Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Whatpulse

Hozzászólások

(#1) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

így kell rávenni az egyszeri júzert, hogy önként keyloggert telepítsen a gépére?
ügyes...

...csak én vagyok helikopter?

(#2) Grizzly79


Grizzly79
tag

Nincs az az Isten, hogy én ilyen programot telepítsek a gépemre.

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#3) maláj


maláj
őstag

hát ez mekkora bukta, tejóisten :DD

(#4) misx


misx
senior tag

Vigyázat, svindlerek! :DDD

(#5) hocico


hocico
tag

ezaz, a reumatologusotok vár rátok...

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#6) RepeatSector válasza Sethdobaloah (#1) üzenetére


RepeatSector
senior tag

régen bezzeg még kreatívak voltak az emberek de most már ajh. :))

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#7) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Még ha nem is keylogger, az égadta világon semmi értelme.
Attól, hogy tudom, mennyit gépelek sem jobb, sem rosszabb nem lesz. Tökéletesen érdektelen adat.
Szerintem.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) kissthomas


kissthomas
csendes tag

Nekem ezt a Logitech cordless desktop-on alapból megcsinálja :) Csak vigyázni kell az elemcserénél... Múltkor nemtom hány millió keystroke-nál rossz sorrendben vettem ki az elemeket és elszállt a tárolt adat :S Amúgy télleg semmi értelme, de tök jól néz ki :)

ThomaS

(#9) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Csúnya vagyok ha azt mondom szerintem ennek semmi értelme ? :))
amúgy a cím elolvasása után először azt hittem a tömegünkre vagy kiváncsi :D

(#10) DerDer


DerDer
tag

Butaság, értelmetlen, +1 program a gépen, nem utolsó sorban pedig keylogger :U

(#11) enginev3.0 válasza DerDer (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát, én 10hónapja használom zavartalanul, és semmilyen keyloggerre utaló jelet nem találtam eddig benne, és még csak fel sem törték sem az emailem sem egyéb felhasználói fiókomat, na meg eddig más sem reklamált ilyen dolog miatt, de abban igazatok van, hogy mindenki maga dönti el ki milyen programot használ, na ja ez is csak plusz egy program ami azt hiszem nem fogja földhöz vágni a gépet, mert nem ez az a program amitől fél perccel később kapcsol majd be a gép :), cikk megjelenése óta plusz 3 ember csatlakozott hozzánk, remélem, azért nem követtem el túl nagy bűnt a cikk megírásával, vagy nem bántottam meg vele senkit.

Hogy hülyeség, azt nem tudom, valakinek az valakinek nem, pár százezer ember használja, és még többen vannak azok akik nem használják.

Azért már csak annak is örülök, hogy legalább a helyesírásommal és fogalmazásommal nem voltak nagyon gondok, általában próbálok gazdag szókinccsel írni, bár ez nem mindig jön össze,biztosan lehetne, sokkal szebben megfogalmazva is megírni a cikket, de azt még gyakorolnom kell :)

Köszönöm azoknak akik regisztráltak. Meg azoknak is akik kommenteltek. :R :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) zoli03


zoli03
őstag

Szerintem meg a WoW meg a CS értelmetlen, buta, felesleges program, mégis megtartom magamnak a véleményem. Ha gondolkodnátok rájöhetnétek, hogy semmi köze egy keyloggerhez.

(#13) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Azt hiszem egy-egy dota meccs a 100 fölötti apm-mel igencsak növelné a számot :)

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#14) b0rZ válasza CsiguszMaxim (#13) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Végre egy témába vágó hozzászólás... :K

(#15) dfdfdf válasza CsiguszMaxim (#13) üzenetére


dfdfdf
őstag

nah majd felrakatom a fiúkkal :))

(#16) KG. válasza Sethdobaloah (#1) üzenetére


KG.
tag

Rögtön vágtam énis hogy Keylogger :D , de sok boldog percet okozott tavaly mikor még suliba jártam, fél iskola msn,vip, fészbuk jelszava megvolt, hála annak, hogy az emberek 90%-ának univerzálsi jelszava van! :C

Ha érdeklődsz valamelyik termékem iránt, írd le melyik hirdetésre hivatkozol!, nem vagyok gondolatolvasó hogy kitaláljam!

(#17) zazahoho


zazahoho
őstag

nekem mx5500-s kiírja azt csókolom ;] ,de ezt is most néztem meg ,olyan nagy értelmét nem látom :(

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#18) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

na csatlakoztam énis, egyből első hely lol :D eddig nemis tudtam h vannak csapatok

[ Szerkesztve ]

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#19) lorenzen válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


lorenzen
aktív tag

Hát, én 10hónapja használom zavartalanul, és semmilyen keyloggerre utaló jelet nem találtam eddig benne, és még csak fel sem törték sem az emailem sem egyéb felhasználói fiókomat,..
Ha professzionális adatgyűjtésre használják, sohasem fogod észrevenni. Minden beavatkozást nyomtalanul hajtanak végre. (A lebukást minden lehetséges módon megpróbálják elkerülni.)

De feltételezzük, hogy tisztességes szándékok vezérlik a program alkotóit. Ez esetben, ez is csak egy játék, aminek nem kell az értelmét keresni. Hiszen sok más dolgot is megcsinálunk, ami ezen programhoz hasonlóan értelmetlen tevékenység.

Akinek tetszik, használja.
Én kimaradok belőle.

Adj vért, életet adsz!! (Az aláírás, a vámpírok támogatásával jöhetett létre.)

(#20) enginev3.0 válasza lorenzen (#19) üzenetére


enginev3.0
félisten

Így van, nevezhetjük játéknak, ki minek akarja. :)

UnSkilleD@ LoL az első helyem, hihetetlen :D de nem állok olyan rosszul ha a regisztrációs időket nézzük :U :DD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21) UnSkilleD válasza enginev3.0 (#20) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

na igen :D
de amúgy csak a keystroke számok alapján van sorrend szóval a egér egyáltalán nem is számít...

még hívok egy havert, ő átveszi tőlem is a vezetést :D

[ Szerkesztve ]

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#22) enginev3.0 válasza UnSkilleD (#21) üzenetére


enginev3.0
félisten

Látom ez sikeresen megtörtént :D Egérben nagyon elvagyok maradva, pedig használom, először mikor felraktam, azt hittem hogy sokkal többet kattintok mint amennyi billentyűt lenyomok de igen csak elszámoltam magam :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Ez igen :D

(#24) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Ez érdekes.

Azért ne add fel, csak inkább valami más témában...

(#25) nyunyu válasza Sethdobaloah (#1) üzenetére


nyunyu
félisten

így kell rávenni az egyszeri júzert, hogy önként keyloggert telepítsen a gépére?

Ennel mar csak a melohelyunkon uzemelo munkaido monitorozo cucc rosszabb.

Naponta megkapom tole emailben, hogy melyik projekten hany ora hany percet dolgoztam, mennyi billentyut nyomtam kozben, mennyit mozgattam az egeret.
Ja, es 5mp-nkent screenshot feltoltes, igy a fonokseg barmikor ra tud nezni mindegyik alkalmazottra, hogy eppen mit csinal...

Bar most mar szoba kerult, hogy ez utobbi tarhelyigenyet erosen csokkenteni kene, mert a 4 honap kiserleti uzem alatt betelt az adatbazisszerver 2 TB hattertara :DDD

Mondjuk az legalabb pozitivum, hogy egy gombnyomassal kikapcsolhato a nagy testver, csak akkor nem szamolodik munkaidonek...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26) Probber válasza nyunyu (#25) üzenetére


Probber
őstag

Az de szemét egy program! :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#28) xdx@ válasza nyunyu (#25) üzenetére


xdx@
aktív tag

Hú, az de sz@r lehet.

(#29) Cane válasza nyunyu (#25) üzenetére


Cane
őstag

Ezdegáz. Amúgy milyen OS alatt megy a bigbrádőr?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#30) nyunyu válasza Cane (#29) üzenetére


nyunyu
félisten

Windows :(

Lassan kereskedelmi forgalomba fog kerulni, aztan onnantol nem csak mi szivunk vele.
Legalabbis multkor ezen a projekten dolgozo egyik fejleszto srac valami marcius 1-et emlegetett.

Ja, idokozben be lett szerezve egy 120TB-s NAS erre a celra.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nekem ez a progi egyszer tönkre vágta a Windowst.. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Whatpulse
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.