Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof


Prof
addikt

Az jo, akkor egyre jobban megeri majd Windows-os Intel procis cuccot gyartani. Tobbet kapnak tamogatasba lassan mint az egesz cucc kerul. ;] De hat ki mas ha nem a legtobb penzzel rendelkezo cegek teszik meg.

(#2) SexyDaniel


SexyDaniel
tag

Persze hogy pénzt kapnak!!!" Ezt a hülye is tudja!!!

(#3) Воланд


Воланд
titán

nem cikk volt az, hanem baromsagokat tweetelt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Schmidi


Schmidi
tag

A Sony mégis beszáll a WP bizniszbe? Nem baj ha több lábon állnak, főleg, hogy a 2-3 ezelőtti célkitűzést jelenleg lehetetlen teljesíteni (ők legyenek a number 1. androidos gyártó). És az sem lenne rossz, ha a WP nem lenne szinte teljesen egyenlő a Nokiával.

(#5) Pálin(t)ka válasza Schmidi (#4) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Ha ezt akarná a Sony, akkor nagyon sok plusszt kéne hozzátenniük a WP telefonjaikhoz, és nagyon rá kéne állniuk a terméktámogatásra, ha labdába akarnak rúgni a Nokia mellett. Nem véletlen van az, hogy a WP-ok 90+%a lumia, mert a többi gyártó csak "kihány" magából egy WP telót, hogy elmondhassa, hogy igen is foglalkoznak a Mivrosoft rendszerével is.

[ Szerkesztve ]

(#6) xmaas


xmaas
őstag

Nah ez egy jo hir szivesen latnek egy xperia z1 kaliberu wp 8 as telefont es gondolom nem vagyok ezzel egyedul androidot nem igazan szeretem annyira

(#7) HawerKing


HawerKing
őstag

Aki mar használt wpt az tudja hogy franko kis rendszer s abszolut megálja a helyét, hajrá nagyon jó lenne ha még több gyártó beszálna

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#8) Prof válasza HawerKing (#7) üzenetére


Prof
addikt

+1 ezaz kell a verseny. Elkene mar felejteni a 200k-s telefonokat es kezdhetnek 50k-ert arulni oket. :B

(#9) Glenda válasza Воланд (#3) üzenetére


Glenda
addikt

De még mindig hisznek neki :C

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10) Izzé válasza HawerKing (#7) üzenetére


Izzé
őstag

Szvsz meg felesleges lenne. Az offline navi miatt én pl ha már WP, akkor Lumiát vennék. Esetleg ha valamely gyártó tudna durrantani valami brutál akksival akkor azt.

(#11) halkow


halkow
őstag

Valamennyit biztos kapnak szerintem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) mukibuci válasza Izzé (#10) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a navi pont nem tétel, ~10 ropiért bármelyik wp telóra megvásárolható

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13) MA!rtin válasza mukibuci (#12) üzenetére


MA!rtin
tag

:Y Napersze...
Bár így lenne :D

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#14) Воланд válasza MA!rtin (#13) üzenetére


Воланд
titán

pedig igy van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) sejtmag válasza MA!rtin (#13) üzenetére


sejtmag
csendes tag

(#16) Glenda válasza sejtmag (#15) üzenetére


Glenda
addikt

Hagyd. Másodreg, a modok is tudják, én meg csak azt nem, mit keres még itt.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#17) MA!rtin válasza sejtmag (#15) üzenetére


MA!rtin
tag

Bocsi mindannyiótoknak.Nem voltam érthető.:R A "bár így lenne" hsz nem arra szól, hogy 10 k telefononként (Azt eddig is tudtam)rárakni, hanem hogy pont nem lényeg a navi.10.000 ft igenis sok.Az árversenyben alapból 10 ezer ft előnye van az Ms-nek/Nokiának.Ha ugyanolyan a felszereltség, én a 10k-val olcsóbb telefont veszem(Androidnál más a helyzet).Így nem alakul ki komolyabb árverseny.:U

[ Szerkesztve ]

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#18) mukibuci válasza MA!rtin (#17) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

lumia 920 - ~88e
htx 8x - ~59e
samsung ativ s - ~63e

ha a tiz ropikat rászámolom, akkor is beljebb vagyok :U (tudom, hogy nem ez az aktuális zászlóshajó, de annak nincs alternatívája jelenleg, így nem összehasonlítható)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19) MA!rtin válasza mukibuci (#18) üzenetére


MA!rtin
tag

A 920 magasan veri a másik kettőt így ez nem releváns.
De mint írtad, nincs összehasonlításra lehetőség perpillanat.:U

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#20) mukibuci válasza MA!rtin (#19) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

árban mindenképpen veri őket magasan :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#21) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

ugye ugye hogy kibujik a szeg a zsákbol !? :DDD

Ha nem kapnának (sok) penzt rá se neznenek a WP-ra.!. világos, mivelhogy tul keves fogy beloluk a hasznuk igy minimalis !!

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#22) Glenda válasza Dr.FantastiK (#21) üzenetére


Glenda
addikt

Szegény Aston Martin és Ferrari :(

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#23) MA!rtin válasza mukibuci (#20) üzenetére


MA!rtin
tag

Jó, tényleg túlzás, hogy magasan, de azért mégiscsak jobb.Egy kamera meg egy navi azért van. :U
De tegyük fel, hogy még a +10k-val is olcsóbbak lesznek.Mennyi haszon lesz akkor? :)
De ezen nem lehet vitázni, majd meglátjuk :)

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#24) Dr.FantastiK válasza Glenda (#22) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

az most hogy jon ide ?

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#25) Dr.FantastiK válasza Glenda (#22) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

kitalaltam mire gondoltal !

csakhogy ezek nem folytattak annyira agressziv reklam kampany hadjaratot, szinte konyorogve hogy vegyek mar meg legalabb egy paran a termekeiket. :D

hidd el azokbol kelt el annyi hogy fedezi a 'kifejlesztesuket'.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#26) SexyDaniel válasza Pálin(t)ka (#5) üzenetére


SexyDaniel
tag

Szerintem a Sony simán le tudná ütni a Nokiát a WP trónról!!! Megvannak hozzá a módszerei!!!

(#27) MA!rtin válasza SexyDaniel (#26) üzenetére


MA!rtin
tag

Főleg, hogy a Nokiának felvásárolták a telefonos részlegét ;]

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#28) SexyDaniel válasza MA!rtin (#27) üzenetére


SexyDaniel
tag

Főleg!!! De én a Sonyt mindig többre tartottam...

(#29) kecskebégető válasza HawerKing (#7) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Beszáltak már jó sokan aztán gyorsan ki is.....

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#30) Pálin(t)ka válasza SexyDaniel (#26) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Azt nem mondtam, hogy nem tudná, csak azt, hogy akkor nagyon rá kéne kapcsolnia, és valami nagy dologgal kéne előállnia.

(#31) SexyDaniel válasza Pálin(t)ka (#30) üzenetére


SexyDaniel
tag

Én mondom hogy simán Le tudná ütni a Nokiát.....

(#32) Elementh


Elementh
aktív tag

Az Ms célja gondolom a még jobban elterjedés és ha kell,akkor szórnak pénzt is az ügy érdekében.. A régebbi rendszereiket nem nyomták igy bukta is lett mind..

(#33) Dr.FantastiK válasza Elementh (#32) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

Nemigaz.

Az XP-re anno bagot nem aldoztak Reklamra, megis racuppant az egesz vilag.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#34) Воланд válasza Dr.FantastiK (#21) üzenetére


Воланд
titán

igen, nyilvan a samsungot meg fogja hatni egy milliard dollar.

(#33) Dr.FantastiK "Az XP-re anno bagot nem aldoztak Reklamra"

ez nem igaz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) WinPho válasza SexyDaniel (#31) üzenetére


WinPho
senior tag

Rendben. Szólj a Sonynak, hogy azonnal múlja felül a
-PW kamerát
-ingyen navit
-jó minőséget (csakhogy többet soroljak fel! ;])
-remek Nokia only szoftvereket
-a saját frissítés plussz pakkokat (Amber, Black)
-jó árazás az alacsonyabb területeken (Lumia 520, 620)

Ebből kettőt meg tud teremteni, de nem hiszem, hogy lelöknlé a trónról. Valamennyire felsorakozhat, de lekörözni nem fogja. Mindkettő szépen bejáratott név, így reklám nem nagyon kell neki. Már csak extra szolgáltatások, amiknek kicsi hiányát látom. Droid fronton. (IP57-es védelmen és Exmor RS- kamerán kívül sokat nem tudok mondani. Kijelzőről pláne ne beszéljünk. :U)

Ha valamennyire rákap, akkor is max 8-adannyi sonys WP fog fogyni.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#36) SexyDaniel válasza WinPho (#35) üzenetére


SexyDaniel
tag

Nézd meg az Xperia Z1 Compatot.....rengeteg Sony extra van....a kijelzője IPS....miért a Samsung felūlmúlná...

[ Szerkesztve ]

(#37) Dr.FantastiK válasza Воланд (#34) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

hat a WP-hoz képest még csak bagot sem koltottek az XP reklam-ra.

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#38) WinPho válasza SexyDaniel (#36) üzenetére


WinPho
senior tag

Exkluzív nokia fotós meg miamanó appok? HardveresenSony hozza a kötelezőt kivéve a kijelzőt (kivéve a Z Ultrát). Appok hiányát érzem és egy olyan zárt rendszerben, mint a WP nem hiszem, hogy neki akar majd állni az MS szabályai szerint appokat fejleszteni. A Nokia megtette, mert rá volt kényszerítve.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#39) SexyDaniel válasza WinPho (#38) üzenetére


SexyDaniel
tag

Figyelj én Sonyis vagyok....az uncsim ott dolgozik Japánban.. én bizakodó vagyok szerintem a Sony meg tudná lépni..... ahogy látom neked 620-ad van???

[ Szerkesztve ]

(#40) WinPho válasza SexyDaniel (#39) üzenetére


WinPho
senior tag

Yep.
A Sonynak bele kell húzni igen erőteljesen, mert mára a Lumia egy jól hangzó elterjedt név. És a szomszéd Pista bá' (, aki valamilyen oknál fogva WP-t akar venni,) mit fog venni? Amiről már hallott.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#41) SexyDaniel válasza WinPho (#40) üzenetére


SexyDaniel
tag

Igazat kell adnom neked....de én naìv és elfogult vagyok a Sonyval szemben ezért reménykedem a sikerében...

(#42) Pirosász válasza SexyDaniel (#41) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Lehet sikeres,de az úgy nem fog menni hogy kiadok egy csúcsnak számító WP-t,azt pont.Nulla extrával,nulla reklámmal.Alap WP-vel.Azt várom a messiást.
Igen belerakja egy vízálló mobilba a legjobb kameráját,csinál hozzá ő is kis okos appot,esetleg zenelejátszó alkalmazást,ami többet ad mint az alap WP.Egyéb alkalmazások,esetleg Sony-nak kizárólagosan játékokat,mint konzolon.Ezt jól meg is reklámozza,akkor nemes ellenfél lehet.Komolyan is kéne venni,nem csak mutatóba,mert annak tényleg semmi értelme.Ez mind igaz a Samura is,meg bárki másra.Egyedül az offline navi amit nem lehet csak úgy összedobni,minden más csak akarás kérdése.
Lement az ára a HTC-nek,Samunak igen....de miért?Mert a kutya nem vette.Emlékszem a 8X megjelent 160-ért a nagy nullával,a Lumia920 meg ugyanennyiért a sok Nokia extrával,jól bereklámozva.Azért megkérdezném a HTC-t,mégis mit gondolt,mi fog történni.Tehát ha megint ez lesz,úgy bele se kezdjenek.

(#43) WinPho válasza Pirosász (#42) üzenetére


WinPho
senior tag

Egy konzol kombatibilitásnak örülnék! :) Bár ebbe a MS is beleszól, hogy mit keres PS kompatibilitás az Xboxban.. :U ;]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#44) Glenda válasza Dr.FantastiK (#37) üzenetére


Glenda
addikt

Faster than the ray of light she's fly-i-ing.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#45) NGA válasza Dr.FantastiK (#37) üzenetére


NGA
addikt

Az xp indulására az MS 700 millió dollárt költött. Ehhez képest a WP-re költött 130 millió dollárt az indulásakor, 200 milliót késöbb, majd a Win8-al együtt a wp8-ra 1000 milliót, amit felezhetünk, igy kb 830 millióra jön ki az eddig elköltött pénz. Mivel az XP-t a megjelenés után is reklámozta, igy valószinűleg többet költött az xp reklámozására, mint a wp-re, főleg, hogy 2001-es 700.000 dollár mai értéken 910.000-et ér.

Ha nem kapnának (sok) penzt rá se neznenek a WP-ra.!. világos, mivelhogy tul keves fogy beloluk a hasznuk igy minimalis !!

A sony 2013 Q3-ban eladott 10 millió androidos mobiltelefont. A haldokló nokia a szarcsempewp-ből meg 8,8 milliót ugyanekkor. Én nem tartom ezt annyira rossz eredménynek annak tükrében sem, hogy ebből 2 millió 520-as, a többi csak a drágább.

[ Szerkesztve ]

(#46) zsigus válasza WinPho (#43) üzenetére


zsigus
őstag

Hát igen, ez mondjuk érdekes lenne... Távirányítsd az Xbox-odat Sony telefonnal. :)

Valami biztos van a háttérben, ha a Sony valóban belép erre a piacra...

NGA: Ne a Nokiát nézd, a Sony-nak nem vele kell megküzdenie. Bár most, hogy az MS átvette az üzletágukat, kérdéses, hogy az MS logóval ellátott készülékek mennyire fognak fogyni. Lehet, hogy erre reagál a Sony is...

[ Szerkesztve ]

(#47) kromatika


kromatika
veterán

Pénz áll a házhoz.

(#48) SexyDaniel válasza zsigus (#46) üzenetére


SexyDaniel
tag

MS logóval ellátott termékeket ki venné meg??? A NOKIA egy elterjedt név...

(#49) zsigus válasza SexyDaniel (#48) üzenetére


zsigus
őstag

Olvasd el a felvásárlás részleteit... Az MS nem használhatja a Nokia márkanevet a Lumia és Asha modelleknél. Microsoft Lumia lesz a következő sorozattól...

(#50) Воланд válasza zsigus (#49) üzenetére


Воланд
titán

az asha modelleknel hasznalhatja.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.