Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnA


UnA
Korrektor

Én is megyek majd, de az angol nyelvű vetítést preferálom.

(#2) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Amikor ezek a dalok újak voltak, nem olyan füllel hallgattuk, mint ma. A rapszódiára '75-ben figyeltem fel, de az Ifa rádiója menet közben nem nyújtott valami nagy zenei élményt. A mű különleges volt. Abban biztos voltam, hogy a "kutyaütő" zenekarunk az egyszál énekesével nem veszi fel a repertoárba. A többi számuk ugyanolyan futó slágernek tűnt, mint bármelyik a rengeteg egyéb zene közül. Kell egy kis történelmi távlat ahhoz, hogy lássuk a nagyságukat.

(#3) kemotox válasza potyautas (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Maguk idejében sem voltak kevésbé híresek

(#4) potyautas válasza kemotox (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Nem mondtam, hogy nem voltak híresek, csak azt, hogy nem tartottuk őket kiemelkedőnek. Olyan zenét játszottak, mint sokan mások. Akkor még nem tűnt fel, hogy jobban ;)

(#5) zolee5016 válasza potyautas (#4) üzenetére


zolee5016
őstag

Az hogy nem voltak kiemelkedőek? DE azok voltak!
Freddy extravagáns viselkedése ,klippekben nyújtott(olykor cenzúrázott) magatartása adta a témát folyamatosan.Zeneileg sem voltak könnyen besorolhatóak.Mi rockerek is imádtuk némely alkotásaikat,de a kommerszebb rajongók is meg voltak szórva slágerekkel rendesen...
Kedvenc
The Miracle: Scandal!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) potyautas válasza zolee5016 (#5) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Értsd akkor úgy, hogy mi egyszerű suttyú falusi Sokol rádión szocializálódott hallgatók nem nőttünk fel hozzá "Amikor ezek a dalok újak voltak, nem olyan füllel hallgattuk, mint ma."

(#7) zolee5016 válasza potyautas (#6) üzenetére


zolee5016
őstag

rendben :R (azé VEF 206--on kicsit jobb volt) :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#8) potyautas válasza zolee5016 (#7) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Jobb. Karomon hordtam, mint asszonyok a gyereket. Hú! Egyszer...majd elmesélem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.