Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65) TeeJay válasza Cs1csó (#53) üzenetére


TeeJay
félisten

mondom ha lenne eszük összefogna minden filmkiadó
csinálnának egy baromi nagy torrent oldalt ahova havidíj ellenében tudnál belépni és P2P alapon tudnád letölteni a friss anyagokat.
ehhez csak pár szervert kellene nekik betenni valami központi combos optikával bekötött helyre
meg az adott filmet pár verzióban kellene tárolniuk szerveren kb. örökre
4K mkv, 4K BD iso, meg fullHD mkv kb. filmenként lenne 150-200GB kompletten
szerintem sokkal olcsóbb HDD-vel tápolni egy szerverparkot mint lemezekre préselni és azokat eladni üzletekben. pár ezer darab 14-16TB-os HDD-re felférne az összes film
amint kijön egy új film 3 verzióban feltennék a torrent oldalra meg a saját tárhelyükre onnan az első letöltők húznák és P2P már menne a többiek felé is, esetleg aki x mennnyiséget seedel mások felé az bónusz kapna 1hetet ingyen a következő hónapból így nem lenne az hogy csak a szerver lenne seeder és mindenki csak letöltené és lelépne a szerver meg szénné lenne terhelve örökké

sok ember össze vissza oldalakon torrentezik meg szabályzat van, vissza kell osztani 48órát meg 1-es arányig meg minden, itt meg ha lenne havi 2ezer a használat szerintem sokkal többen befizetnék és akkor csak tölteni kellene ami érdekel és csá
nézd meg ncore-on mennyien sírnak hogy prémiumot kell előfizetniük mert sose teljesítették a havi seed-et :D
amikor ott 48óra van semmi egyéb, és a tagok felének az sem sikerül

havidíjas módon szerintem jól menne és nem foglalkoznának vele az emberek hogy mások felé warezolják amit letöltöttek mert másnak is lenne előfizetése így ő is azonnal nézhetné amit szeretne

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.