Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Tegye fel a kezét akinek égette már meg a kijelzőjét a nap egy vízcseppen keresztül! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nekem csak a gomb karcolódás utáni funkcióvesztése, ami nem volt szimpatikus.

(#1) whatwhatwhat: Hát ahhoz tényleg nagy szerencse kell :DD

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#3) citkar


citkar
addikt

Nagyszerű telefon lett, picit nagyobb a számomra szükséges méretnél, de ha megdobnának vele, azért megpróbálnám elviselni :)
Ennyi pénzt egyszerűen sajnálnék kiadni érte, főleg, hogy 1-2 év után úgy is megunom a készülékeim.

(#4) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Elég jól bírta a gyűrődést.

(#5) SkyLine3000 válasza citkar (#3) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Hogy lehet nagy, amikor már-már kompakt méretű... :D
Én meg a rügyfakadó bimbó vagyok.

(#6) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ki az a Zack?

Amugy johetne mar kis hazankba is. Valoszinuleg ggorsan megvennem. :D

(#7) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Jó cucc, de nekem a Mate 10 pro szimpibb.

https://utdetailing.hu/

(#8) tipuka válasza tibcsi0407 (#7) üzenetére


tipuka
addikt

nem

(#9) Sgr_A válasza ForRedGlory (#6) üzenetére


Sgr_A
addikt

A tesztelő
Igen Zack és nem Jerry

(#10) tibcsi0407 válasza tipuka (#8) üzenetére


tibcsi0407
félisten

De, hát tudom én azt magamról. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#11) dajkapeter válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ezzel én is így vagyok... Az a funkcióvesztés tényleg aggasztó... :(( :(((

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#12) juuzer válasza dajkapeter (#11) üzenetére


juuzer
addikt

Nem neztem meg meg a videot

De ha a bekapcs/ujjlenyomatolvasorol van szo az nagyon keszuleken hasznalhatatlanna karcolodhat

A Zack altal keszulekek kozul most az S7re, P9-re es talan a Z5re emlekszem ami a karcolas utan nem mukodott. (Talan LG G5 is bar azt nem tudom, hogy tesztelte e de nekem remlik az is) Igaz mjuk, hogy el szerintem ehhez nagyon nagy tehetseg kell, hogy valaki ennyire szetkarcolja

Mjuk a masik fele meg az, hogy kisse kiabrandito, hogy egy ilyen video hirertekkel bir itt.....

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#13) Matada2.3 válasza dajkapeter (#11) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ugye alap helyzetben nem is lenne aggasztó, (kb. ugyan ilyen anyagból van az én szenzorom is és egy karc nincs rajta), csak így a sok kacos mégis működő készülék után ez olyan turnoff.

Finn the human

(#14) juuzer válasza juuzer (#12) üzenetére


juuzer
addikt

Jezusom, elnezest a felregepelesekert, telefonon nem tudok hosszabb szoveget normalisan irni :/ Csak a szerkesztesi ido lejarta utan vettem eszre ezeket.

“De ha a bekapcsgomb/ujjlenyomatolvasorol van szo az sok keszuleken hasznalhatatlanna karcolodhat.
A Zack altal tesztelt keszulekek kozul (...)”

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#15) aTe014 válasza dajkapeter (#11) üzenetére


aTe014
aktív tag

Aha, valóban...aggasztó...

Ha csak a pár éves gyermeked kezébe nem adsz egy körömvágó ollót és mondod neki, hogy játsszon a telefonnal, akkor kétlem, hogy ilyen szintű karcolódás a valóságban előfordulhat...

Én inkább a videó pozitív oldalát nézve azt emelném ki, hogy a lencsvédő üveg nem karcolódott. Mint pl. jelen esetben jónéhány G6-nál normál hétköznapi használat mellett (tok nélkül) a lencsvédő tele van mikrokarcokkal.

i14Pro

(#16) CsabyB


CsabyB
csendes tag

én nem szeretném kölcsönadni a bácsinak a telefonomat! Az tuttibiztos.
ha rajtam múlik nem telefonál és kész :)

Egy ilyen tönkretételnek semmi értelme nincs, nem ad semmi iránymutatást se semmit.

leejtés teszt jogos, smirglizze meg esetleg kicsit mintha 1évig a zsebembe lenne, stb...
de ennek mi értelme van? semmi

Zack... kössz a semmit :)

(#17) babosmiki


babosmiki
addikt

Jól bírja az tuti! :C
Az ujjlenyomatolvasó meg, hogy nem érzékel miután szétkaristolta szikével, hát az szerintem nem meglepő.. :U Azok nem karcok, kráterek. :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#18) leslien válasza ForRedGlory (#6) üzenetére


leslien
nagyúr

azért ne siess annyira... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19) dajkapeter válasza aTe014 (#15) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Csak arra akartam utalni, hogy számomra ez az egy aggasztó pontja van a készüléknek. Minden más nálam 5*. Ez meg csak átlagos. De ettől még nem átlagos számomra a készülék. :))

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#20) fattyu válasza CsabyB (#16) üzenetére


fattyu
veterán

ez is egy vélemény.

csak az exakt karcolásteszt picit exaktabb.. meg a hajlítós is jó mert igenis van aki farzsebben felejti oszt nem árt tudni melyik az amelyik könnyen reccsen.

szóval a neked is kösz a semmit :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#21) rikxjeee válasza fattyu (#20) üzenetére


rikxjeee
tag

Egzakt.

+1, megvolt a napi "semmi értelme", már nyugodtan fogunk aludni.

(#22) fattyu válasza rikxjeee (#21) üzenetére


fattyu
veterán

meh jogos... sorry munkaidő nonstop angolul.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#23) balgab84


balgab84
aktív tag

Nalunk, hivatalosan, kaphato lesz?

(#24) babosmiki válasza leslien (#18) üzenetére


babosmiki
addikt

Erre ennyit mondanék: [link]

Meg ennyit: [link] ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#25) tibcsi0407 válasza babosmiki (#24) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én rengeteg cikket találok. [link]

https://utdetailing.hu/

(#26) ForRedGlory válasza leslien (#18) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tyű, akkor még várok vele. :DDD

(#27) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én ma eldobtam a V20-at tok nélkül a moziban, de a military grade alunak meg se kottyant. Jó, nem murvára esett, az tény. De azért csattant egy g#cinagyot, nem volt rajta a tok sem most. A kijelzőn meg üveg van, és amúgy is kavicsra vagy éles felületre kell ahhoz esnie, hogy az összetörjön. Arra viszont nem vennék mérget, hogy az üveg V30 is hasonlóan jól bírja a gyűrődést.
Sajnos nálam több okból is eléggé mellément a V30, de főleg a keskenyebb kijelző, és az SD kártya támogatás hiánya miatt.
Az idei generációt skipelem, mert nem történt semmi olyan előrelépés, ami miatt úgy kéne éreznem, hogy érdemes váltani.
A hardveres fejlődés évek óta egyre lassul (Snapdragon 820 és 835 között 15% van prociban, 20-25% gpu-ban), a kamerák sem sokat fejlődtek az elmúlt 2-3 évben. Ez az új 21:9-es képarány-őrület meg kifejezeten nem tetszik, csak 6.3"-től tartom elfogadhatónak a kijelző szélességét ezzel a képaránnyal. A Note 8 volt eddig az első olyan 21:9-es képarányú telefon a kezemben, aminek a szélességével is meg voltam elégedve. Eddig az az overall év telefonja számomra (Pixel XL 2 lenne, ha kicsit nagyobb lenne a képátló).
A por-vízállóság meg sosem izgatott, nem járok úszni a telefonnal, meg havonta legalább egyszer kitisztítom belül is.

[ Szerkesztve ]

(#28) babosmiki válasza tibcsi0407 (#25) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem azt írtam, hogy nincs cíkk hanem, hogy komolyabb oldalakon nincs hír róla...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#29) bryant56 válasza Fitzgerald (#27) üzenetére


bryant56
aktív tag

Van SD kártya támogatás a V30-ban. Mellesleg 18:9-es a képaránya a kijelzőnek.

(#30) tibcsi0407 válasza babosmiki (#28) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az nem változtat a tényen. Nézz be a Pixel2 (ugyanaz a POLED kijelző) Reddit-re. [link]

https://utdetailing.hu/

(#31) RaveForce válasza Fitzgerald (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

"Eddig az az overall év telefonja számomra (Pixel XL 2 lenne, ha kicsit nagyobb lenne a képátló"
Abban is a problemas LG kijelzo van sajnos :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) Fitzgerald válasza bryant56 (#29) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Van SD kártya támogatás" Ez új, mintha valahol úgy lett volna beharangozva, hogy nem lesz benne...

"Mellesleg 18:9-es" Ebben is tök igazad van. De sajnos ettől sem lesz szélesebb a kijelző. Talán majd a V40.

@RaveForce

Nem mindegyik problémás ahogy olvasom, de ez biztos nem vigasztalja azokat, akiké igen.

[ Szerkesztve ]

(#33) atike


atike
nagyúr

Bírja a strapát... :) De amúgy mi beteg egy "tesztelés".... :U

(#34) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Jók ezek a tesztek. Ezek alapján kiszűrhető,melyik a gagyifon. Szerintem.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#35) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Nem lesz kevésbé problémás mint az S8-akba volt. Ahogy ott sem, itt sem mindegyik olyan.

(#36) hemaka


hemaka
nagyúr

Jol birta, de a kijelzoert kar, a sztereo hangszoro meg kotelezo ebben a kategoriaban. Az LG direkt szpatja magat ilyen bakikkal? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) babosmiki válasza hemaka (#36) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát akkor majd nem gyújtjuk fel.. :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#38) dajkapeter válasza Fitzgerald (#32) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A nyújtott képarány megmaradt és szerintem lesz majd nyújtottabb is. A samsung dirigál...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#39) tomboy0013 válasza hemaka (#36) üzenetére


tomboy0013
veterán

A sztero hangszóró alap? Ezt mire alapozod?

(#40) GEIL válasza leslien (#18) üzenetére


GEIL
addikt

Pont ezt akarttam linkelni.....P-oled-es helyett nézek olyat amiben super amoled kijelző van... :K :U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#41) brainticket


brainticket
aktív tag

de legalább egy hét után be is ég a pixel 2 xl kijelzője:
https://www.engadget.com/2017/10/23/google-investigates-pixel-2-xl-screen-burn-in-problems/

(#42) Roxbury


Roxbury
őstag

Szep ez a telefon meg mindig

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.