Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Jó cikk lett. Valahogy én is sejtettem, hogy elméletben minden szépen és jól működik, viszont én nagy százalékban elégedett is vagyok a munkátokkal.
Vannak viszont érthetetlen helyzetek. Ilyen például, hogy pár napig még reggel sincs fagy, olvad a hó, vizesek az utak, mégis minden reggel pattog a só a kerék alatt mikor megyek munkába. Aztán jön pár fagyosabb éjjel, ilyenkor meg nem történik semmi, a vizes út lefagy. Mátrában lakom, emelkedők, lejtők, szerpentinek, amik egyébként is veszélyesebbek jeges úton, ráadásul főúton. Ez rendszeres, ne mond, hogy véletlen vagy nem volt róla információ, stb. Nincs is ilyenkor olyan kemény fagy sem, hogy hatástalan legyen. Így halt meg két éve egy helyi polgármester, kanyarban beesett fejjel lefelé egy mély vizű (2m) patakba az autója. Félre ne értsd pár órával előtte én is elmentem ott, éreztem, hogy le van fagyva és nem hajtottam a vízbe. A söfőr hibája. Felmerül viszont a kérdés bennem, hogy a +3-4 fokos út helyett miért nem az volt leszórva.

Vagy ilyen a munkába vezető úton egy keményebb emelkedő. Éveken át egy havazás alkalmával elakadt, árokba csúszott kamionok tarkították. Ha van éves terv, hogy nem jönnek rá erre? Tavalyi tél óta takarítják azt a szakaszt. Előtte minden nap kérdéses volt éveken át, hogy haza birok-e menni ha esik a hó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.