Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zdanee


zdanee
őstag

Most, hogy megtörtént a nyitás, nem akar valaki leszerződni velük és behozni egy márkaképviseletet ide is?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#2) kcsa


kcsa
veterán

A "Redmi" az a RedRice és a HongMi szerelemgyereke? :DDD (igen, tudom hogy egy és ugyanaz)

(#3) blade zte válasza zdanee (#1) üzenetére


blade zte
őstag

Én szívesen vállalnám, ha értenék hozzá. :D

kcsa: Igen, hivatalosan az angol neve a redmi, és nem a hongmi. ;) De tényleg érdekes hogy így összefabrikálták.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#4) secler07


secler07
tag

Jöhetnének ide is :K

(#5) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ide is jöhetne...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#6) Orf3usz válasza kcsa (#2) üzenetére


Orf3usz
tag

Ez a Redmi jó poén :D

Várom már a magyar forgalmazást Köles Pirosrizs néven ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) Barthezz2 válasza blade zte (#3) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azaz a WCDMA-s Hongmi verzió a Redmi.

Everybody lies.

(#8) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Terjeszkedjenek már ide is. :K

(#9) Gambas


Gambas
tag

Prémium? Ezt ki határozza meg?

(#10) MartOOn


MartOOn
addikt

Irány UK!

Gyertek... gyertek... Gyertekgyertekgyertek... (Lali - Üvegtigris2)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#11) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Idehozzam Őket?

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#12) blade zte válasza Johnny001 (#11) üzenetére


blade zte
őstag

Ha meg tudod csinálni, akkor ja. :DDD Lefogadom, mindössze egy megállapodás, és egy kis boltra elegendő pénz kéne, a xiaominak ez jó üzlet lenne. Valamelyik kereskedő magára vállalja, hogy hivatalosan forgalmaz, ők meg csak a telefonokat küldik, és fogadják a garanciáztatandókat.

Westend közepén egy csillivilli xiaomi üzlet, pont mint az apple-fajta? Szerintem szerezne egypár rajongót, ha helyben kipróbálható darabokkal csábítanák a népet. Egy xiaomi TV, és még pár egyéb cuccuk is kéne oda.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#13) Graphics válasza blade zte (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez Abszurdisztán, még mindig, ez nem piac.... legalábbis nem a Xiaomi-nak...

Nem egy kis marék magyar igényeit fogja kiszolgálni, akik fórumon Xiaomi rajongók... Kis túlzás nélkül

CSak lessétek meg a talán a Discovery-n ment műsort, ami arról szól, hogy Szingapúr... Az emberek akkor is vásárolnak, ha nem akarnak... Éjjel kettőkor is bemennek a plázába, igen , nyitva van...

:)

Gondold végig... Bemegy JóskaPista a Westend-be, mert nagyon csábos a hely...... Szkia, Mi a Fa...m? Szerinted?

Irreális elképzelés az, hogy néha fórumban mindenki azon vergődik, hogy ejjj, ha jönne Magyarországra... És ha nem? akkor mi van... webshopok mindenhol...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Gambas válasza blade zte (#12) üzenetére


Gambas
tag

Elképzelem az arcokat a bolt elött.....100 ból 95 ember azt sem tudná mit is lehet kapni odabent😊😊Kandikamerának hatalmas lenne...

(#15) daninet válasza Graphics (#13) üzenetére


daninet
veterán

nem bolt kell, hanem európai disztribútor egy webshophoz mint amit az antelife is nyit budapesten a spanyol mellé. Az pedig úgy már teljesen más és a kínaiak is díjaznák :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#16) Graphics válasza daninet (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Antelife, idehaza, lemaradtam, linket :D

Másik kérdés, rögtön. Az Antelife Spanyol raktárából rendelve, mivel EU-n belül vagyok vámmentesség van?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) barackle válasza Gambas (#14) üzenetére


barackle
tag

Én pont tegnap voltam a Westendben, körbejártam 5 vagy 6 gsm boltot, mert tokot kerestem a Xiaomi Mi3-hoz... mindenhol tágra nyílt szemek, hogy ez micsoda :) Egy hely volt, ahol az eladónak valami rémlett, hogy mintha olvasott volna erről tesztet nemrég... :) De az talán szomorú, hogy azok sem ismerik, akik ebben a szakmában dolgoznak.

(#18) Gambas válasza barackle (#17) üzenetére


Gambas
tag

Hát ez bizony szomorú!Legalább gsm boltban dolgozó tudná,hogy mi az!!!Innen látszik,hogy nem azért dolgozik ott mert érdekli.....Azt kell mondanom neked,hogy sajnos ez a kibasz.....ott balkáni feeling volt az egyik oka,hogy külföldön élek!Nagyon lemaradtunk nyugathoz képest...de nagyon...Sajnálom..

(#19) blade zte válasza Graphics (#13) üzenetére


blade zte
őstag

Najó, ez tényleg nem lenne annyira sikeres, inkább csak felvetettem. Egyszer majd a távoli jövőben, elvégre a xiaomi az apple helyébe akar lépni.

Inkább akkor ilyen oppo-féle cucc. Egész EU-ba szállítás, és csak egy raktárház és pár alkalmazott bérét kell fizetni, nomeg a szállítását. Talán kicsit több fanja van mint az oppo-nak, és az biztos, hogy kezdetnek megteszi.

Oppo find 7 astro black

(#20) daninet válasza Graphics (#16) üzenetére


daninet
veterán

[link]

igen olyankor nincs vám, a spain warehouse tartalmát külön lehet ez miatt listázni

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#21) s4tch válasza Graphics (#16) üzenetére


s4tch
veterán

Igen, EU-n belül már nem kell sem áfát, sem vámot fizetned.

Hogy rendelsz spanyol raktárból?

(#22) MaUser válasza Gambas (#18) üzenetére


MaUser
addikt

Már nem azért a két fillérért, de hagy bemegyek tetszőleges német gsm boltban ott sem lesz gőzük arról hogy a xiaomi-t eszik vagy isszák. ;]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#23) daninet válasza s4tch (#21) üzenetére


daninet
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#24) Zeki válasza daninet (#23) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jajj már!

Az antelife spanyol raktára csak a spanyolokhoz, meg a portugálokhoz postáz.
Az antelife meg idén itt is szeretne lerakatot.
http://www.antelife.com/jodychannel-three.html

A Xiaomi még csak odahaza kínában nagy név, a világ más részén, ahol pénzesebbek a népek, nem foglalkoznak ennyire a kínai telefonokkal.
Neki még a Lenovonál is jobban kell magát strapálnia, ha akar majd az USA piacon valamit. A Lenovo ismert. Igaz még ő sem jött ki a telóival errefele sem, meg USA fele sem.

[ Szerkesztve ]

(#25) Gambas válasza MaUser (#22) üzenetére


Gambas
tag

De biztos több eladó tudja mint Mo-on...Ez biztos és ezzel nem a Xiaomi-t védem....

(#26) Zeki válasza Gambas (#25) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Xiaomi megpróbál erős hájpot nyomni, de ez a betörés sokba lesz neki.Ha nem csak a szingapúri mobilszolgáltatóknál lesz kapható, hanem EU-s vagy USA szolgáltatónál is, lesz siker. Az Apple-t, a Samsungot, a Motorolát, a Huawei-t, az LG-t, a Sonyt, a Nokiát megszorongatni a bejáratott piacokon, nehéz lesz.

(#27) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jöhetnének errefelé is. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) Gambas válasza Zeki (#26) üzenetére


Gambas
tag

Nehéz lesz??? Sztem lehetetlen...

(#29) Ricardo válasza barackle (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem kell hozzá kínai mobil. Néha az "alap" márkák is bőven elegendőek.

(#30) vadkörte válasza barackle (#17) üzenetére


vadkörte
addikt

Elég tetszetősre sikerült ez az üzlet. A bútorok színvilága szépen szinkronban van a Xiaomi dobozainak purizát recycled paper-ös színeivel. :)

Ne aggódj, amikor a G700-hoz kerestem tokot azt is néztek mint a lukinyúl. Pedig a Huawei nem ismeretlen név. Végülis találam tokot, de nem vettem meg. Kissé túlárazottnak tűnt, majd e-bay-en lövök valamit csájnából.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#31) daninet válasza Zeki (#24) üzenetére


daninet
veterán

Voltmár fentebb a raktárról szó.

Szerintem pedig a MIUI név androidos körökben elég ismert, én lenovót nem vennék, volt már 2-3 telefon a lenovo jobbjai közül a kezemben, mind recsegős műanyag telefon közepes minőségű kijelzővel, gyakori hibás darabokkal.
Ellenben ez egy nyomott árú prémium telefon, lenne keletje névtől függetlenül.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32) Graphics válasza daninet (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

7-8 Lenovom volt már, söt ismerösöknek is van, hibás egy se volt. Mit értesz gyárilag hibás alatt, tipus?

Egyik se recseg, még a legkisebb is massziv. Milyen tipusokkal találkoztál?

Kijelző a jelenlegi palettábol szite mind IPS, korrekt fényerövel, nagy betekintési szöggel.

Van műanyag és minőségibb műanyag között különbség, illetve fém és üveg is

Ez a hibás dolog milyen statisztika?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) daninet válasza Graphics (#32) üzenetére


daninet
veterán

A kijelző borzasztóan alulszaturált hiába HD IPS, gyakorlatilag a közelébe se ér a nagyobb gyártókéhoz. Oké, persze az ár, meg akinek nincs pénze drága telefonra annak ez a megfelelőnél is több, de én már nem fogadnám el, túl sok jó telefonon vagyok túl, és az ember sajnos ilyen finnyás, hogy megszokja a jót :)

A hibás dolog az saját statisztika sajnos. Újraindulgatós telefonok, bootloopos rendszerek. Én csak coptam vele :( És a legtöbb baj szoftveres eredetű, kiadják a telefont valamivel, frissítést többet nem kell rá várni ilyen telefonoknál. Maximum egyet ha valami csúcstelefont vettél.

Nekem mind recseg. De az összes műanyag telefon a Samsungok is. Megnyomod a hátulját/szélét és recseg. Nem a füledbe persze de elmarad minőségérzetre. Samsungom van, és minden előnyével együtt utálom érte, pedig egy vagyon volt annó. Papírvékony hátlapok, kétes illesztések :( Többek között ezért is a MI3 a következő kiszemeltem.

A8xx telefonokból találkoztam jópárral.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#34) Graphics válasza daninet (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig A830-ra is volt 3-4 frissités. A820/83-nak pont a jobbik boritása van, nem csuszik.

Na mindegy, nekem nem indult ujra, egyse eddig

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) s4tch válasza daninet (#23) üzenetére


s4tch
veterán

A linket ismerem, de itt - ahogy a #24-ben írta a kolléga - csak spanyol és portugál ügyfeleket szolgálnak ki. Azt hittem, tudsz valami módszert arra, hogy kikerüljük ezt a korlátozást.

(#36) RawrRr


RawrRr
tag

Reméljük A Xiaomi nem száll el magától mint az apple tette. Bár, amilyen lazák a srácok (már ami a riportokból és nyilatkozatokból elgondolható), ez nem várható.

Én nagyon kíváncsi vagyok a router, okos tévé és külső töltő termékeikre is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lenovo A660 -> http://goo.gl/A4vitG (Garanciális, kártyafüggetlen)

(#37) zdanee válasza RawrRr (#36) üzenetére


zdanee
őstag

A családban van 3 Xiaomi Piston füles, egy Mi2, egy Mi-One Plus egy tucat hátlap és úton egy 10400 mAh Xiaomi Powerbank. Az összes kiegészítővel meg vagyunk elégedve, a Piston fülhallgatók két kategóriával drágább Audio Technica fülesek szintjét hozza, a két telefon magáért beszél, a powerbank meg pár héten belül várható. TV kéne, de az kicsit neccesebb kintről, router meg T-home-os (beépített wifivel), szóval azt nem cserélhetem :)

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#38) blade zte válasza zdanee (#37) üzenetére


blade zte
őstag

USB-be dugható körömméretű wifi routert ki ne felejtsd. :D

Oppo find 7 astro black

(#39) zdanee válasza blade zte (#38) üzenetére


zdanee
őstag

Na az az egyetlen, amit nem értek, mire kellhet. Gépről megosztott WiFi? De a gép úgyis WiFin van, tehát a telefon is csatlakozhat ide. Telefonról megosztott internet a gépnek? De a telefon szintén tud Hotspotot csinálni, sőt, Bluetoothon is meg lehet osztani a netet, ami az akkut sem szívja. Szóval az nincs :)

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#40) s4tch válasza zdanee (#39) üzenetére


s4tch
veterán

Nekem az irodába jól jönne. A hivatali wifi nem ér el az irodámig, az asztali PC vezetékes netkapcsolatát szépen tovább tudnám osztani. Mondjuk ez valóban egy szűkebb rétegnek szóló eszköz, nem olyan, mint egy mobil vagy egy fülhallgató, amiből majd' mindenkinek van egy.

(#41) Viktor0610 válasza zdanee (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor jól gondoltam, hogy nem fogom megbánni, ha rendelek egy Piston fülhallgatót. Köszi. :D

Én is csak elégedetten tudok nyilatkozni a Xiaomi Hongmi készülékemről. :)

Samsung Galaxy A54

(#42) blade zte válasza zdanee (#39) üzenetére


blade zte
őstag

Ne felejtsd el, hogy (ahogy láttam) kapsz mellé 1TB felhőt ís. :D

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#43) zdanee válasza blade zte (#42) üzenetére


zdanee
őstag

Az járt a telefonhoz is, meg is van, használom is (kb 1%-át :) )

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#44) blade zte válasza zdanee (#43) üzenetére


blade zte
őstag

A telefonhoz is? :Y Jókor mondjátok, amikor már meg sem éri venni. :D

Oppo find 7 astro black

(#45) Viktor0610 válasza blade zte (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tényleg. Én is regisztráltam egy accountot, megadta a Hongmihoz is. :)

Samsung Galaxy A54

(#46) jarisz46 válasza Orf3usz (#6) üzenetére


jarisz46
csendes tag

vaytekq- val mgtorpent.!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.