Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Nandish

Maradnek a bevalt neveknel...

12 éve vagyok Ph-n! 13 éve szerelek Apple készülékeket...

(#52) Etele007


Etele007
újonc

Már egy hónapja használom, egy kis frissítés.

A routerben állítottam pár dolgot, így a torrent jelenleg 40-50 MB/s -el megy. A médialejátszóval elérem Kodival a nast, onnan nézem a filmeket, torrent közben sincs akadás.

Kis ügyeskedéssel a Xpenology-t is sikerült felraknom rá, igaz kellett rendelnem egy 12pines flat VGA kábelt, 1300 forint volt az ebayen. Az eredeti szoftvere is használható, nekem teljesen megfelel ez is, úgyhogy visszaraktam. Azóta 2 frissítés jött ki, most a 4-es verziót tesztelem. Vannak benne újítások, de még béta.

Eddig nem bántam meg, hogy megvettem. Csak az zavar, hogy most 59e a iponon.

(#53) Astroboy válasza Etele007 (#52) üzenetére


Astroboy
őstag

De ez még mindig csak a fele az elvárható tempónak, lesz ott még valami..

(#54) Etele007 válasza Astroboy (#53) üzenetére


Etele007
újonc

Megnéztem a gépemen, Dexxge, AMD 860K, 8GB és csak 35MB/s... :-(
Akkor a hálózatommal lehet valami, feladtam...

[ Szerkesztve ]

(#55) Astroboy válasza Etele007 (#54) üzenetére


Astroboy
őstag

Magában a nemmondjukki programban optimalizáltad a hálózatot? Routerben uPNP-vel mizu? Sima speedtest is 350-et ír a PC-n?

(#56) Etele007 válasza Astroboy (#55) üzenetére


Etele007
újonc

A digis huawei mögött van egy másik router még és az után egy switch. Elvileg minden port be van állítva és az upnp is.
A speedtest 500-800 között váltakozik.

(#57) Astroboy válasza Etele007 (#56) üzenetére


Astroboy
őstag

Azt a másik routert hagyd ki, majd tesztelj, ha nem jó mehetsz a hüvelyre direktbe, ott csak meg lesz az ezer.

(#58) DoItYourself válasza Astroboy (#53) üzenetére


DoItYourself
addikt

Tudom, régi hsz, de volt ott valami, mert tudja azt a vas, amit tudnia kell. Hozzájutottam egy ilyenhez (F2-420, ugyanaz mint a 220-as, csak 4 magos cpu, 4 MB rammal) nem olyan rég, most volt időm a qbittorrentet felrakni rá, és kipróbálni:

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.