Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nyeste86


Nyeste86
csendes tag

Dehogy nincs ár:

550W
[link]

650W
[link]

:C

(#2) IreN!CuS válasza Nyeste86 (#1) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Pár plusz ezres és veszel egy SEASONIC G Series 550-et nem kérdés sajnos.

Enermaxnak jelenleg nincs 28-35 között "jó" tápja sajnos.Anno 37-ért volt ENERMAX REVOLUTION87+ 550W .De már az is baromi sok.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#3) cildren


cildren
tag

Az második táblázatban a 650 watt-os tápnál a kombinált fogyasztás 450 watt remélem az csak elírás.

[ Szerkesztve ]

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Elég karcsú az a három azaz 3 év garancia.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) XharX válasza cildren (#3) üzenetére


XharX
aktív tag

Igen, az, a 4-es helyett 6-os kell oda. :)

(#6) LNx válasza IreN!CuS (#2) üzenetére


LNx
tag

+1 :K

(#7) flash- válasza IreN!CuS (#2) üzenetére


flash-
veterán

"Pár plusz ezres és veszel egy SEASONIC G Series 550-et nem kérdés sajnos.
Enermaxnak jelenleg nincs 28-35 között "jó" tápja sajnos.Anno 37-ért volt ENERMAX REVOLUTION87+ 550W .De már az is baromi sok."

úgytudom enermax mindegyik tipusa csúcskategória...

mér vennék seasonicot?úgy tudom egy minőség az enermax meg a seasonic.nemde?

"Enermaxnak jelenleg nincs 28-35 között "jó" tápja"
a pro és modu sorozat is csúcskat volt nem?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8) #65675776 válasza flash- (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

A mindegyik azért túlzás. A NAXN nem éppen az.

A jelek szerint nem váltják le a 425W-os Modu82+-t...

(#9) flash- válasza #65675776 (#8) üzenetére


flash-
veterán

jelek?

vannak rossz tapasztalatok?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10) #65675776 válasza flash- (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#11) Angel1981


Angel1981
veterán

Csinos tápok!
SS és Enermax, nekem ez a két favoritom - meg persze amikben ilyen belső van. :)

(#12) KAMELOT


KAMELOT
titán

Ha már vennem kéne akkor Enermax Revolution 87+ drágább de jobb vagy Seasonic paltinum szériát és Corsair HX sorozat amik olcsóbbak kicsit és 5 év garancia van rájuk.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#13) kromatika válasza KAMELOT (#12) üzenetére


kromatika
veterán

+1.Hasonlóan gondolom én is.

(#14) Tomcat


Tomcat
őstag

Ez a Triathlor széria még csak-csak, de az NAXN szeria szerintem abszolút nem érdemli meg hogy viselje az Enermax márkajelzéseket.

Tomcat

(#15) flash-


flash-
veterán

és a corsair picikét minőségbe lejjebb van mint az enermax?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#16) Tomcat válasza flash- (#15) üzenetére


Tomcat
őstag

Tudtommal a Corsair OEM tápegységeket árul saját márkajelzéssel és körítéssel míg az Enermax régebben kizárólagosan csak gyártotta a saját termékeit, ma már megosztva gyártja és forgalmazza az OEM tápokat saját márkanév alatt. Régen az Enermax tápban Enermax belső volt. Ma már ez nem egyértelmű.

Tomcat

(#17) F e Z o válasza banhammer (#4) üzenetére


F e Z o
veterán

Mostanában fukarkodnak a tápgyártók a garanciával. Azonban még mindig jól cseng az enermax név, így én nem a gari miatt aggódnék elsősorban, ha ilyen tápot vásárolnék.

H2O über alles!

(#18) KAMELOT válasza Tomcat (#16) üzenetére


KAMELOT
titán

Enermax revolution, platimax és maxrevo tápokban enermax belső van.
NAXN....FSP belső és a Triathlor-ban meg nem tudom.
Corsair AX sorozat seasonic belső.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#19) XharX válasza flash- (#7) üzenetére


XharX
aktív tag

Enermax belsősökön belül is túlzás, hogy mindegyik csúcskategória, nyilván van difi köztük.

(#15) flash-: Konkrétan két márkát csak úgy nem egyszerű összehasonlítani, picit konkrétabban esetleg? :)

(#18) KAMELOT A Triathlor széria is saját belsős, kivétel a "kicsi"(ETL300AWT), az valami CWT belsős.
A Nanx87+ az FSP belsős, de nem csak ez az egy naxn sorozat van(túlnyomórészt CWT belsősök, de van sirteces is)

(#20) Tomcat válasza KAMELOT (#18) üzenetére


Tomcat
őstag

Az AX-VE tápjaimban még 100% Enermax belső volt emlékszem, van ami már 10 éve megy gond nélkül. A saját gépemben lévő Galaxy is tutira eredeti.:) Egyébként éppen Platimax-ot tervezek venni a helyére.
Valószínűleg csak az utóbbi években hígult fel a kínálat az olcsóbb kivitelezésű szériákkal és remélem hogy kizárólag az NAXN és a Triathlor szériákra vonatkozik, bár ezeket saját célra úgysem vennék.

Tomcat

(#21) XharX válasza Tomcat (#20) üzenetére


XharX
aktív tag

A Triathlor(egy kivételével) széria enermax beles, szokott minőséget hozza, de persze nem pl platimaxhoz kell hasonlítani. Amúgy nem csak a naxn széria ami nem saját belsőkre épít, de ahogy elnézem nálunk csak az kapható.

(#22) MMIX válasza XharX (#21) üzenetére


MMIX
addikt

A manual szerint kettő, mert van 350W-os is.

Itt látható a 300W-os Triathlor [link]

[ Szerkesztve ]

(#23) XharX válasza MMIX (#22) üzenetére


XharX
aktív tag

Régebben olvastam azt, hogy csak a 300-as CWT, de akkor az nem volt pontos, köszi a javítást :) Ezzel együtt még így is a túlnyomórészt enermax beles a széria.
Annyit kérdeznék(ha nem gond), hogy CWT-n belül meg úgy egészébe milyen minőséget képvisel ez a bizonyos GPM? Gondolom nem olyat amennyit az enermax kér érte.

[ Szerkesztve ]

(#24) MMIX válasza XharX (#23) üzenetére


MMIX
addikt

A CWT DSAII-nél rosszabb, az ENERMAX használ még rosszabbat is, szerencsénkre Ázsiában. A helyi NAXN-ben van CWT GPB. ENERMAX NAXN (ENP450AST) 450W

"Régebben olvastam azt, hogy csak a 300-as CWT,"
Lehet, hogy én voltam, magamra linkelten az előbbi linkben a Triathlornál (#36106), ott látható a 350W is, mint tipp.
Az árát biztos nem éri meg.
ENERMAX Triathlor 300W OEM 17 ezer Ft.

[ Szerkesztve ]

(#25) KAMELOT válasza Tomcat (#20) üzenetére


KAMELOT
titán

Persze, ezt én is tudom. Azelőtt lévő összes enermax tápban enermax belső volt. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#26) XharX válasza MMIX (#24) üzenetére


XharX
aktív tag

Köszi a választ :R A DSAII-nél rosszabb az nem hangzik jól, az alatt tudtommal rezeg a léc többnyire.
17 meg szinte rablás ha megnézzük más gyártók mit kínálnak, gondolom azért az enermax nevet meg kell fizetni.

(#27) MMIX válasza XharX (#26) üzenetére


MMIX
addikt

A CWT GPA alatt "rezeg a léc", azok a CWT gyártmányok amik ez alatt vannak a rangsorban, azok már a Codegen és minőségben hasonló társaikkal versenyeznek.
Ez a GPM a GPA továbbfejlesztése, ami szintén 230V only (tehát nem 80+ vizsgára esélyes), mint a GPA. Ez a belső ami a Trathlorban van, ez meg a 80+Bronz verziója, lehet megbízhatóbb mint az alap változat. Majd valamelyik nívósabb tesztoldal leteszteli.

[ Szerkesztve ]

(#28) XharX válasza MMIX (#27) üzenetére


XharX
aktív tag

Félre értettél, nem a DSAII-re mondtam, hogy rezeg a léc, hanem az az alatti gyártmányokra, konkrétan én is a GPA-ra gondoltam, vagy annak "régebbi verziójára".

(#29) KAMELOT válasza XharX (#26) üzenetére


KAMELOT
titán

Szerintem ezekért a pénzekért talán jobb választás egy Corsair HX vagy Seasonic GOLD táp. Lényeg, hogy teljesítményben nagyobbat kapunk ugyan annyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#30) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

Triathlor Fc 650-et néztem ki magamnak szerintetek megéri az árárt? Mert nekem nagyon tetszik, Corsairról nagyon sok rosszat hallottam sajnos :s

Feri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.