Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Ezek a cuccok WP-vel is működnek?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) B1T3


B1T3
addikt

Praktikus kis eszköz, csak nem ennyiért. Sajnos tényleg nem túl nagy a kínálat efféle hordozható hangcuccokból, szóval mondhatni érthető, hogy megkérik az árát, de abban is biztos vagyok, hogy egész szép haszon van egy-egy eladásán.

(#3) gyurkikrisz válasza jacis (#1) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Miért ne működne?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4) dsr


dsr
senior tag

Tetszik , szívesen kipróbálnám :)

(#5) nikilauda válasza jacis (#1) üzenetére


nikilauda
senior tag

Én egy ilyet rendeltem:
[link]

Holnap érkezik meg és egy aktív hangfalhoz vagy hifihez is hozzá lehet csatlakoztatni. Igaz, hogy nem olyan szép megoldás,mint a TDK, de nekem megfelelő alternatíva.

(#6) kcsa


kcsa
veterán

Apróság: " bár úgy azért jobb hallgatóan jobb egy picit."

(#7) halkow


halkow
őstag

bocha 5s-re váltott?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#8) Bocha válasza halkow (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem, miből gondolod?

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#9) Bocha válasza nikilauda (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ami azt illeti, merő kíváncsiságból én is rendeltem egy hasonlót Kínából, talán 6 dollárért. Érdekel, hogy használható lesz-e. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) nikilauda válasza Bocha (#9) üzenetére


nikilauda
senior tag

Megoszthatnad majd! :)

(#11) csab2 válasza nikilauda (#5) üzenetére


csab2
veterán

Nekem van egy ilyenem. Tökéletesen működik. Azonban ha valaki most vesz valamilyen hangszórót, és megvan rá a keret, célszerűbb már eleve olyant választani amiben van BT. Viszont aki a meglévő rendszerét akarja BT kompatibilssá tenni (mint pl. én annak idején), annak nagyon jó választás. Arra kell figyelni, hogy egy bemenetet elfoglal. Egyébként szuper.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#12) nikilauda válasza csab2 (#11) üzenetére


nikilauda
senior tag

Nekem is meglévőhöz kell.
:R

(#13) Dwokfur


Dwokfur
csendes tag

A Bluetooth-os lejátszásnál érdemes tudni, hogy például hiába van egy Wolfson chip egy jobb Samsung mobilban és beállít a felhasználó magának a SoundAlive-val egy neki tetsző hangképet, amit kinyom az eszköz a jack aljzaton - a bluetooth átvitelnél még sincsenek meg ugyanazok az ekvalizációs lehetőségek. Nemcsak a bluetooth korlátai miatt, hanem ezért is szólhat rosszabbul egy bluetooth hang eszköz a jack aljzatra kötötthöz képest.
Az A33 egyébként tényleg király, de a magyar árakat még mindig nem értem. Persze vannak szerencsés emberek, akiket a külföldön élő rokonaik megajándékoznak karácsonyra... :D

[ Szerkesztve ]

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

(#14) csab2 válasza nikilauda (#12) üzenetére


csab2
veterán

Nem fogsz benne csalódni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#15) -domesz-


-domesz-
csendes tag

Ha már ennyi az annyi, akkor Sony SRS-BTX 500. Nekem BTX 300 van, 30k-ért vettem, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Az 500 kb mindenben dupla olyan jó (pl 20 watt helyett 40 watt, 1 mélynyomó helyett 2, stb.) és kevesebb mint 60k-ért kijön ha jól emlékszem. Meg nekem ha Sony logó van egy készüléken máris szimpatikusabb. :B

[ Szerkesztve ]

Alcatel OT-995

(#16) Lomha 8V válasza -domesz- (#15) üzenetére


Lomha 8V
addikt

A SONY név bele van égve a magyarok tudatába, nem csoda ha máris szimpatikusabb.

(#17) trepxe válasza Dwokfur (#13) üzenetére


trepxe
tag

Azért ezeket is fontold mag:

1. A Wolfson chip akkor is hiába van, ha a fejhallgató erősítő gyatra... Márpedig ez sokszor előfordul, így a kijövő hang elmarad az elméleti maximumtól.
2. A hordozható eszközök - még ha nagyon is jól szól valami - akkor sem képesek egy jó minőségű DAC hang spektrumának megjelenítéséhez. Ahhoz a Bt 2.1 + EDR+AAc) bőven elegendő, így olcsóbban lehet a dobozokból maximum hangot kicsalogatni.
3. Vannak jó fejhallgató erősítővel rendelkező telefonok, de a többség nem a zenére gyúr, így a BT azokban is magasabb hangminőséget eredményez(het).

Véleményem szerint a következő generációk már az APT-X kodekes bluetooth kapcsolatokkal jobbak lesznek, mint a füles kimenet, mart az APT-X 16 bit 48,1kHz-es adatfolyama a CD-t meghaladó lossless minőség. Ezt olcsóbb lesz gyártani, mint az egyedi fejhallgató erősítőt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.