Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Meta


Meta
tag

''Egyébként lehet a nézet ikonos és listás is, és a főmenü pontjainak sorrendjét szabadon variálhatjuk. A gyártó jellemző, hogy vannak témák (gyárilag három), a menüpontok sorrendje tetszés szerint változtatható, nézetük pedig ikonos és listás is lehet.'' :F :F

Egyébként jó a cikk, és a telefon sem olyan rossz! De én valamiért többet várnék egy V3 utódtól... nem tudom miért, bár lehet hogy akkora sikert már nem nagyon arathat az alap átvariálásával.

(#2) Faget


Faget
tag

Jó a teszt de korrektorotok nem dolgozik hibátlanul.

Egyébként az ismerőseimközött van 3 v3 és mindegyiknek van valami gondja vele (technikai). Nekem is az első telefonom moto volt, de az is bajos volt. Tényleg ennyire maceránsaka motok?

(#3) nemma válasza Faget (#2) üzenetére


nemma
addikt

Én még senkit nem hallottam, aki dícsérte volna a kedves amerikai márkát.
5-6 éve nekem is volt egy, állati jól nézett ki, de a kijelző elkezdett rosszalkodni, de megjavult, hogyha becsuktam és utána újra kinyitottam :D Gondolom szalagkábel volt...

(#4) Richie


Richie
csendes tag

A magyar fordításhoz egy kérdés: Itt is Belépés az Entering megfelelője tárcsázásnál? :)

Eddig két motohoz volt szerencsém, mindkettőben ilyen brilliánsra sikerült a fordítás. ;)

(#5) Faget válasza nemma (#3) üzenetére


Faget
tag

:F Nem értem, hogy lehet egy ilyen nagy cég ennyire felületes a telefonjaihoz?
Vagy maguk a felhasználók nem igényesek?

(#6) nemma válasza Faget (#5) üzenetére


nemma
addikt

Nem igazán tudom, és nem is keresem a miértjét a Motorolánál lévő állapotokra, magamnak nem veszek, és másnak sem ajánlom.Mást nem tehetek :)
A felhasználók igényességéről sem tudok nyilatkozni, de én az vagyok, és vigyáztam rá, de mégis... :F

(#7) stenza


stenza
csendes tag

Érdekelne ez az USB töltés para. Nekem most V3i iTunes van és bárhonnan tudom tölteni. Macintoshról alapból, PC-s USB-ről pedig ha a Winre felkerült a driver, mert ha az új hardver ablakot lenyomom leveszi az áramot is. Egyébként tölt...
Ezt megszüntették? Próbáltad így?

Sztem penge telefonok ezek, egyet utálok, hogy a telefonkönyve béna. Jó annak, aki rendben tartja a kontaktokat de nekem mindenféle szám (mobil, otthon, munka) van mindeféle jelzéssel, így a kis ikonok nem érnek semmit se. SMS küldésnél meg egyenesen halál amikor 1 névből 3db van más ikonnal, persze a szám meg nincs ott... Ez maradt?

(#8) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

A hibákat javítottam (remélem) köszönjük.

Richie: A ''Belépés''-t hol kellene keresnem?

Stenza: Az USB töltés para ugyanez maradt, egyébként a V3x is így működik.

less qq more pewpew!

(#9) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ugy látszik,más gyártók is rágyurnak arra hogy a zenelejátszó ne fusson a háttérben.Habár ennek igy annyi értelme van, mintha nem is lenne,a másik, meg hogy a memóriakártya behelyezéséhez ki kell venni az aksit.Nem értem, hogy miért nem fért volna el egy kis oldalsó nyílásban, ahogy sok másik telefonnál.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) Polacheck válasza Jégkokó (#9) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

A zenelejátszó fut, csak elindítás után össze kell csukni a telefont, majd kinyitni, és középső gombbal lehet belépni a menübe.
A memóriakártyáért mea culpa, csak a hátlapot kell leszerelni.

less qq more pewpew!

(#11) Flashy


Flashy
veterán

kotta lol :) aki fordította, tudta vajon, hogy ezek a szavak telefonba lesznek, vagy véletlenszerűen választott a szavak jelentései közül (note, notes)?

(#12) Jégkokó válasza Polacheck (#10) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát azért nem mind1, hogy csak lepattintom a telefon oldalán azt a kis pöcköt és kiveszem a memóriakártyát és egy mozdulattal vissza is rakhatom ,miközben a telefon működik

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#13) newtown


newtown
csendes tag

Már régóta vártam tőletek ezt a tesztet, mivel ilyen telót fogok venni (a T-Mobilnál persze) hamarosan. De azért nyugtasson meg valaki, hogy ez a barna szín csak valami tévedés, vagy ha mégsem akkor akkor kapható ''normális'' színben is a készükék, mert ez nagyon gáz.

(#14) blueMerle válasza Jégkokó (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem anno így lopták ki a karit egy S45 Siemensböl. Akkoriban a memóriakarik aranyárban voltak, és egy kedves ''ismerös'' Rodolfót megszégyenítö ugyességgel kivarázsolta. Ha a hátlapot le kellett volna szedni, akkor biztos észrevettem volna :(((

(#15) Richie válasza Polacheck (#8) üzenetére


Richie
csendes tag

Tárcsázz ''manuálisan'' (tehát ne telefonkönyvből :) ). Régebbi Motorolákon a beírt szám fölött egy Entering felirat figyel, amit magyarul belépésnek fordítottak.

(#16) Polacheck válasza Richie (#15) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Most ''beírás''-nak van fordítva, ezért nem találtam :)

less qq more pewpew!

(#17) Bibby


Bibby
addikt

Akik ezt meg fogják venni, azok 70%-a azt sem tudja hogy rizzsel vagy krumplival egye a hsdpa-t.
Szerintem egy nagyon unalmas rókabőr.

Ελευθερια η θανατος

(#18) Viktor0610 válasza Polacheck (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy kérdés.

Ennek is olyan az akkukapacitás-visszajelzése, mint pl. a V525-nek, h. sokáig telit jelez, aztán egyszer csak ''hirtelen'' lemegy egyszerre két csík?

(Persze, most sarkítok, de azt tudtam, ha egy csík már hiányzott a háromból, estig em bírta ki...)

Samsung Galaxy A54

(#19) til


til
csendes tag

Esetleg meg lehetne említeni, hogy nVidia GoForce 4800 van benne.

[link]

(#20) J.dave


J.dave
csendes tag

Nem ide tartozik de kérlek ne töröljétek. Polacheck te WoWozol? (az aláírásból gondolom én ezt)

(#21) Polacheck válasza J.dave (#20) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Jaja. De ezt itt folytathatjuk: [link]

less qq more pewpew!

(#22) kovy79


kovy79
őstag

Jó teszt, ami megerősített, h mi legyen a köv telefonom. :)
Nekem is V3 van (már a második) és semmi gondom nem volt egyikkel sem (az elsőt totálisan sikerült leamortizálnom, de még úgy is tette a dolgát).
Az ismerőseim közül viszont volt egy-két kritizáló, akinek nem úgy viselkedett a V3, ahogy ő azt szerette volna. Ám melyik telóra fogható rá, h az összes felhasználója imádja??

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#23) Meta


Meta
tag

Nekem eddig egy mpx200-am meg egy V525-öm volt, amiket nagyon szerettem! (D600-at cseréltem vissza pl mpx-re mert hiányzott :)) )

(#24) Remittenda


Remittenda
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a hitelesítés hiánya mit is jelent pontosan? Lehetőség van ettől még egy gmail-es fiók beállítására? ( Asszem a gmail alapból hitelesített smtp-t kér, vagy itt t-mobilos smtp kell?! :F )

Még egy kérdés: a t-mobile saját böngészője - ez a w&w vagy mi - mit tud? tényleg szépen használható a gyakorlatban? Mert ez a 3.6-os sebesség nagyon komoly egy telefonban :Y :C jó lenne, ha a böngésző is felnőne a feladathoz!

Köszönöm az infót :)

Szép napot mindenkinek! :DD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#25) Ulkesh


Ulkesh
őstag

Jó a teszt!

Egy apróság :) a magenta igenis szín, ha nem az lenne, akkor nem tudnál színes nyomtatott kiadványokat olvasni, ugyanis a szóban forgó szín a nyomdai alapszínek (fényszínek) egyike.. :)

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#26) Viktor0610 válasza Ulkesh (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A magentának van magyar megfelelője, a bíborvörös. Igaz, a mai világban nem trendi ilyen oldschool szavakat használni... :U

Samsung Galaxy A54

(#27) joshua7


joshua7
veterán

Jól sikerült teszt, maga a teló sem rossz annyira, különösen az utóbb tesztelt Moto-khoz képest. Viszont nekem még mindig hiányzik valami belőle. Belsőleg még mindig túlságosan hasonlít a 3.5 éves v525-re. Külsőre meg túl v3. :)
Ezek a kinyitható Moto telók szinte ugyanazok a v300 óta. Nemrég nézegettem egy v3i DolceGabbana-t, az is csak külsőre volt jó.

Semper Fi

(#28) Mic ACE


Mic ACE
aktív tag

ugyanis sikerült szert tennem egy volnazóra. (Tényleg, nem létezik valami hi-tech kütyü, ami ezt a múlt századi mérőeszközt kiváltja?)

Igen létezik: tolómérce (alias ''subler'') digitális kijelzővel! :DDD

"De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

(#29) Zsoci


Zsoci
tag

Kedves Tesztelő !

Nekem csak 1 kérdésem lenne : Mi a különbség a V6 és a V3xx között?
Tudás =, Méret= amitén észrevettem Pannon=V6, Westel=V3xx.Meg a bukolat kialakítás különbözik kissé.

Tehát akkor a két készülék =

Szerintem a V3xx külseje a szebb. Nem értem a finnyáskodókat, miért kéne változtatni azon ami jó? A V3 ( majd az i, most xx) külseje tökéles. Azokat akik mindenféle problémát felsorolnak pedig csak cáfolni tudom a családban 3 db van, de eggyiknek sincs semmi baja. Egyáltalán volt ilyen telefonotok vagy csak köpköditek ?

Üdv Zsoci

(#30) Bog válasza Zsoci (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A V6-ban 2 megapixeles kamera van, érintőgombokkal vezérelhető a zenelejátszó, nagyobb a külső kijelző. A problémákat pedig a V6 tesztben jeleztük: eltűnt egy menüpont. Pont egy olyan, ami például a V3xx-ben nincs: a beszélőfüggetlen hangtárcsázás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) Viktor0610 válasza Zsoci (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minimális belső eltérések vannak -pl. külsőkijelző, kamera ([link]).

Sz.tem is szebb a V3xx.

Samsung Galaxy A54

(#32) Zsoci válasza Viktor0610 (#31) üzenetére


Zsoci
tag

Tehát akkor jól gondoltam. Ugyanaz a készülék csak a felesleges csili-vilket és bódét átvariálták rajta.

(#33) Bog válasza Zsoci (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ennyi erővel a V3x is ugyanez, csak más a ház és nincs benne csilli-villi HSDPA...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) Zsoci válasza Bog (#33) üzenetére


Zsoci
tag

Így van. Szét is szedtem mind a kettőt. a telfon része tök egyforma. Persze nem cserélhető fel, sőt a vicc az hogy két V3-belseje sem felcserélhető.

Eszembe jutott még egy kérdés:

Mennyi a maximális idő amig hajlandó a háttérvilágítás égve maradni? Ez volt az egyetlen bajom a V3i-vel hogy 20s-nél többre nem lehetett álítani.( a V3 40s )

Üdv Zsoci

(#35) Zsoci


Zsoci
tag

Basszus elfelejtettem olvasni ! Bocs a V3x-et V3i-nek olvastam.A v3x-et nem ismerem. De annak a egész méretezése más ha jól emlékszem.

Még azt akartam írni hogy persze hogy nem tölt ha nincs az eszköz felismerve, ez a Windows beépített ''feature''-je. Ha nincs rendesen feltelpítve egy USB eszköz leválasztja nehogy ''baj'' legyen.

Ezzel szemben viccesebb hogy szabványos USB töltővel sem tölt eggyik Motorolla sem. ( BlackBerry, MDA II vario) viszont a motorola töltő tölti ezeket.

(#36) imuthesz


imuthesz
csendes tag

huh nagyon klassz a készülék :R

a héten meg is veszem!!!
:DD

már nem győztem várni, hogy kinyomjanak valami érdemlegeset!

(a régi motorola v3 silver telefonomat cserélem le, még anno limited edition fém dobozban vettem 130 ezr forintért vagy mennyiért március 4.én lesz 2 éves!)

és azóta semmi baja nem volt!

ha ebben nem lenne net akkor nem is kellene, nah meg tetszik, hogy eltérő a színe,(és szép is) legalább észre veszik, hogy nekem bizony valami más v3 motorolám van :))

KÉRDÉS!!!:

azon gondolkodtam, hogy veszek hozzá Micro SD kártyát, 1 giga a legnagyobb???

ha rá nyomok egy 750mb-os filmet akkor a fullosan feltöltött aksi meddig fogja bírni!?

köszi

(#37) Viktor0610 válasza imuthesz (#36) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Memóriakártyából jelenleg 2 gigbájtos a legnagyobb, de azt olvastam más fórumokban, h. az 1 gigástól is belassul a telefon.

Gondolom, a filmet végig fogod tudni vele nézni ;] , bár sz.tem normál felbontásban (kisebb méretre konvertálás nélkül) szaggatni fog a film vagy nem is játsza majd le.

Samsung Galaxy A54

(#38) _seth_ válasza Viktor0610 (#37) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem a V3x sem lassult be a gigás kártyától sőt még öcsém V360-as motoja sem lassul be tőle igaz egyiken sincs gyári szoftver....

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#39) imuthesz válasza Viktor0610 (#37) üzenetére


imuthesz
csendes tag

természetesen a kijelzőnek megfelelően 240x320 ra konvertálok egy 750 mbos filmet akkor csak jó lesz.

az kb hány mb-ot fog akkor foglalni?
:F

(#40) Viktor0610 válasza imuthesz (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előtte egy rövidebb filmet konvertálj át, mert előfordulhat, h. nem visz 320x240-es felbontást.

Samsung Galaxy A54

(#41) imuthesz válasza Viktor0610 (#40) üzenetére


imuthesz
csendes tag

de ha azt akarom, hogy a kijelző teljes méretét kitöltse akkor jó a 240x320 as?

(#42) imuthesz válasza Viktor0610 (#40) üzenetére


imuthesz
csendes tag

12 fps-re állítottam úgy csak viszi

(#43) Viktor0610 válasza imuthesz (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a kijelző felbontása a mérvadó...
Az én telefonom (Sharp 770SH) is 320x240-es felbontású, mégsem viszi az ilyen felbontású filmeket -csak a 177x144 (v. hasonló).

Samsung Galaxy A54

(#44) imuthesz válasza Viktor0610 (#43) üzenetére


imuthesz
csendes tag

aha
akkor majd próbálkozom!

nem tudsz valami jó video convectaro programot amivel tudnám a telihoz convertálni a filmeket?!
köszi

(#45) Viktor0610 válasza imuthesz (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Super. Letölthető pl. a Szoftverbázisról.

Samsung Galaxy A54

(#46) Trane


Trane
csendes tag

Van néhány hozzáfűznivalóm:
- USB-n számítógépről is töltődik a V3xx. Kocsiban a Hama szivartöltőm is tölti rendesen. Igaz, a töltés csak 15-20 mp után indult meg. :)
- Az a bizonyos ''hanggal való számtárcázás'' a V3xx (magyar T-Mobilos) használatijában is szerepel. Úgy müködne, hogy ''number dial / számtárcázás'' ill. ''speed dial / gyors tárcázás'' bemondásával lehetne választani a két féle mód közül. Azonban nem müködik, és még az se derült ki, hogy milyen nyelven kellene szólni hozzá, mert a magyar használatiban hol magyarul, hol meg az angol eredeti szerepelt. :F Menüt itt se találom. Lehet, hogy a T-Mobil tüntette el? Mert a világórát se találom, amit ígértek.
- A Motorola angol honlapján szerepel, hogy a V6/ maxx-ban fejlettebb a Bluetooth, azonban nem derült ki számomra hogy miben :(( . De lehet, hogy csak parasztvakítás volt.
- A MM-ban V6-ot is tapiztam, de nem tetszett a külseje. Szerintem csúnyább (olyan samsungos :D ), de lehet azért, mert a V3 után már semmi más design nem tetszett nekem :( . Az érintő gombok csak gyűjtik a kézlenyomatokat, a 2MP kamera nem nagy előrelépés, a fénycsíkok meg szerintem csirícsáré.
- Nagyon gyors a HSDPA 3.6. A GoForce 4800 jót tesz, 3D játékok is szépen megy rajta.
Szerintem jó a teló. Szeretem :B . csak az bosszant, hogy azóta igen rövid idő alatt a T-Mobil csökkentette az árát 12e-rel! :W

(#47) _seth_ válasza Trane (#46) üzenetére


_seth_
veterán

Csak 1,3 MP :)

Számtárcsázós akármi még a V3x-ben is van... sőt már olyan szoft is volt az enyémen ahol a számokat 0-9-ig be tudtam neki diktálni de ezzel véget is ért a tudomány :((

Új telónak gyorsan esik az ára ez már régóta így van.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#48) Trane válasza _seth_ (#47) üzenetére


Trane
csendes tag

A V6-ra írtam, hogy 2MP. Mármint az a V3xx 1,3MP-jéhez képest nem nagy előrelépés :)

(#49) _seth_ válasza Trane (#48) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor oks ;)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#50) Polacheck válasza Trane (#46) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Töltéssel kapcsolatban:

Csak akkor töltődik a számítógépről, amennyiben a driverét feltelepíted. Én is megszívtam vele, ugyanis a munkahelyemen nincs feltelepítve, és ott próbáltam tölteni, persze sikertelenül.

less qq more pewpew!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.