#99) ans válasza adeon83 (#97) üzenetére


ans
aktív tag

Kösz a választ. Ez azért nagy előrelépés.

(#100) -=Norcy=- válasza Orgi (#98) üzenetére


-=Norcy=-
csendes tag

voda 53k/67k sztem nem rossz.. :))

[link]

nem mindegyik gsm bolt vállal 21éves garit, van amelyik csak 3 vagy 6 honaposat, és azokat általában csak náluk tudod érvényesiteni!
de meg kell kérdezni az adott boltot, lehetnek kivételek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.