Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) TBMC


TBMC
addikt

Köszönöm mindenkinek aki elolvasta

C4mp3r: direktbe pasz, nem tudom. Az írekkel tudtam kapcsolatba kerülni, az ottani vezetőséggel, akik állítólag továbbították a központnak az esetet, erről van egy email váltásom is. De látszólag nem jutottunk sehova...

vwpolopg: kipróbáltam az sfbookot, nem rossz, tetszik, de "sajnos" mindig belátom OSX a területem. Nem szeretek-tudok már wines környezetben dolgozni. Tudom my shame akkor szívjak, de ez van. vessetek meg :D

DeFranco: írnék én, ha direktbe kapcsolatba lehetne kerülni velük, úgy hogy egy vezetőségi szintre jusson el, ne szimpla telefonos szupportosokhoz, mert annak ugyancsak semmi értelme nem lesz, hisz szvsz. próbálják elsimítani a dolgokat. Jelenleg elkezdtem megírni a whole storyt angolul, aztán végül lehet megpróbálkozok a kinti "médiával" az Apple tudtára hozni, hogy mi is történik.

dragon1993: A kezdetek óta használom ugye az első "karcos" gépet. Vigyázok rá, természetesen, de eddig semmi féle további karc nem keletkezett rajta. Pedig 24/7 cipelem magammal.

ncc1701: céges vásárlás miatt a fogy véd, nem tudom mennyire foglalkozna/zik ezzel. Illetve kártérítettek ugye közben, ugyanakkor az Apple bármikor elálhat a szerződéstől ily tekintetben. Szimplán csak presztizsből nem tesznek ilyet - gondolom én. Kártérítésre és egyebekre eddig sem volt semmi szükség, csak akarnék egy végre egy hibátlan gépet... továbbá, hogy mással ez ne történhessen meg. Nem tudom ki/kik ezért a felelősök, de tényleg dúrva. Korábban amin agyaltam, ugye a gép összerakást követően megy át a quality checken. Aztán kerül egy tesztelő csapathoz akik tesztelik a dgput és az akkut. - na itt lehet a bibi, sztem ezek okozhatják a korábban említett károkat a gépeken. :U

markbellus.hu 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.