Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

Nálam a flash lehet többnyire ki lenne kapcsolva, de egyébként maga a Droid 2 nagyon szimpatikus.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) Studi22


Studi22
aktív tag

Jól értelmezem ebben az a szenzáció hogy nem kell fölmennem a marketre és nem kell letöltenem plusz telepítenem hanem ők ezt már megcsinálták?
Ha igen,akkor ez van olyan világszenzáció mint videotelefonálás almáéknál. :U

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#3) domi007 válasza Studi22 (#2) üzenetére


domi007
őstag

:C :R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#4) rOwLeY


rOwLeY
őstag

wow, micsoda nagy szám h előtelepítik. De bakker ez a telefon ettől függetlenül nagyon bejövös!!!

(#5) n0_gAboR


n0_gAboR
őstag

A Desire a 2.2 update-el (az ujabbak gondolom 2.2-vel lesznek elotelepitve) alapbol tartalmazza a Flash 10.1-et!

(#6) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Adobe TV..LOL

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7) DEJVID


DEJVID
őstag

Persze érintőképernyővel még mindig nem, és soha nem is lesz tökéletesen kezelhető a Flash.

(#8) Integra válasza Studi22 (#2) üzenetére


Integra
titán

pont most megy az almás fésztalk vagy hogy hívják reklám kampány (ami szerintem facepalm lenne helyesen:D)..
szóval louis armstrongra csöpög meg majd elbőgi magát szülészet után anyuka, meg nagypapa, meg love meg heppinessz, meg alma.. tiszta behányás, annyira gusztustalan túlszirupozott egy reklám.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) BiP


BiP
nagyúr

Én ott nyomtam ki, amikor nézi a sorozatot, és benyögi, hogy bármikor megoszthatja másokkal facebookon meg twitteren.
Amúgy tök jó, hogy van Flash, de nekem fura, hogy ilyen butyuta dolgokkal kell reklámozni.
(Amúgy nem találtak valaki dekoratívabb, kevésbé szuggesztív nézésű hölgyet az adobe marketingosztályán?)

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

A Motorola Droid 2 lett az első elsőre telepített Android 2.2 Froyo operációs rendszerrel és Flash 10.1 bővítménnyel is ellátott okostelefon.

(#11) szige


szige
tag

Azt lehet már tudni, hogy a DROID 2 mikor jön kicsiny hazánkba (ha egyáltalán...)?
És akkor ez sem lesz alkalmas Android 3-ra?

(#12) plus44 válasza BloodRay (#1) üzenetére


plus44
veterán

Nekem is az első dolgom lenne kikapcsolni, de a teló tényleg nem rossz, de várok még valami jobb Motorolát...

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.