Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) radírfej válasza talina (#2) üzenetére


radírfej
senior tag

hm... kb egy hónapja hallottam erről a témáról egy rádióműsort... csak hölgyek telefonáltak be, hogy párjuk/gyerekük/apjuk/vejük kétkerék mániája miatt nap, mint nap rettegnek.

furcsa volt hallanom, mert én is motorosként először párommal kellet, hogy megküzdjek.
(azóta se motor, se Ő...)

de ha olyan környezetben nősz fel, ahol "vezetni" tudni kell. ahol a nagyapának Harley a legnagyobb sztorija, akkor nehéz megérteni, hogy.

meg úgy egyébbként is. egész társadalom a motorizációra épül... és nem csak a hasznosság miatt.

csupa olyan tulajdonságok, szavak helyezhetőek a hideg gépekbe, amik eszenciálisan férfias tulajdonságok. erő, gyorsaság, veszély, uralom. ennek csúcsa pedig egy sportmotor, vagy egy óriási szürcsögő chopper. igény szerint.

van sok kellemetlenség is..

drága...időjárásfüggő, hosszútávon kényelmetlen, állandóan öltözködni, kényelmeteln (ámde annál menőbb) ruhákban feszíteni. és ugyan, a biztonságon ne spóroljunk (biztonság? kétkeréken? haha) kell az a 300 ezres kengurugúnya. sisak is. nem gagyi. és így tovább.

és mi van a másik oldalon? hihetetlen, határtalan szabadság és uralom. ha a akarod nyugalom, ha akarod a pokol ereje. te döntesz.

nehéz észnél maradni, tény. vállam szakdt, csuklóm azóta sincs renben.

egy ideje nem akrok felülni, más prioritásaim vannak. de biztos vagyok benne, hogy lesz még időszak az életemben.

nehéz ügy. kitartást kívánok minden anyának/barátnőnek/feleségnek. szajkózni kell, legyünk észnél. ha sokszor mondják talán használ.

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.